Ενεργειακές μεμβράνες

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62089 από akmonas
Απαντήθηκε από akmonas στο θέμα Ενεργειακές μεμβράνες
Ναί αλλά το ίδιο δεν θα πρέπει να συμβαίνει και με τα ενεργειακά τζάμια;Νομίζω ότι υπάρχουν μεμβράνες που αποτρέπουν την είσοδο ακτινοβολίας οπότε πατάς και μια τέτοια εξωτερικά και κάνεις το σπίτι σε συσκευασία δώρου :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62318 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Ενεργειακές μεμβράνες
καλησπερα ρε παιδια βαλτε κανενα ιστοτοπο να δουμε και εμεις τιμες και συναφη γιατι κανουμε που κανουμε καγκουριες στα αυτοκινητα μας ας κανουμε και στα σπιτια μας. τι πειραζει, παντως αν ειναι σαν τα φιμε τζαμια που βαζουμε στα αυτοκινητα μας κανουν πραγματικα πολυ καλη δουλεια δοκιμασμενο και χρονομετρημενο τοσο σε καλοκαιρινους μηνες τοσο και σε κρυο οσον αφορα την ωρα που χρειαζονται δυο ιδια ακριβως αυτοκινητα το ενα με φιμε και το αλλο χωρις για να ερθουν σε θερμοκρασια επιθυμητη.(toyota corolla 2003 5door)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62342 από akmonas
Απαντήθηκε από akmonas στο θέμα Ενεργειακές μεμβράνες
2 ιστότοποι σχετικοί(χωρίς δυστυχώς τιμές) είναι οι εξής: www.3mprotect.gr/index.php?dispatch=cate...view&category_id=209 και www.gri-sun.gr/5/1/faq/
Ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμηση.Ούτως η άλλως δεν είμαι έμπορος.Το καλύτερο παντως θα ήτανε να μας πει κάποιος εντυπώσεις που ήδη τις έχει τοποθετήσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62345 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ενεργειακές μεμβράνες
ναι το ιδιο συμβαινει και με τα διπλα τζαμια ...τα οποια στις βορειες χωρες μπορει να ειναι καλα ...για τα δικα μας δεδομενα ομως χρειαζεται μελετη των ειδικων συνθηκων ...αλλα δυστυχως στην εποχη των παχειων αγελαδων ... γιναμε πολυ πιθικακια :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62347 από δημητριαδης
Απαντήθηκε από δημητριαδης στο θέμα Ενεργειακές μεμβράνες
καλησπερα να ρωτησω αν αυτες οι μεβρανες μπαινουν και σε υαλοτουβλα γιατι εχω παθει μεγαλη ζημια
και δεν ξερω τι να κανω βοηθεια παιδια sos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62354 από akmonas
Απαντήθηκε από akmonas στο θέμα Ενεργειακές μεμβράνες
Νομίζω οτι μπαίνουν αποκλειστικά σε τζάμια γιατί χρειάζονται συνεχή λεία επιφάνεια για να κολήσουν σωστά,όμως δεν είμαι ειδικός,μια ερώτηση σε καποιον που τοποθετεί θα λύσει την απορία σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ