Θερμομόνωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #38497 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
φιλε dimlyk δεν ειχα προθεση να αψιμαχησω μαζι σου και ποσο μαλλον να σε προσβαλλω οπως λες.απλα καλο ειναι οταν δινουμε συμβουλες να ειμαστε σιγουροι για τα λεγομενα μας για να μην παρερμηνευονται καποια θεματα ουσιωδη.η γραπτη αδεια απο τις αρχες εχει μεγαλη διαφορα απο την λεκτικη συνενοηση με την πολυκατοικια για βαφες κλιματιστικα κτλ οπως προανεφερες.στο θεμα της θερμοπροσοψης οταν δεν απαιτουνται σκαλωσιες δεν χρειαζεται αδεια.ενα διαμερισμα υψους τοιχου 3-4 μετρα καλυπτεται πληρως χωρις σκαλωσιες αν δεν διαφωνουμε και σ αυτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #38506 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
φιλε tas με λιγα λογια αξιζει.εγω εχω δει ηδη διαφορα σπιτι μου.αποσβεση θα κανεις σε λιγα χρονια αλλα θα σου μεινει για μια ζωη.!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #38693 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

Asteris έγραψε: Μόλις γύρισα από Leroy, έχουνε τον Fibran Β-040 των 5 εκατοστών πάχους, στα 2.65€ το τετραγωνικό. Για σοφίτες/πατάρια όπου δεν θα περπατάς πάνω του, είναι μιά χαρά, παραγγέλνω από βδομάδα 5-6 δέματα να κάνω την δεύτερη στρώση που έλεγα.


Πήγα σήμερα και παρήγγειλα 14 δέματα για μένα και τον γείτονα. Επειδή πιθανόν να περισσέψουν 2-3 δέματα, αν τα θέλει κάποιος από δω τριγύρω (περιοχή Λητής) ας ενημερώσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #38849 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kostas tz.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #38857 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

Asteris έγραψε:

Asteris έγραψε: Μόλις γύρισα από Leroy, έχουνε τον Fibran Β-040 των 5 εκατοστών πάχους, στα 2.65€ το τετραγωνικό. Για σοφίτες/πατάρια όπου δεν θα περπατάς πάνω του, είναι μιά χαρά, παραγγέλνω από βδομάδα 5-6 δέματα να κάνω την δεύτερη στρώση που έλεγα.


Πήγα σήμερα και παρήγγειλα 14 δέματα για μένα και τον γείτονα. Επειδή πιθανόν να περισσέψουν 2-3 δέματα, αν τα θέλει κάποιος από δω τριγύρω (περιοχή Λητής) ας ενημερώσει.



Αστερη τα θελω εγω. Σε παιρνω τηλ σε λιγο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #38876 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Αντε τεο σου φεξε παλι φιλε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.196 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ