Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #64139 από stefgoon
Απαντήθηκε από stefgoon στο θέμα Primus 45
πυρηνοξυλο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #64167 από panelbas
Απαντήθηκε από panelbas στο θέμα Primus 45
Celestial-penso
με βάση την ενταση της φλόγας,να απλώνεται στο μεγαλύτερο μερος της εστίας και της θερμοκρασίας των καυσαερίων μέχρι 170-180'.
Βασίλης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #64171 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45
Καλησπέρα στην παρέα,

Σήμερα παρέλαβα και τον δικό μου (primus 25) και είμαι σε φάση συνδεσμολογίας.

Το δικό μου σιλό έχει τζαμακι στάθμης και διακόπτη ασφάλειας, ενώ υπάρχει και σήμανση με κάποιες οδηγίες στο μπροστινό μέρος. Αυτό που είδα ήταν στο μαγαζί ότι είχε έρθει και ένας 45αρις ο οποίος δεν είχε στάθμη και διακόπτη. Εμένα επίσης δεν είχε το φτυαράκι καθαρισμού αλλά μόνο την συρματοβουρτσα, και επισης στον θερμοστατη καυσαεριων εχει χαρτι που λει για 20εκ αποσταση.

Θα επανέλθω μόλις έχω νεότερα


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #64210 από demis78
Απαντήθηκε από demis78 στο θέμα Primus 45
Μιλησα κι εγω σημερα με την εταιρεια.Για το θεμα της φλογας ο ανθρωπος με τον οποιο μιλησα τον απασχολουσε αν ειναι κλειστο το καπακι του σιλο.Του ειπα οτι το αρμαφλεξ εχει φαγωθει και πρεπει να το εχουν αντιμετωπισει ξανα γιατι αμεσως μιλησε για αντικατασταση του απο λαστιχο για καλυτερο κλεισιμο.Μαλλον το εχουν εντοπισει στην εταιρεια σαν προβλημα.Περιμενω αυριο τον τεχνικο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #64218 από bavel
Απαντήθηκε από bavel στο θέμα Primus 45

electron έγραψε: Καλησπέρα στην παρέα,

Σήμερα παρέλαβα και τον δικό μου (primus 25) και είμαι σε φάση συνδεσμολογίας.

Το δικό μου σιλό έχει τζαμακι στάθμης και διακόπτη ασφάλειας, ενώ υπάρχει και σήμανση με κάποιες οδηγίες στο μπροστινό μέρος. Αυτό που είδα ήταν στο μαγαζί ότι είχε έρθει και ένας 45αρις ο οποίος δεν είχε στάθμη και διακόπτη. Εμένα επίσης δεν είχε το φτυαράκι καθαρισμού αλλά μόνο την συρματοβουρτσα, και επισης στον θερμοστατη καυσαεριων εχει χαρτι που λει για 20εκ αποσταση.



Θα επανέλθω μόλις έχω νεότερα


Καλώς τα δεχτηκες φίλε electron !Αντε να δούμε & το μικρότερο μοντέλο πως θα αποδώσει

τόσα που έχουν γραφτεί σ' αυτό το τοπικ για τεχνικούς της μαβιλ μας κόβω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #64225 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45

bavel έγραψε: Καλώς τα δεχτηκες φίλε electron !Αντε να δούμε & το μικρότερο μοντέλο πως θα αποδώσει

τόσα που έχουν γραφτεί σ' αυτό το τοπικ για τεχνικούς της μαβιλ μας κόβω


ευχαριστω! Ναι οπως παει το θεμα μας κοβω για μεροκαματο! :P

demis78 έγραψε: Μιλησα κι εγω σημερα με την εταιρεια.Για το θεμα της φλογας ο ανθρωπος με τον οποιο μιλησα τον απασχολουσε αν ειναι κλειστο το καπακι του σιλο.Του ειπα οτι το αρμαφλεξ εχει φαγωθει και πρεπει να το εχουν αντιμετωπισει ξανα γιατι αμεσως μιλησε για αντικατασταση του απο λαστιχο για καλυτερο κλεισιμο.Μαλλον το εχουν εντοπισει στην εταιρεια σαν προβλημα.Περιμενω αυριο τον τεχνικο .


χμμ εμένα έχει λάστιχο και όχι αρμαφλεξ, μάλλον το αρμαφλεξ θα έβγαζε προβλήματα?, επίσης αντί για φλατζοκολα εχει φελλό στα σημεία σύνδεσης του σιλό το οποίο πιστεύω και και να αντέξει..


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.269 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ