Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61752 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

N1k0s έγραψε: μα δεν θέλω πιστοποίηση ... μία μέτρηση στο περίπου που κυμαίνονται τα προιόντα που μας σερβίρουν στην ελληνική αγορά , βέβαια δεν θα είναι αντικειμενική , μόνο δειγματοληπτική ...

Δε με έπιασες. Προφανώς για να πάρεις την πιστοποίηση θέλεις επίσημη χημική ανάλυση από ανεξάρτητο φορέα, αλλιώς δεν.

Και στις αναλύσεις κανείς δε διακινδυνεύει να βάλει τη σφραγίδα του σε πλαστά αποτελέσματα γιατί ακόμα και τα εργαστήρια ελέγχονται από τρίτους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62018 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε:

N1k0s έγραψε: μα δεν θέλω πιστοποίηση ... μία μέτρηση στο περίπου που κυμαίνονται τα προιόντα που μας σερβίρουν στην ελληνική αγορά , βέβαια δεν θα είναι αντικειμενική , μόνο δειγματοληπτική ...

Δε με έπιασες. Προφανώς για να πάρεις την πιστοποίηση θέλεις επίσημη χημική ανάλυση από ανεξάρτητο φορέα, αλλιώς δεν.

Και στις αναλύσεις κανείς δε διακινδυνεύει να βάλει τη σφραγίδα του σε πλαστά αποτελέσματα γιατί ακόμα και τα εργαστήρια ελέγχονται από τρίτους.


Μια χαρά καταλαβαίνω τι λες , εσύ δεν με πιάνεις ...
δεν ζητάω πιστοποίηση , ούτε επίσημες χημικές αναλύσεις , μια ξεκάθαρη εικόνα τι υπάρχει στην αγορά ζητάω ... οι πιστοποιήσεις έχει να κάνει με τα εργοστάσια και με τους εμπόρους , ώστε να είναι εντάξει στους πελάτες τους ... Εγώ θέλω να δω τι απίδια πιάνει το σκ.τ. που μου δίνει ο κάθε έμπορας για να το πω στη γλώσσα του λιμανιού ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by N1k0s. Αιτία: Συμπληρωματική - με μια νότα νεύρων ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62068 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

N1k0s έγραψε: Μια χαρά καταλαβαίνω τι λες , εσύ δεν με πιάνεις ...
δεν ζητάω πιστοποίηση , ούτε επίσημες χημικές αναλύσεις , μια ξεκάθαρη εικόνα τι υπάρχει στην αγορά ζητάω ... οι πιστοποιήσεις έχει να κάνει με τα εργοστάσια και με τους εμπόρους , ώστε να είναι εντάξει στους πελάτες τους ... Εγώ θέλω να δω τι απίδια πιάνει το σκ.τ. που μου δίνει ο κάθε έμπορας για να το πω στη γλώσσα του λιμανιού ...

Αφού ζήτησες ανάλυση, αυτή ποιος θα την κάνει; Δε θέλουμε ανεξάρτητο ίδρυμα; Όπως και να 'χει... Αναλύσεις γίνονται... Αλλά όπως ξαναγράφτηκε πολλές φορές δε συμφέρει να βγουν παραέξω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62936 από George66
Απαντήθηκε από George66 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

alexx έγραψε: Και εγώ πιστεύω ότι οι πιστοποίησης παίζουνε ρολό!! αλλά θέλουν προσοχή, γιατί εγώ πήρα μια παλέτα ameco και τα μισά ήτανε ameco premium με ENplus kai Dinplus και τα αλλά μισά ήτανε ameco σκέτο! μονό με ENplus και αλλά γραμμένα πανό στην σακούλα χαρακτηριστικά!!!


Συγνώμη, αλλά επειδή έχω πάρει και εγώ Ameco θέλω να ρωτήσω πώς κατάλαβες τη διαφορά τους αφού οι σακούλες όπως είπες είχαν γραμμένα άλλα χαρακτηριστικά και το περιεχόμενο ήταν άλλο ???
Πώς ξεχώρισες ότι μέσα στην ίδια παλέτα τα μισά ήταν με πιστοποίηση ENplus και Dinplus ενώ τα άλλα μισά είχαν μόνο ENplus ???

Μου κάνει φοβερή εντύπωση.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by George66.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62942 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ρε παιδιά μπορεί κανείς να μας δείξει τη διαφορά στα σακκιά του Ameco premium με το Ameco Σκέτο ??Γιατί βλέπω πολλή κουβέντα γύρω από το θέμα ,τουλάχιστον να ενημερωθούμε και να ξέρουμε να αποφύγουμε τις κακοτοπιές !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62948 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
επισημα δεν υπαρχει αμεκο σκετο ...εκτος κι αν ειναι εντελως νεο προιον !!!
να εχουν περισεψει σακουλια απ το 2010 ???... παντως και τοτε πιστοποιημενο ηταν

καμμια φωτο θα βοηθουσε παντως


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.494 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ