Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #100445 από KERBEROS

obelix έγραψε: καποιοι φιλοι που εχουν δοκιμασει το bioenergy μπορουν να μου πουν εντυπωσεις;σχεδον εχω αποφασισει οτι θα κινηθω προς τα εκει με δυο τονους για το χειμωνα αλλα δεν θελω να εχω προβληματα .εχω lanordica και περσυ για λιγο διαστημα εκαψα γκολντεν χωρις προβλημα αλλα μου βγαινει ενα 40ευρω ακριβοτερο συν οτι εχει και 990 κιλα ενω το βιο 1050 στη παλετα.


Εγώ έχω μία υποψία, επειδή χρησιμοποίησα και τα δύο, ότι το Golden ίσως καίγεται πιο αργά. Ένα 5-10% εξοικονόμηση περίπου υπολογίζω. Ίσως κάποιοι πιο ειδικοί μας διαφωτίσουν.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #100459 από john88s

obelix έγραψε: καποιοι φιλοι που εχουν δοκιμασει το bioenergy μπορουν να μου πουν εντυπωσεις;σχεδον εχω αποφασισει οτι θα κινηθω προς τα εκει με δυο τονους για το χειμωνα αλλα δεν θελω να εχω προβληματα .εχω lanordica και περσυ για λιγο διαστημα εκαψα γκολντεν χωρις προβλημα αλλα μου βγαινει ενα 40ευρω ακριβοτερο συν οτι εχει και 990 κιλα ενω το βιο 1050 στη παλετα.


Θα το γλιτώσεις σε οικονομία και σε καθάρισμα, σίγουρα το 40. Μία η άλλη έρχεται. Ουσιαστικά ένα 20άρι θα γλιτώσεις.

Για τόσο μικρή ποσότητα δεν αξίζει να αλλάξεις εφόσον ήσουν ευχαριστημένος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #100462 από andros
Καμμια ουσιαστικη διαφορα αναμεσα σε Golden Nuggets και Schweighofer (δηλαδη αναμεσα σε Sebes και Radauti υποθετω) υπαρχει; Εγω εκαψα περσι Golden απροβληματιστα. Θα δω κατι το διαφορετικο με το Scweighofer;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #100463 από john88s
Λογικά όχι. Αλλά σύμφωνα με ένα 5-10% απόψεων εδώ μέσα ίσως το schweighofer να είναι καλύτερο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #100470 από Fokion

obelix έγραψε: καποιοι φιλοι που εχουν δοκιμασει το bioenergy μπορουν να μου πουν εντυπωσεις;σχεδον εχω αποφασισει οτι θα κινηθω προς τα εκει με δυο τονους για το χειμωνα αλλα δεν θελω να εχω προβληματα .εχω lanordica και περσυ για λιγο διαστημα εκαψα γκολντεν χωρις προβλημα αλλα μου βγαινει ενα 40ευρω ακριβοτερο συν οτι εχει και 990 κιλα ενω το βιο 1050 στη παλετα.


Απολυτως κανενα, μολις "εφερα" τις σομπες στο σωστο αερα.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #100693 από XAALAARAA
Πρέπει να αλλάξετε τις τιμές στον πίνακα προσφορών για ομαδική αγορά πελλετ γιατί έχει τελειωση η προσφορά του Zaris Eco Energy
Κριμα:mad:

Στάλθηκε από το ST21i2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.139 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ