Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159360 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Χαιρετώ την παρέα. Μήπως έχει κανείς άποψη για το energia pellet; Μου είπαν ότι είναι Ρουμανικο αλλά βλέπω barcode 380 που από ότι είδα είναι Βουλγαρίας. Γράφει ότι είναι 100% πευκο κ >17.50 Mj/kg. Τι θέμα μπορεί να έχω σε σχέση με golden nugget κ συναφή. Κλινκερ κ παραπάνω στάχτη;
Γνωρίζει κανείς καμία προσφορά που να τρέχει , μπας κ καβατζοθουμε κ μεις στην Κρήτη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159361 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έχει δοκιμάσει κανείς το Φενεος Πελλετ
να μας πει εντυπώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159362 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

frakyd έγραψε: Έχει δοκιμάσει κανείς το Φενεος Πελλετ
να μας πει εντυπώσεις.


Μετά τα 2 πρώτα χρόνια που κάψαμε τα πάντα, δουλεύουμε αποκλειστικά αυτό εδώ και 3 χρόνια σερί. Πολύ καλό. Έχει υψηλή απόδοση και καίει απροβλημάτιστα. Έχουν κάνει καλή δουλειά. Δουλεύει σε σπίτι και σε επιχείρηση απροβλημάτιστα. Το 90% στην Κορινθία αυτό καίνε. Χειμώνα δεν βρίσκεις ποτέ. 10 γνωστούς έχω στείλει τον Χειμώνα πάντα sold out είναι.

Χαιρετώ την παρέα. Μήπως έχει κανείς άποψη για το energia pellet; Μου είπαν ότι είναι Ρουμανικο αλλά βλέπω barcode 380 που από ότι είδα είναι Βουλγαρίας. Γράφει ότι είναι 100% πευκο κ >17.50 Mj/kg. Τι θέμα μπορεί να έχω σε σχέση με golden nugget κ συναφή. Κλινκερ κ παραπάνω στάχτη;


Το τι θα σου πουν για να πουλήσουν δεν περιγράφετε. Παίξε μπάλα με feneos θα μείνεις ευχαριστημένος.
Last edit: 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν by john88s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159364 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
παιδια αναμεσα σε ECO 5 pellet , Irely , k TRON αν τα δοκιμασατε ,ποιο προτείνεται ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159366 από 2310
Απαντήθηκε από 2310 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
" EVIA PELLET RITSONA " ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ. ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 170 Ο ΤΟΝΟς. ΕΙΝΑΙ Α2 ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΙΕΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΣΑΝ Α1. ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ. .! . ΡΩΤΗΣΤΕ !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159367 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

john88s έγραψε:

frakyd έγραψε: Έχει δοκιμάσει κανείς το Φενεος Πελλετ
να μας πει εντυπώσεις.


Μετά τα 2 πρώτα χρόνια που κάψαμε τα πάντα, δουλεύουμε αποκλειστικά αυτό εδώ και 3 χρόνια σερί. Πολύ καλό. Έχει υψηλή απόδοση και καίει απροβλημάτιστα. Έχουν κάνει καλή δουλειά. Δουλεύει σε σπίτι και σε επιχείρηση απροβλημάτιστα. Το 90% στην Κορινθία αυτό καίνε. Χειμώνα δεν βρίσκεις ποτέ. 10 γνωστούς έχω στείλει τον Χειμώνα πάντα sold out είναι.

Χαιρετώ την παρέα. Μήπως έχει κανείς άποψη για το energia pellet; Μου είπαν ότι είναι Ρουμανικο αλλά βλέπω barcode 380 που από ότι είδα είναι Βουλγαρίας. Γράφει ότι είναι 100% πευκο κ >17.50 Mj/kg. Τι θέμα μπορεί να έχω σε σχέση με golden nugget κ συναφή. Κλινκερ κ παραπάνω στάχτη;


Το τι θα σου πουν για να πουλήσουν δεν περιγράφετε. Παίξε μπάλα με feneos θα μείνεις ευχαριστημένος.


Σε ευχαριστώ
Το σκέφτομαι το feneos. Αλλά πρέπει να βρω κι άλλους για να συμπληρώσουμε φορτίο γιατ
Αλλιώς βγαίνει ακριβά για Κρήτη.
Κάποια άλλη προταση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.483 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ