Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4616 από antisakis

Castell έγραψε: Δείτε και αυτό .... τιμή απο Δευτέρα μετα απο τηλ...

www.arnakisbros.gr/tp100%20mobile%20-%20...arnakis%20-%20gr.htm

αλλά σούπερ κομπλέ το εργαλείο ΜΑΣΤΟΡΑ όλα σε ΕΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΈΝΑ :P


Πολυ καλο το εργαλειο δεν λεω αλλα με το ιχ που πας;
θα ανοιξεις το πορτ μπαγαζ να τα πεταει μεσα ;
η θα τα αφηνεις εδω 10 κιλα εκει 30 και παραπερα 50 και θα ξαναγυρνας με καροτσα να τα μαζευεις;
εισαι μεσα με τα τσαρουχια απο τωρα.

Μαστορα ξεχνα την παραγωγη σε τσουβαλια σκυλοτροφων δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα δεν γινεται.
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by antisakis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4635 από Castell
Αν πρόσεξες έχει Station Wagon οπότε απλά ανοίγεις την πίσω πόρτα βγάζεις το παιδικό κάθισμα γυρίζεις το στόμιο απο το εργαλείο προς το αυτοκίνητο και το φουλάρεις απλά εύκολα και γρήγορα... :lol:
Μετά κλείνει πόρτες (παράθυρα αφήνεις λίγο ανοιχτά) βάζεις και την θέρμανση του αυτοκινήτου στο φούλ και καθάρισες και απο την υγρασία (ξηραντήριο)!!!! :P :P :P μια μικρή μονάδα παραγωγής...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4636 από antisakis
Μια ερωτηση στους μηχανικους μας
Για την πελεττιερα μου 10hp + Ενα σφυρομυλο + 1 φυσητηρα σαλιγκαρο
ποσον ιππων πετρελαιοκινητηρα χρειαζομαι;

Ειμαι στην αναζητηση πετρελαιοκινητηρα (κινεζικο για μικροτερο κοστος)

Σφυρομυλο και φυσητηρα σαλιγκαρο χωρις μοτερ

Γνωριζει καποιος κατι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4638 από Castell
Antisakis νομίζω οτι το είχες αναφέρει και παλιότερα το θέμα ότι θα προτιμούσε τα μηχανήματα σου να ήταν βενζίνης και όχι ηλεκτρικά...ο λόγος? νομίζω ότι η πελλετιέρα σου είναι ηλεκτρική...άρα πρέπει να έχει και 3 φασικό ρεύμα σωστά ? έχει να κάνει με την ιπποδύναμη? ή απλά ευκολία μεταφοράς?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4639 από antisakis

Castell έγραψε: Αν πρόσεξες έχει Station Wagon οπότε απλά ανοίγεις την πίσω πόρτα βγάζεις το παιδικό κάθισμα γυρίζεις το στόμιο απο το εργαλείο προς το αυτοκίνητο και το φουλάρεις απλά εύκολα και γρήγορα... :lol:
Μετά κλείνει πόρτες (παράθυρα αφήνεις λίγο ανοιχτά) βάζεις και την θέρμανση του αυτοκινήτου στο φούλ και καθάρισες και απο την υγρασία (ξηραντήριο)!!!! :P :P :P μια μικρή μονάδα παραγωγής...


Καλο!!!
και ετοιμο για την πελλετιερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4642 από antisakis

Castell έγραψε: Antisakis νομίζω οτι το είχες αναφέρει και παλιότερα το θέμα ότι θα προτιμούσε τα μηχανήματα σου να ήταν βενζίνης και όχι ηλεκτρικά...ο λόγος? νομίζω ότι η πελλετιέρα σου είναι ηλεκτρική...άρα πρέπει να έχει και 3 φασικό ρεύμα σωστά ? έχει να κάνει με την ιπποδύναμη? ή απλά ευκολία μεταφοράς?


οχι για λογους ιπποδυναμης.
το τριφασικο ρευμα ειναι μεσα στο χωριο(σκονες, φασαρια) και η αποθηκη εξω απο το χωριο χωρις ρευμα
οποτε εχω και την μεταφορα του θρυμματος στην πελλετιερα, αυτο ειναι το προβλημα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.240 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ