Invicta Selenic 700

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #105215 από Zagio
Απαντήθηκε από Zagio στο θέμα Invicta Selenic 700
SHERIF, σήμερα το άναψα ξανά το τζάκι για τρίτη φορά όπως βλέπεις και επισυνάπτω και φωτογραφίες του τζακιού αναμένο και της όψης της οικοδομής που φαίνεται η καπνοδόχος. Μόνο την πρώτη φορά που η καπνοδόχος ήταν όπως σου είπα πιο οριζόντια μου κάπνισε. Στην φωτογραφία που είναι το τζάκι αναμένο το τάμπερ είναι κλειστό και η εισαγωγή του αέρα καύσης είναι στην μικρότερη θέση.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #105241 από pontios74
Απαντήθηκε από pontios74 στο θέμα Invicta Selenic 700
Eυχαριστώ παιδια θα ξαναεπανελθω με φωτογραφιες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #105294 από cantos
Απαντήθηκε από cantos στο θέμα Invicta Selenic 700
Καλησπερα παιδια, καλως σας βρηκα. Καταρχην να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου για τη γνωση που απλοχερα προσφερετε. Να ρωτησω και εγω κατι... Μιας και θα παραγγειλω την Selenic να βαλω νταμπερ και στην εισαγωγη του αερα καυσης και μετα την selenic ή ειναι υπερβολη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #105303 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Invicta Selenic 700

cantos έγραψε: Καλησπερα παιδια, καλως σας βρηκα. Καταρχην να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου για τη γνωση που απλοχερα προσφερετε. Να ρωτησω και εγω κατι... Μιας και θα παραγγειλω την Selenic να βαλω νταμπερ και στην εισαγωγη του αερα καυσης και μετα την selenic ή ειναι υπερβολη?

Το selenic δεν έχει εισαγωγή αέρα.
Το νταμπερ στην καμινάδα είναι πολύ χρήσιμο, ειδικά σε περιπτώσεις που έχουμε υψηλό ελκυσμό.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #105334 από cantos
Απαντήθηκε από cantos στο θέμα Invicta Selenic 700
Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.
Ελεγα να βαλω κατι σαν αυτο της φωτογραφιας που ειδα σε πολωνικα και τσεχικα site. Λενε οτι κανει για selenic.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #105337 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Invicta Selenic 700
Όπως φαίνεται και από το σχήμα (είναι από το PDF του selenic ) δεν υπάρχει τρόπος να συνδεθεί αυτό το εξάρτημα που δείχνεις στην εστία. Αυτό που δείχνεις είναι από τα kratki, τα οποία έχουν αυτήν την δυνατότητα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.201 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ