Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148228 από andros
Απαντήθηκε από andros στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τόσους υπολογισμούς ούτε ο Βέγγος-Μπειζάνης στο "Θα σε κάνω βασίλισσα" δεν έκανε!!!! :lol: :lol:
ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ: Δώσε ένα εικοσάρικο.
ΑΝΤΩΝΗΣ: Πώς το πες αυτό, ρε Βαγγέλη;
ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ: Δώσε ένα εικοσάρι.
ΑΝΤΩΝΗΣ: Για τρελούς ψάχνεις βρε; Ένα εικοσάρι για μισή ώρα φόρτωμα - ξεφόρτωμα; Δηλαδή σαράντα την ώρα. Στο οκτάωρο τριακόσιες είκοσι και τον μήνα, τρεις τριανταδύο, ενενήντα έξι. Εννιά εξιακόσιες το μήνα. Ποιός είσαι συ, ρε, που θα πάρεις εννέα εξιακόσιες το μήνα; Ρωτάς αν τα παίρνει ένας αντιναύαρχος εν ενεργεία;
ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ: Έλα τώρα κυρ Αντώνη. Δώσε το παραδάκι να φύγουμε.
ΑΝΤΩΝΗΣ: Για κοιτάτε ρε, έναν αντιναύαρχο εν ενεργεία!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis, Pri, Tzortz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148230 από Δημήτρης Κατσούνης

andros έγραψε: Τόσους υπολογισμούς ούτε ο Βέγγος-Μπειζάνης στο "Θα σε κάνω βασίλισσα" δεν έκανε!!!! :lol: :lol:
ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ: Δώσε ένα εικοσάρικο.
ΑΝΤΩΝΗΣ: Πώς το πες αυτό, ρε Βαγγέλη;
ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ: Δώσε ένα εικοσάρι.
ΑΝΤΩΝΗΣ: Για τρελούς ψάχνεις βρε; Ένα εικοσάρι για μισή ώρα φόρτωμα - ξεφόρτωμα; Δηλαδή σαράντα την ώρα. Στο οκτάωρο τριακόσιες είκοσι και τον μήνα, τρεις τριανταδύο, ενενήντα έξι. Εννιά εξιακόσιες το μήνα. Ποιός είσαι συ, ρε, που θα πάρεις εννέα εξιακόσιες το μήνα; Ρωτάς αν τα παίρνει ένας αντιναύαρχος εν ενεργεία;
ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ: Έλα τώρα κυρ Αντώνη. Δώσε το παραδάκι να φύγουμε.
ΑΝΤΩΝΗΣ: Για κοιτάτε ρε, έναν αντιναύαρχο εν ενεργεία!


Χαχαχαχαχαχαα και είναι χαρακτηριστικό φίλε μου το πως χάνεται η ουσία που είναι να βρούμε κυρίως με την αλληλοπληροφόρηση και τη δύναμη που έχουμε σαν μάζα τόσων καταναλωτών πέλλετ, φθηνό και καλό πέλλετ. Κι εγώ επιμένω στο ελληνικό!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148231 από aaaffers
Απαντήθηκε από aaaffers στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κύριοι εγώ πάντως σαν νέος χρήστης πέλλετ για την ΄΄παρθενική΄΄ μου φορά φέτος θα κινηθώ Ελληνικά .
Εχω την ravelli hrv 160 και με όποιον έχω μιλήσει μου έχει φάει τα αυτιά για το σβαι που όμως είναι αρκετά τσιμπημένο για εμάς τους Αθηναίους, γιαυτό σε πρώτη φάση φέτος θα προτιμήσω το Α1 με 4,11/15kg και το Α2 με 3,84/15kg της ALFAWOOD απο τον αντιπρόσωπο στα γλυκά νερά (προσφορά μεχρι 15/10 επίσης είμαι και κοντά) αν μου βγουν εντάξει θα συνεχίσω Ελληνικά αν οχι υπάρχει και το LEROY

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148235 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Και εγώ σαν νέος χρήστης για φέτος πήρα από το Λερόυ 10 σακιά HOLZ Pellet A1 (στην πράσινη σακούλα.
Τα καίω σε λέβητα 30 KW και στις δοκιμές που κάνω για 3-5 ώρες ημερησίως είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ταχύτητα ανάφλεξης (90 sec) αλλά και από την στάχτη που αφήνει, λίγη σαν ψιλό σιμιγδάλι.
Κλίνκερ καθόλου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148239 από Δημήτρης Κατσούνης

Fokion έγραψε: Ενημερωτικά το Λερου εβγαλε φυλλαδιο.

www.leroymerlin.gr/communication/fylladi...-2015/index.html#p=8


Ξέρει κανείς αν το holz αυτό είναι πιστοποιημένο? Για πιστοποιημένο Α1 είναι πολύ φθηνή η τιμή. Απ'ότι ξέρω και έχει αναφερθεί και εδώ μέσα το μόνο πιστοποιημένο βουλγάρικο είναι το πιριν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148245 από theo_chania
Απαντήθηκε από theo_chania στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν υπάρχει πιστοποιημένο βουλγάρικο πέλλετ. Το Pirin έχασε την πιστοποίηση enplus που είχε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.539 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ