Πυροσβεστήρας οροφής για λεβητοστάσιο

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103078 από stergiosbik
Παιδια συγγνωμη αλλα(εκτος του οτι εξεφρασα την διαφωνια μου για την αποτελεσματικοτητα του βερνικιου) εδω θα φωναξω.
ΤΙ ΤΟΝ ΒΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ; :angry: :angry: :angry:

1)Τα ξυλα στην αποθηκη ειναι τοσο πολυ σκονισμενα που βερνικι δεν προκειται να πιασει που να χτυπαει
τον κωλο του κατω.Θα καθησει να καθαρισει ολα τα ξυλα κ αν το κανει με αμφιβολα αποτελεσματα;
2)Τα ξυλα ειναι ΑΠΛΑΝΙΣΤΑ!Ξερετε τι ποσοτητες βερνικιου χρειαζονται για υπαρξει αποτελεσμα σε απλανιστο
ξυλο;(αν υπαρξει βεβαια αποτελεσμα).

Παναγιωτη ακου που σου λεω μη ξοδευεσαι αγορι μου.
Χωσε αυτα τα χρηματα στην προληψη κ ασε τα ξυλα στην ησυχια τους.Μια τρυπα στο νερο θα κανεις.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103079 από vag1234

stergiosbik έγραψε: Παιδια συγγνωμη αλλα(εκτος του οτι εξεφρασα την διαφωνια μου για την αποτελεσματικοτητα του βερνικιου) εδω θα φωναξω.
ΤΙ ΤΟΝ ΒΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ; :angry: :angry: :angry:

1)Τα ξυλα στην αποθηκη ειναι τοσο πολυ σκονισμενα που βερνικι δεν προκειται να πιασει που να χτυπαει
τον κωλο του κατω.Θα καθησει να καθαρισει ολα τα ξυλα κ αν το κανει με αμφιβολα αποτελεσματα;
2)Τα ξυλα ειναι ΑΠΛΑΝΙΣΤΑ!Ξερετε τι ποσοτητες βερνικιου χρειαζονται για υπαρξει αποτελεσμα σε απλανιστο
ξυλο;(αν υπαρξει βεβαια αποτελεσμα).

Παναγιωτη ακου που σου λεω μη ξοδευεσαι αγορι μου.
Χωσε αυτα τα χρηματα στην προληψη κ ασε τα ξυλα στην ησυχια τους.Μια τρυπα στο νερο θα κανεις.


Δεν νομίζω ότι του επέβαλε κάποιος κάτι.. Προσωπικά του ανέφερα ότι καλό θα ήταν να.... Πρόταση του κάναμε δεν του επέβαλε κανείς τίποτα.. Δεν υπάρχει κανενάς λόγος να φωνάζεις..
Η εμπότιση ξύλου με αντιπυρικό υγρό είναι μία από τις πάγιες συστάσεις της Π.Υ. για ξύλινες επιφάνειες και αφορά την Παθητική Πυροπροστασία.. Αντίστοιχα υπάρχει αντιπυρικό υγρό για κουρτίνες και λοιπά υφάσματα.

Προσωπικά λόγω ειδικότητας και επαγγελματισμού δεν μπορώ να του συστήσω να μην το κάνει..

Από εκεί και πέρα είναι καθαρά στην κρίση του, αφού λάβει υπ' όψη του όλες τις γνώμες..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103082 από stergiosbik

vag1234 έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Παιδια συγγνωμη αλλα(εκτος του οτι εξεφρασα την διαφωνια μου για την αποτελεσματικοτητα του βερνικιου) εδω θα φωναξω.
ΤΙ ΤΟΝ ΒΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ; :angry: :angry: :angry:

1)Τα ξυλα στην αποθηκη ειναι τοσο πολυ σκονισμενα που βερνικι δεν προκειται να πιασει που να χτυπαει
τον κωλο του κατω.Θα καθησει να καθαρισει ολα τα ξυλα κ αν το κανει με αμφιβολα αποτελεσματα;
2)Τα ξυλα ειναι ΑΠΛΑΝΙΣΤΑ!Ξερετε τι ποσοτητες βερνικιου χρειαζονται για υπαρξει αποτελεσμα σε απλανιστο
ξυλο;(αν υπαρξει βεβαια αποτελεσμα).

Παναγιωτη ακου που σου λεω μη ξοδευεσαι αγορι μου.
Χωσε αυτα τα χρηματα στην προληψη κ ασε τα ξυλα στην ησυχια τους.Μια τρυπα στο νερο θα κανεις.


Δεν νομίζω ότι του επέβαλε κάποιος κάτι.. Προσωπικά του ανέφερα ότι καλό θα ήταν να.... Πρόταση του κάναμε δεν του επέβαλε κανείς τίποτα.. Δεν υπάρχει κανενάς λόγος να φωνάζεις..
Η εμπότιση ξύλου με αντιπυρικό υγρό είναι μία από τις πάγιες συστάσεις της Π.Υ. για ξύλινες επιφάνειες και αφορά την Παθητική Πυροπροστασία.. Αντίστοιχα υπάρχει αντιπυρικό υγρό για κουρτίνες και λοιπά υφάσματα.

Προσωπικά λόγω ειδικότητας και επαγγελματισμού δεν μπορώ να του συστήσω να μην το κάνει..

Από εκεί και πέρα είναι καθαρά στην κρίση του, αφού λάβει υπ' όψη του όλες τις γνώμες..


Δεν φωναζω με την κακη εννοια!
Απλως επειδη ο Παναγιωτης ειναι ενθουσιωδης κ παρασυρεται ευκολα θα ξοδεψει χρηματα πολλα με αμφιβολα αποτελεσματα.
Ιδεες σιγουρα υπαρχουν πολλες αλλα η ουσια ειναι να προλαβεις το κακο στην αρχη γιατι μετα......just call 199!
Aλλωστε γιατι να μαλωνουμε.Τα χωραφια εχουμε να χωρισουμε; :)
Βαγγελη να εισαι σιγουρος οτι κ σε εκτιμω κ σεβομαι την γνωμη σου αλλα θεωρω οτι στην συγκεκριμενη περιπτωση θα ξοδεψει πολυ χρημα ενω με λιγοτερα χρηματα θα εχει ησυχο το κεφαλι του.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103085 από DOOM_NX
OK, δεν βιάζομαι. Δεκτές όλες οι απόψεις. Η αλήθεια είναι πως ακομα και να τα καθαρίσω, τα ξύλα όντως είναι απλάνιστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ