Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62672 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε: Πεσανε και τα κορακια!!!!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ αξιοι τις μοιρας μας!!!!
Γι'αυτο η ΕΛΛΑΔΑ δεν παει μπροστα και ουτε θα παει!!!!!!!!!!!!!!!!




PRIMUS 45 κατανοω την προσπαθεια που κανεις για να βοηθησεις, ειλικρινα το λεω.

Ομως εδω ουτε μετοχοι της Μαβιλ ειμαστε, ουτε συμφεροντα για να πουλησει η Μαβιλ εχουμε.

Η διαφημιση του λεβητα, η η επισημανση των προβληματων που προκυπτουν στον καθε λεβητα...θεωρω οτι ειναι η αντικειμενικοτητα που ψαχνει ο υποψηφιος αγοραστης.

Και οχι απο καποιον που τον εμπορευεται βεβαιως.

Οπως εχω γραψει τα μειονεκτηματα αλλων λεβητων... οπως opop, ferroli,pelletech, prity, edilkamin και αλλα, ετσι θα γραψω και στον Μαβιλ.

Αν διορθωθουν πρωτος θα γραψω για τις ενεργειες που ακολουθηθηκαν και την προσπαθεια που εγινε για να παρει ο πελατης καλυτερο μηχανημα.

Η Ελλαδα θα παει μπροστα σιωποντας και αποκρυπτοντας τα μειονεκτηματα μιας συσκευης που με κοπο καποιος πληρωνει 2,5 η 3 χιλιαρικα;;;

Οποτε συγνωμη κιολας, αλλα αντι να κυνηγας χιμαιρες και να τα βαζεις με ανυπαρκτους εχθρους του λεβητα, δεξου και τα ελλατωματα του λεβητα.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62678 από papg
Απαντήθηκε από papg στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε: Πεσανε και τα κορακια!!!!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ αξιοι τις μοιρας μας!!!!
Γι'αυτο η ΕΛΛΑΔΑ δεν παει μπροστα και ουτε θα παει!!!!!!!!!!!!!!!!


Καλές γιορτές μεγάλε και χαλάρωσε.Δεν σου θίξαμε τον λέβητα.
Φωτιά πήρε ο άνθρωπος τί θα έκανες δηλαδή που έλειψες τον πυροσβέστη.
Απλά είμαι Παθών με άλλον λέβητα το 2008 και ο κατασκευαστής μου έλεγε για καπάκια σιλικόνες και διάφορα.
Το πρόβλημα επιστροφής φλόγας λύνεται μόνο με διπλό κοχλία και διαμέρισμα αποκοπής το έκανα μόνος μου και δεν ξανα είχα πρόβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62687 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

χρηστος8 έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε: Πεσανε και τα κορακια!!!!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ αξιοι τις μοιρας μας!!!!
Γι'αυτο η ΕΛΛΑΔΑ δεν παει μπροστα και ουτε θα παει!!!!!!!!!!!!!!!!




PRIMUS 45 κατανοω την προσπαθεια που κανεις για να βοηθησεις, ειλικρινα το λεω.

Ομως εδω ουτε μετοχοι της Μαβιλ ειμαστε, ουτε συμφεροντα για να πουλησει η Μαβιλ εχουμε.

Η διαφημιση του λεβητα, η η επισημανση των προβληματων που προκυπτουν στον καθε λεβητα...θεωρω οτι ειναι η αντικειμενικοτητα που ψαχνει ο υποψηφιος αγοραστης.

Και οχι απο καποιον που τον εμπορευεται βεβαιως.

Οπως εχω γραψει τα μειονεκτηματα αλλων λεβητων... οπως opop, ferroli,pelletech, prity, edilkamin και αλλα, ετσι θα γραψω και στον Μαβιλ.

Αν διορθωθουν πρωτος θα γραψω για τις ενεργειες που ακολουθηθηκαν και την προσπαθεια που εγινε για να παρει ο πελατης καλυτερο μηχανημα.

Η Ελλαδα θα παει μπροστα σιωποντας και αποκρυπτοντας τα μειονεκτηματα μιας συσκευης που με κοπο καποιος πληρωνει 2,5 η 3 χιλιαρικα;;;

Οποτε συγνωμη κιολας, αλλα αντι να κυνηγας χιμαιρες και να τα βαζεις με ανυπαρκτους εχθρους του λεβητα, δεξου και τα ελλατωματα του λεβητα.

Δεν κυνηγαω κανεναν αλλα καλο θα ειναι οποιος ανοιγη οποιον λεβητα και να ειναι αυτος οχι μονο
ο primus καλο θα ητανε να ρωταει πρωτα .
οχι εμενα οχι το φορουμ οχι εσας αλλα την καθε εταιρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η Ελλαδα θα παει μπροστα σιωποντας και αποκρυπτοντας τα μειονεκτηματα μιας συσκευης που με κοπο καποιος πληρωνει 2,5 η 3 χιλιαρικα;;;
ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ και ουτε με καποιους υγραυλικους που το παιζουνε
υδραυλικοι ηλεκτρολογοι ηλεκτρονικοι και οτι αλλο χρειαστει να κανουνε
για να τσιμπισουνε το 200 400 500 1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτα!!!!!!!!!!!!!!
Καλές γιορτές μεγάλε και χαλάρωσε.Δεν σου θίξαμε τον λέβητα.
Φωτιά πήρε ο άνθρωπος τί θα έκανες δηλαδή που έλειψες τον πυροσβέστη.
Απλά είμαι Παθών με άλλον λέβητα το 2008 και ο κατασκευαστής μου έλεγε για καπάκια σιλικόνες και διάφορα.
Το πρόβλημα επιστροφής φλόγας λύνεται μόνο με διπλό κοχλία και διαμέρισμα αποκοπής το έκανα μόνος μου και δεν ξανα είχα πρόβλημα.

Δεν μου εθιξες κανε λεβητα αλλα δεν μπορει να βγαινει οποιος νανε και να λεει οτι πηρα φωτια για
τον οποιονδηποτε λεβητα και μετα να λεει οτι τον ανοιξα τον ξεβιδωσα τον διελυσα για να το βαλω εκει
που ηθελα.

Καλές γιορτές μεγάλε και χαλάρωσε.
Καλες γιορτες και χαλαρωστε μην το παιζεται ξυπνοι!!!!!!
ΡΩΤΗΣΤΕ αλλιος δεν προκειται να πατε στην πολη


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62691 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα Primus 45

χρηστος8 έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε: Πεσανε και τα κορακια!!!!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ αξιοι τις μοιρας μας!!!!
Γι'αυτο η ΕΛΛΑΔΑ δεν παει μπροστα και ουτε θα παει!!!!!!!!!!!!!!!!




PRIMUS 45 κατανοω την προσπαθεια που κανεις για να βοηθησεις, ειλικρινα το λεω.

Ομως εδω ουτε μετοχοι της Μαβιλ ειμαστε, ουτε συμφεροντα για να πουλησει η Μαβιλ εχουμε.

Η διαφημιση του λεβητα, η η επισημανση των προβληματων που προκυπτουν στον καθε λεβητα...θεωρω οτι ειναι η αντικειμενικοτητα που ψαχνει ο υποψηφιος αγοραστης.

Και οχι απο καποιον που τον εμπορευεται βεβαιως.

Οπως εχω γραψει τα μειονεκτηματα αλλων λεβητων... οπως opop, ferroli,pelletech, prity, edilkamin και αλλα, ετσι θα γραψω και στον Μαβιλ.

Αν διορθωθουν πρωτος θα γραψω για τις ενεργειες που ακολουθηθηκαν και την προσπαθεια που εγινε για να παρει ο πελατης καλυτερο μηχανημα.

Η Ελλαδα θα παει μπροστα σιωποντας και αποκρυπτοντας τα μειονεκτηματα μιας συσκευης που με κοπο καποιος πληρωνει 2,5 η 3 χιλιαρικα;;;

Οποτε συγνωμη κιολας, αλλα αντι να κυνηγας χιμαιρες και να τα βαζεις με ανυπαρκτους εχθρους του λεβητα, δεξου και τα ελλατωματα του λεβητα.


Συμφωνώ ...!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62693 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
Σε τι πραμα συμφωνεις Diplomatis?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62755 από papg
Απαντήθηκε από papg στο θέμα Primus 45
emis78
Παιδια σορρυ δεν ειδα αν εχετε αναφερθει σ΄αυτο το θεμα.Εσεις εχετε καπνο στο σιλο των πελλετ?Εγω εχω απο την αρχη απλως πριν λιγες μερες πηρε φωτια ο πατος των πελλετ και η ατμοσφαιρα εγινε αποπνικτικη.Φαγωθηκε και το αφρολεξ που υπαρχει στην πορτα του σιλο και ντουμανιασαμε.Εχετε αντιστοιχη εμπειρια απο τετοιες καταστασεις?Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη. Ευχαριστω




mavil34
Εγώ παιδιά ανακάλυψα ότι ο καπνός που είχα στο σιλό μου οφειλόταν στο εξής. Όταν τοποθέτησα το λέβητα, έλυσα το σιλό και τον κοχλία για να περάσει απο την πόρτα. Τοποθέτησα μετά τον κοχλία αλλά δεν έβαλα σιλικόνη πυρήμαχη στην ένωση του κοχλία με το χώρο καύσης. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να έχω καπνό στο σιλό μου όταν δεν είχα πολύ υλικό. Απο τότε που έβαλα σιλικόνη σταμάτησε ο καπνός στο σιλό.


PRIMUS 45
Δεν μου εθιξες κανε λεβητα αλλα δεν μπορει να βγαινει οποιος νανε και να λεει οτι πηρα φωτια για
τον οποιονδηποτε λεβητα και μετα να λεει οτι τον ανοιξα τον ξεβιδωσα τον διελυσα για να το βαλω εκει
που ηθελα.


Κάπου τα μπερδεύεις άλλος τον έλυσε άλλος πήρε φωτιά.
Και αν είναι όποιος νάνε στο δίκτυο όλοι όποιος νάνε είμαστε,δεν συνωμοτήσαμε όλοι να κατηγορήσουμε τον ΜΑΒΙΛ έλεος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.518 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ