Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21846 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Νικο μην τρελαινεσαι.Για να σε παρηγορισω στην φαση που εισαι εσυ ειναι σχεδον ολη η ελλαδα.Καλη η ερευνα γιατι αμα το συστημα δεν δουλεψει θα πρεπει να εχουμε εναλλακτικο σχεδιο.
Αποψη μου ομως ειναι να κρατηθουμε οσο μπορουμε καθοτι τα μετρα της κυβερνησης και τα γενικοτερα αποτελεσματα της κρισης φετος θα ειναι αισθητα ποιο πολυ απο καθε αλλη χρονια.Και μην ξεχναται η ανεργια τρεχει με 22%.Σιγουρα κατι θα γινει δεν γινεται να κρατηθει το πετρελαιο στο 1.4 θα δειτε.
Ολα καλα παιδια ηρεμιστε μην παθουμε και τιποτα εχουμε και οικογενειες να φροντισουμε.
Αντε να βρεθουμε στην ΔΕΘ να τα πουμε και απο κοντα


Δημητρη προσπαθω και γω να πιστεψω οτι κατι θα γινει αλλα ολα οσα γινονται γυρω μας δειχνουν οτι το σχεδιο παει για ολικη εξοντωση της ''καθως πρεπει '' ζωης μας !! Πρεπει να γινουμε ολοι γυφτοι και ζητουλες για να μπορεσουμε να καταφερουμε να συντηρουμε τους ανθρωπους μας . Δε θελω να κινδυνολογω αλλα φοβαμαι ολα αυτα που γινονται και δεν τα βλέπω καθολου τυχαια !! Για την Εκθεση θα το προσπαθησω να ανεβω να βρεθουμε ολοι μαζι να πιουμε κ μια μπυρα ρε αδερφε ... Ολη μερα μαζι μιλαμε ας γνωριστουμε κ απο κοντα :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21851 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

stavrosmet έγραψε: μαγαζι-εμπορας τον vesta 2500 μαζι μετο φπα και τον φερρολι τον 5 με καυστηρα πελλετ p12 κοκλια και καζανιμε δυο πρτες και για ξυλα 2650με το φπα προς ενοιμερωση σας
ειμαι πελαγωμενος δεν ξερω ποιον να αγορασω


Σε ποια πολη αν επιτρεπεται το βρηκες 2500?
Σχετικα με το ferroli, αν πας στο σχετικο θεμα θα δεις οτι τουλαχιστον περσι υπηρχε ενα θεμα με την τεχνικη υποστηριξη.Επισης απο τα λιγα που ξερω (αυτο πιστευω θα σου πουν και οι φιλοι που κατεχουν το θεμα) το μαντεμι (ferroli) δεν ειναι οτι καλυτερο για στερεα καυσιμα.

Sp4wN και erimiti κατα τη γνωμη μου η τιμη απο το εργοστασιο για να θεωρειται καλη πρεπει να ειναι κατω απο 2500.Βαλε αλλα 400-500 εγκατασταση.Δηλαδη να μην ξεπερασει τα 3000.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21852 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Τον vesta (η τον necia) η τον pelletech 25??' τι λέτε;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21856 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
εξω απο θεσσαλονικη δυτικα μερια
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΠΑΠΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21906 από ΔΗΜΗΣ
Απαντήθηκε από ΔΗΜΗΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΦΙΛΕ STAYROSMET ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ VESTA ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ FERROLI ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ . ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #21911 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΔΗΜΗΣ έγραψε: ΦΙΛΕ STAYROSMET ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ VESTA ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ FERROLI ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ . ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ


ΔΗΜΗ η εγγυηση 3 χρονια που εχει ο MENSA ειναι μονο για το λεβητα η και για τα ηλεκτρονικα?Μπορεις μηπως να ανεβασεις το εγχειριδιο του λεβητα σου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ