Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #24673 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Μακαρι ρε νικο να μαζευα τηλεφωνα. εχω καψει ολα τα εγκεφαλικα μου κυταρα εχω διαβασει ολα τα τεχνικα εγχειριδια ολων των εταιριων.Φιλε μαλλον ομως πηρα αποφαση.απλα θελω το χρηστο να ερθει απο το σπιτι για τα τεχνικα θεματα.Να δω αμα μπορει να μπει ο λεβητας που αποφασισα


Μην το κανεις θριλερ πες το! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #24676 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #24684 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Καλημερα απο την βροχερη θεσσαλονικη μας
Μετα λοιπον απο πολυ ερευνα αποφασισα και πολλοι ισως με πουνε ανακολουθω οτι

επιλογη Νο1 ειναι ο κιτουραμι krp 20 3000 ευρω και αυτο για εχω ηδη λεβητα κιτουραμι οποτε κραταω ολους τους αυτοματισμους και επιπλεον λογω κατασκευης δεν απαιτειται να τοποθετησω μποιλερ κοστος τουλαχιστον 300 ευρω καθοτι και οι δυο λεβητες παλιος καινουριος διαθετουν συστημα ζεστου νερου.

Νο2 ο pelletech 25 2700 ευρω αφου ξεκαθαρισω καποια πραγματα οσον αφορα τα τεχνικα χαρακτηριστηκα καθως φαινεται και αυτος να διαθετει συστημα ζεστου νερου με μια επιφυλαξη
Και Νο3 ο primuw mavil 34 2700 καθως τον ειδα μιλησα με ανθρωπους που τον εχουν βαλει και ειναι ο πλεον αξιοπιστος και σου δινει και την επιλογη του ξυλου.

Ο vesta απορριπτεται καθως δειτε τι βρηκα polispellet.com/pl-40.html τι εχετε να πειτε?

Σε ολα αυτα προστιθεται το θεμα χωρος λεβητοστασιο καθως εχω πλατος 1,10 μετρα και επιπλεον το θεμα καμιναδας που διαθετω ηδη και ειναι Φ130.Για αυτο και θελω τεχνικο να μου λυση τα παραπανω προβληματα και τελος.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #24685 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Επιπλεον απο την αλλη βδομαδα παω στην τραπεζα για να ξεκινησω διαδικασιες για εγκριση και ενταξη στο εξοικονομω κατ οικον ωστε με την ληξη της χειμερινης σεζον να μπαινει και ο λεβητας με την αναλογη βεβαια επιδοτηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #24686 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: Καλημερα απο την βροχερη θεσσαλονικη μας
Μετα λοιπον απο πολυ ερευνα αποφασισα και πολλοι ισως με πουνε ανακολουθω οτι

επιλογη Νο1 ειναι ο κιτουραμι krp 20 3000 ευρω και αυτο για εχω ηδη λεβητα κιτουραμι οποτε κραταω ολους τους αυτοματισμους και επιπλεον λογω κατασκευης δεν απαιτειται να τοποθετησω μποιλερ κοστος τουλαχιστον 300 ευρω καθοτι και οι δυο λεβητες παλιος καινουριος διαθετουν συστημα ζεστου νερου.

Νο2 ο pelletech 25 2700 ευρω αφου ξεκαθαρισω καποια πραγματα οσον αφορα τα τεχνικα χαρακτηριστηκα καθως φαινεται και αυτος να διαθετει συστημα ζεστου νερου με μια επιφυλαξη
Και Νο3 ο primuw mavil 34 2700 καθως τον ειδα μιλησα με ανθρωπους που τον εχουν βαλει και ειναι ο πλεον αξιοπιστος και σου δινει και την επιλογη του ξυλου.

Ο vesta απορριπτεται καθως δειτε τι βρηκα polispellet.com/pl-40.html τι εχετε να πειτε?

Σε ολα αυτα προστιθεται το θεμα χωρος λεβητοστασιο καθως εχω πλατος 1,10 μετρα και επιπλεον το θεμα καμιναδας που διαθετω ηδη και ειναι Φ130.Για αυτο και θελω τεχνικο να μου λυση τα παραπανω προβληματα και τελος.


O finix ειναι ο ιδιος λεβητας, κατσκευαζεται και αυτος στην Σινδο, απλα η εταιρια αυτη τον αγοραζει με αλλο χρωμα και τον μεταπωλει ως δικο της μοντελο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #24688 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Συμφωνο.Αλλα μονο και μονο που το σκαρι ειναι ιδιο δεν μπαινεις σε σκεψεις?
Δευτερον και θα ηθελα να ξεκαθαρισω οτι εκφραζω προσωπικες αποψεις η αλφα καρτ ειδικευεται σε αλλα πραγματα ενω οι αλλες δυο ελληνικες εταιριες ειναι το κυριο προιον τους η θερμανση.
Εννοειται μουστακαλη του φορουμ οτι η βοηθεια σου και η προσφαρα σου σε αυτους τους δυσκολους καιρους ειναι αξιοσημειωτη!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ