Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47569 από vasilisgr
Απαντήθηκε από vasilisgr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
βασιζομενος στα λογια του asteris θελω να κανω αυτες τις αλλαγες,αλλα πριν τις κανω ρωτω εδω στο foroum αν καποιος εχει να προτεινει καποιες συγκεκριμενες διαστασεις η κατι αλλο και μετα να προχωρησω.
Για το κενο μεταξυ εστιας και μαρμαρου τι λετε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47572 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

ark έγραψε: Να φανταστω δεν το εχεις δει απο κοντα οχι ακόμα αλλά θα το δω μάλλον απο δευτέρα
Φιλος αμα τα πατας , παρε οτι σαρεσει στο ματι .Δεν το πατάω,αλλά προκειμένου να μου βγει το ελληνικό στα 2,5 χιλιαρικάκια με αμφίβολα αποτελέσματα,θα προτιμήσω αυτό στα 3 με πολύ περισσότερες πιθανότητες


Μπα δεν τα ειπα ειρωνικά , ειμαι λιγο μαγκακι και τα λεω ετσι !
δηλαδη με το πατας , αμα με το ελεγες πριν 2 χρονια οτι τα πατας με τζακι των 3000 , ε θα γυριζα την πλατη ! Μετα απο 2 χρονια και αφου εμεινα ταπι(σχεδον) ακους 3000 και γυριzω να δω ποιος ειναι !!! :evil:
Ξεχνα τα ελληνικα ,ξεχασετα απλα kai παρε τα μαγαζια με την σειρα ! Οσα κανουν κλικ στο ματι , φερτα εδω να τα δουμε ενα ενα . Μονο ετσι θα παρεις τζακι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47574 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Ο Αστέρης έχει πει να το σηκώνουμε 1 - 2 cm αλλά πιστεύω θα δουλέψει και έτσι εάν παίρνει την σωστή ποσότητα αέρα από τις άλλες εισόδους.

Δες εδώ

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47579 από vasilisgr
Απαντήθηκε από vasilisgr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

rivol έγραψε: Ο Αστέρης έχει πει να το σηκώνουμε 1 - 2 cm αλλά πιστεύω θα δουλέψει και έτσι εάν παίρνει την σωστή ποσότητα αέρα από τις άλλες εισόδους.

Δες εδώ



το εχω διαβασει και αυτο το topic αλλα δεν ξερω αν εχει ισχυ για το δικο μου τζακι.
Το τζακι μου κατω απο το συρταρακι σταχτης εχει πατο μαντεμι και δεν περναει αερας.Η μονη εισοδος αερα ειναι απο τις γριλιες.Αυτος ειναι ο προβληματισμος μου και δεν ξερω αν εχει νοημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47583 από vasilisgr
Απαντήθηκε από vasilisgr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
να μια φωτο,η εστια και το μαρμαρο δεν εχουν κενο μεταξυ τους.
το συρταρακι σταχτης με το ρυθμιστη αερα εισαγωγης.
ο χωρος που μπαινει το συρταρακι ειναι κλειστος γυρω-γυρω δηλαδη σαν να εχει δευτερο πατο το τζακι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47584 από vasilisgr
Απαντήθηκε από vasilisgr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

vasilisgr έγραψε: να μια φωτο,η εστια και το μαρμαρο δεν εχουν κενο μεταξυ τους.
το συρταρακι σταχτης με το ρυθμιστη αερα εισαγωγης.
ο χωρος που μπαινει το συρταρακι ειναι κλειστος γυρω-γυρω δηλαδη σαν να εχει δευτερο πατο το τζακι.

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.548 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ