Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #59878 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: Ποιόν βλάκα, και ποιόν τεμπέλη, δεν ντρέπεσαι λίγο; Ρωτάς τον άλλον αν έχει έστω και τα στοιχειώδη για να ζήσει την οικογένειά του;
Σε κάθε οικογένεια υπάρχει τουλάχιστον ένας άνεργος, και όλα πήραν την άνω βόλτα, πάρε παράδειγμα από εσάς τούς εμπόρους, πόσο πουλούσε πέρυσι, και πόσο εφέτος.Νομίζεις ότι όλοι έχουν την οικονομική άνεση να σκάσουν ένα μάτσο ευρώ το καλοκαίρι όταν είναι άλλες ανάγκες πιο επείγον;
Θα σε παρακαλούσα πολύ, να διορθώσεις το ποστ σου.


Για ποιο λόγο να διορθώσω; Υπάρχουν αξιοπρεπέστατα πέλλετ με 4 και 4,2 € το σακουλάκι το μεμονωμένο (για Θεσσαλονίκη μιλάω) 4,5 τα καλά και 5€ τα En plus. Αν κάποιος πάει και αγοράζει με 5,5€ ένα agropellet από το praktiker, ή τεμπέλης είναι ή βλάκας.

θέλεις καί τα λές,η σε ξεφέυγουν?????
Δηλαδή ο άλλος πού πήρε από εσενα 500 κιλά,η 1 τονο,καί δεν είχε την οικονομική δυνατότητα να πάρει πιο πολύ,είναι βλάκας καί τεμπέλης?
Μήπως έχεις σηκώσει πολύ τον αμανέ????

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #59880 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
μεγαλα παιδια ειμαστε ασ λειπουν οι χαρακτηρισμοι και οι παρεξηγησεις

για ενα πολυ απλο λογο θα μπορουσε καποιος να ψωνισει απο κει ...γιατι του στοιχιζει το πελλετ 0,50 παραπανω σε βενζινες για να το βρει πχ ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #59881 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Τιμές pellet

Nick the Greek έγραψε: Βασικά με αφορμή το μύνημα του Fritakos 2-3 σελίδες πιο πρίν που ήθελε να μπεί αλλά το ακύρωσε λόγω του ότι δεν έχει τώρα χώρο, είπα στον έμπορο πως κάνα δυό μέλη θα παραγγείλουν αργότερα τα δικά τους. Ίσως να του πώ αν είναι για πιο συγκεκριμένα να το κρατήσει μέχρι τέλος του έτους..


Σε ευχαριστώ Nick.
Εγώ τώρα ξεκινάω με το πέλλετ και φτιάχνω το λεβητοστάσιο. ο καυστήρας (Thermostahl bioplex 40) έρχεται αρχές του χρόνου οπότε θέλω να είμαι έτοιμος. Περίμενα ένα μάστορα για να τελειώσουμε κάποιες εργασίες στο χώρο και δεν ήθελα το πέλλετ μέσα στη μέση, αλλά το πρωί με κρέμασε :evil: . Τελικά βρήκα χρόνο και έκανα κάποιες δουλειές μόνος μου :P και τον περιμένω αύριο για τα υπόλοιπα :unsure:
Αν έρθει τότε θα παραγγείλω και μέσα στη βδομάδα θα του πω οτι είμαι από το forum έτσι ώστε να βλέπει κίνηση και να μας προσέχει. B) B)
Μόνο έτσι θα πετύχουμε χαμηλότερες τιμές γιατί ορισμένοι έμποροι το έχουν πραγματικά ξεφτιλησει :angry:
Ευχαριστούμε και πάλι για την προσπάθεια :cheer:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by fritakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #59882 από jgrigos
Απαντήθηκε από jgrigos στο θέμα Τιμές pellet
Ελαχιστη σταχτη .... οσο για το.κλινκερ μαλλον πρεπει να παρω αλλη μαρκα για να δω τι ειναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #59884 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

terisds έγραψε:

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: Ποιόν βλάκα, και ποιόν τεμπέλη, δεν ντρέπεσαι λίγο; Ρωτάς τον άλλον αν έχει έστω και τα στοιχειώδη για να ζήσει την οικογένειά του;
Σε κάθε οικογένεια υπάρχει τουλάχιστον ένας άνεργος, και όλα πήραν την άνω βόλτα, πάρε παράδειγμα από εσάς τούς εμπόρους, πόσο πουλούσε πέρυσι, και πόσο εφέτος.Νομίζεις ότι όλοι έχουν την οικονομική άνεση να σκάσουν ένα μάτσο ευρώ το καλοκαίρι όταν είναι άλλες ανάγκες πιο επείγον;
Θα σε παρακαλούσα πολύ, να διορθώσεις το ποστ σου.


Για ποιο λόγο να διορθώσω; Υπάρχουν αξιοπρεπέστατα πέλλετ με 4 και 4,2 € το σακουλάκι το μεμονωμένο (για Θεσσαλονίκη μιλάω) 4,5 τα καλά και 5€ τα En plus. Αν κάποιος πάει και αγοράζει με 5,5€ ένα agropellet από το praktiker, ή τεμπέλης είναι ή βλάκας.

θέλεις καί τα λές,η σε ξεφέυγουν?????
Δηλαδή ο άλλος πού πήρε από εσενα 500 κιλά,η 1 τονο,καί δεν είχε την οικονομική δυνατότητα να πάρει πιο πολύ,είναι βλάκας καί τεμπέλης?
Μήπως έχεις σηκώσει πολύ τον αμανέ????


Εγώ για τρέχουσες τιμές μιλούσα και για μεμονωμένα τσουβάλια. Και όχι μόνο από μένα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #59888 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Το --- το εχεις σε μεγαλη εκτιμηση!!!!
Δεν φταις εσυ,την δουλεια σου κάνεις,αλλοι φταινε που σε αφηνουν και αλωνιζεις εδω μεσα,επειδη εβαλες μια διαφημηση,και εκανες μια προσφορα,και νομιζεις οτι ειναι τσιφλικι σου. Δεν θα σου ξανα απαντησω,γιατι θα σε βρισω ασχημα,και δεν θα το ηθελα με τιποτε μεσα απο ενα πληκτρολογιο.Ας κρινουν οι admin,και οι αλλοι φιλοι απο εδω μεσα.Καληνυχτα σου.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by terisds.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.371 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ