Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171531 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Feneos Pellets έγραψε: Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Ενημερώθηκαμε από πελάτη μας ότι κάποιος χρήστης με το όνομα Lefteris Meg μας δυσφημεί στο διαδίκτυο.
.


Καταρχήν να σας πληροφορήσω ότι δεν έκανα ΚΑΜΙΑ δυσφήμηση της εταιρίας σας στο … διαδίκτυο να πείτε στον πληροφοριοδότη σας ! και φυσικά ΔΕΝ υπάρχει καμία τέτοια πρόθεση, μιας και είμαι υπέρμαχος των Ελληνικών προϊόντων και μάλιστα κοντά στην περιοχή μου.
Αντίθετα εσείς (ανώνυμα) αναφέρετε το όνομά μου κατ επανάληψη και σας παρακαλώ λίγη προσοχή ! Δεν χρειάζεται να γράφετε τεράστιες διαφημιστικές αράδες εδώ … Τα μέλη δόξα το Θεό είναι ενημερωμένα αρκετά καλά.
Σας Έκανα μια ερώτηση (με PM) ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ και μου απαντήσατε «ξύλινα» με 3 λέξεις ! όπως ορθά γράφω σε προηγούμενο post μου «με ύφος 40 καρδιναλίων». Νομίζω οφείλατε να μου διευκρινίσετε για το κόστος σχετικά.
Αν είναι αυτό συμπεριφορά σε κατ’επανάληψη πελάτη σας, πάω πάσο …
Έχω αγοράσει πολλάκις το πέλλετ σας και μάλιστα ήμουν πολύ ευχαριστημένος.
Ευχαριστώ ….

Από μένα τέλος … Αν κρίνουν οι διαχειριστές ότι πρέπει να διαγραφούν τα άσχετα posts με το θέμα εδώ κανένα πρόβλημα …

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171532 από Feneos Pellets
Απαντήθηκε από Feneos Pellets στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για την ποιότητα του προϊόντος μας.

Δεν σας απάντησαμε με ύφος χιλίων καρδιναλίων.

Σας απάντησαμε σύντομα γιατί λόγω της κατάστασης έχουμε δεκάδες μηνύματα και τηλεφωνα.

Εσείς βγάλατε αυθερετα συμπεράσματα και χρησιμοποιήσατε χαρακτηρισμούς όπως "ύφος χιλίων καρδιναλίων" "έχουν σηκώσει ψηλά τον αμανέ" "να τους πείτε ότι υπάρχουν επιχειρήσεις που πουλάνε αυστριακά σε χαμηλότερη τιμή και με ΦΠΑ" και αφήσατε υπόνοιες ότι λειτουργούμε παράνομα .

Εφόσον είστε πελάτης μας όπως λέτε ξέρετε τι τιμές έχουμε και πως λειτουργούμε. (Πάντως δεν βρήκαμε το όνομα μας στα αρχεία μας, ίσως αγοράσατε από μεταπώλητη)


Τέλος πάντων , αφού διευκρινίσεις δόθηκαν ας βάλουμε όλοι νερό στο κρασί μας και ας κάνουμε ένα βήμα πίσω.

Παρακαλώ όμως πάρα πολύ να διαγραφούν όλες μου οι αναρτήσεις και οι αναρτήσεις που αφορούν την επιχείρηση μου . Γιατί κάποιος θα δει αυτήν την κουβέντα μετά απο 1 χρονο και θα μείνει μόνο στην αρχική ανάρτηση.

Ευχαριστώ πολύ.

Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος μου.

Ο ιδιοκτήτης της επιχείρησης.
Last edit: 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Feneos Pellets.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171538 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φιλε ΦΕΝΕΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ!!!!!!!Το πελλετ σας ειναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ (ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΔΕΣ ΕΔΩ
www.facebook.com/kostas.pixas )ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΘΕΡΜΟΓΟΝΟ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΟΒΩ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΡΙΨΗ ΚΟΧΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΔΙΟΤΙ Σ Κ Ο Τ Ω Ν Ε Ι !!!!!!!!ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΠΡΟΟΘΗΘΕΙ ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΔΩ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΒΑΙ ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΑ .ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΕΧΩ ΕΜΠΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ!!!!!!!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΩ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!
Last edit: 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171573 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σήμερα seewood Τρίκαλα 3,92 alfawood group a1 . Το καλύτερό τους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171834 από xristosan
Απαντήθηκε από xristosan στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μιλας για το ALFA WOOD GROUP ENplus A1??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171845 από tssotiris
Απαντήθηκε από tssotiris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

xristosan έγραψε: Μιλας για το ALFA WOOD GROUP ENplus A1??


ακριβώς

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.513 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ