Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21925 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΔΗΜΗΣ αν εχει καποια πληροφορεια δεκτη για τον φερολι στηλε μου πμ η εδω αν θελεισ γραψε μου να παω να ρωτησω
ευχαριστω εκ τον προτερων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22097 από ΔΗΜΗΣ
Απαντήθηκε από ΔΗΜΗΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 3 ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ (ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ) ΚΑΙ 2 ΓΙΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ( ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΙΝΟΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ .
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΙΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΑΨΑ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΗ ΛΙΓΟ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΥΣΤΗΡΑΤΖΗΣ , ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΒΙΟΜΑΖΑΣ ΜΕ ΘΥΣΙΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22098 από ΔΗΜΗΣ
Απαντήθηκε από ΔΗΜΗΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΣΤΗΝ ΑΝΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ (ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΜΕ ) ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΟΜΠΛΕ ΤΟΝ ΦΕΡΡΟΛΙ 2200 ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ , ΔΥΟ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΣΙΛΟ , ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ -ΤΟΠΟΘΕΤΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Α! ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑ 600/ΑΡΙ . ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ , ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΤΡΙΟΔΗ (ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗ ΛΕΝΕ) ΕΜΕΝΑ ΜΑ ΧΡΕΩΣΕ 110 ΕΥΡΩ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by ΔΗΜΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22105 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΔΗΜΗΣ έγραψε: Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 3 ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ (ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ) ΚΑΙ 2 ΓΙΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ( ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΙΝΟΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ .
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΙΟ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΑΨΑ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΗ ΛΙΓΟ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΥΣΤΗΡΑΤΖΗΣ , ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΒΙΟΜΑΖΑΣ ΜΕ ΘΥΣΙΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ


Καλο θα ηταν τα μυνηματα του ΔΗΜΗ και των αλλων για τον K-Energy να μεταφερθουν στην ενοτητα παρουσιαστε το λεβητα σας,γιατι εδω αρχιζουμε, μαλλον ηδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα.

Φιλε ΔΗΜΗ μιλησα σημερα τηλεφωνικα με καποιον που εμπορευεται το λεβητα και μου ειπε οτι δεν εχει ρυθμισεις απο την εταιρια ,αλλα τις βαζει ο καθενας μονος του κατα προτιμηση.Παραξενο πολυ μου φανηκε. Εναι αληθεια?Σου εχουν δωσει εγχειριδιο που να περιγραφει αναλυτικα τη λειτουργια του λεβητα?Προσεξες αν εχει καποιες ρυθμισεις ετοιμες με βαση τις οποιες θα τον δουλευεις? Ο καυστηρατζης τι σου ειπε?Οι πληροφοριες που υπαρχουν στο ιντερνετ ειναι ελαχιστες και οχι αξιοπιστες αν κρινω απο την καταναλωση που τη δινουνστα στα 6.5 κιλα για τα 46KW.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22257 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Λοιπον οι λογοι που με ωθησαν να αποκλεισω αλλους λεβητες και να στραφω στους συγκεκριμενους δυο ειναι
1 οι κονομικοι-και οι δυο με 3000 ειναι τοποθετημενοι και ετοιμοι για χρηση
2 αfter sales -οι εταιριες παραγωγης ειναι θεσσαλονικη οποτε οτι και να χρειαστω εκτιμω οτι θα το εχω αμεσα
3 Υπαρχει στην γειτονια εμπειρος υδραυλικος ο οποιος εχει τοποθετησει τετοιους λεβητες οποτε εαν παρουσιαστει καποιο προβλημα θα μπορω να κανω ενα τηλεφωνο και να παρω οδηγιες ή ακομα και να ερθει.

Υπαρχουν στην παραπανω τιμη αξιοπιστοι λεβητες τσεχικοι πολωνικοι και αλλον χωρων αλλα τι θα γινει αμα χαλασουν και περιμενω ανταλλακτικο απο εξωτερικο κανα δυο εβδομαδες μεσα στο καταχειμωνο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22271 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Λοιπον οι λογοι που με ωθησαν να αποκλεισω αλλους λεβητες και να στραφω στους συγκεκριμενους δυο ειναι
1 οι κονομικοι-και οι δυο με 3000 ειναι τοποθετημενοι και ετοιμοι για χρηση
2 αfter sales -οι εταιριες παραγωγης ειναι θεσσαλονικη οποτε οτι και να χρειαστω εκτιμω οτι θα το εχω αμεσα
3 Υπαρχει στην γειτονια εμπειρος υδραυλικος ο οποιος εχει τοποθετησει τετοιους λεβητες οποτε εαν παρουσιαστει καποιο προβλημα θα μπορω να κανω ενα τηλεφωνο και να παρω οδηγιες ή ακομα και να ερθει.

Υπαρχουν στην παραπανω τιμη αξιοπιστοι λεβητες τσεχικοι πολωνικοι και αλλον χωρων αλλα τι θα γινει αμα χαλασουν και περιμενω ανταλλακτικο απο εξωτερικο κανα δυο εβδομαδες μεσα στο καταχειμωνο?


Και γω γι αυτο τους προτιμω , αλλα το οτι βγαινουν στα 3χιλιαρικα ειναι λιγο αποτρεπτικο . Κοιταζω και για τον MENSA 46KW που ειναι και στερεων καυσιμων και μπορω να τον δουλεψω πυρηνοξυλο απο τον Αλμυρο . Εννοειται πως αν βρω καμια καλη προσφορα στους 2 παραπανω κοντα στα 2 χιλιαρικα τους εχω κλεισει !! Ετσι κ αλλιως θα εφαρμοσουμε τεχνικη Ερημιτη.Περιμενουμε λιγο και βλεπουμε !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ