Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5043 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι.

Ο ΤΑΚΗΣ είναι ο μακίς ?



Μια φορά απέφυγα να πω το όνομα της εταιρείας, για να μη θεωρηθεί ότι διαφημίζω, και πάω να βγω η ίδια η εταρεία. Ε, δεν παίζεσαι...

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5045 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

χρηστος8 έγραψε: τον συγκεκριμενο λεβητα που εχει ο Τακης τον εχω βαλει σε 3 ατομα.
ο ενας καιει αλφα, ο αλλος το βουλγαρο ιταλικο, και ο τριτος βουλγαρικο αγνωστου προελευσης.
ο Τακης εκαψε ΜΑΚΗ μεχρι τωρα.
κανεις δεν εχει προβλημα με κλινκερ μεχρι τωρα.
τυχαιο;


Συνάδελφε μπορείς να γίνεις πιο σαφής σε παρακαλώ. Υπάρχουν πολλοί που καίγονται με αυτό το θέμα.

Η μέχρι τώρα εμπειρία σου επάνω συστήματα βιομάζας, δείχνουν τελικά ότι όλα είναι θέμα μηχανήματος, η ρυθμίσεων αυτών, και όχι θέμα πέλλετ ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5046 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

kakos έγραψε: Ρέ παιδιά βαρέθηκα να τα λέω. Γιατί δεν αναφέρετε ποιο πολλά στοιχεία. Το Forum και το συγκεκριμένο νήμα δεν δημιουργήθηκε για να λύνουν τις μικροδιαφορές τους οι έμποροι. Προσωπικά έχει αρχίζει να με κουράζει η ιστορία που διαδραματίζετε.


Το έχω πει πάνω απο δυο φορές στο forum ότι χρησιμοποιώ το pellet ΜΑΚΗ. Δεν ξέρω αν είναι το καλό ή όχι, αυτό βρήκα μπροστά μου από την αρχή αυτό πήρα. Το αγοράζω 4 ευρώ το 15κιλο. Η ένστασή μου ήταν στην παρατήρηση του Μιχάλη όλα τα ελληνικά είναι μάπα και κάνουν κλίνκερ. Εμένα δεν μούτυχε κάτι τέτοιο και σήμερα έκλεισα ένα μήνα λειτουργίας με τον λέβητα.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5047 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

mastoras έγραψε: Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι.

Ο ΤΑΚΗΣ είναι ο μακίς ?



Μια φορά απέφυγα να πω το όνομα της εταιρείας, για να μη θεωρηθεί ότι διαφημίζω, και πάω να βγω η ίδια η εταρεία. Ε, δεν παίζεσαι...


Σορρυ βρε ΤΑΚΗ αλλά εγώ δεν σας ξέρω απο ένα άλλο φόρουμ που τα λέγατε και είχατε γνωριστεί. Διάβαζοντας όμως τα 125 μηνυματα σου, είδα ότι στα 100 αναφέρεις τον μακίς, και θεώρησα ότι είσαι ο ίδιος :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5048 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

mastoras έγραψε:
Και να γνωρίζετε ότι φοροδιαφυγή δεν υφίστατο.......διακρατικές συμφωνίες γαρ ;)

Υ.Γ. mastoras ο γραφικός .......Komodos ο φιλεύσπλαχνος "βλέπε Μονομάχος" :P


Η φοροδιαφυγή είναι καραμπινάτη. Δεν το καταναλώνει το ξενοδοχείο το πέλλετ. Άλλοι το καταναλώνουν.
Ακόμα και ο ξενοδόχος να το καταναλώσει στο σπίτι του, υπόκειται η συναλλαγή σε ΦΠΑ(αυτοπαράδοση). Αν το ξενοδοχείο δεν έχει λέβητα πέλλετ να δω πως θα το δικαιολογήσει.


Oπως βλεπεις το τελειωσα το θεμα μολις ξεκινησε. καλο θα ειναι να το κανεις και εσυ..Και ομως μεγαλε το Ξενοδοχειο εχει λεβητες Πελλετ :evil: :evil:

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by pantelis1973.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5049 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε:
...Διάβαζοντας όμως τα 125 μηνυματα σου, είδα ότι στα 100 αναφέρεις τον μακίς, και θεώρησα ότι είσαι ο ίδιος :)


Εκτός απο καχύποπτος είσαι και υπερβολικός, για να μην πω τον σωστό χαρακτηρισμό. Θάχεις κάποιο λόγο ή ίσως να είναι του χαρακτήρα σου.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.354 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ