Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4372 από stef30
Απαντήθηκε από stef30 στο θέμα Τιμές pellet
Τιμή σημερινή από alpha wood στον Τύρναβο,στην κεντρική έκθεση 285 euro.Πάνω από 2 παλέτες 270.Τα μεταφορικά όμως τα αναλαμβάνει ο πελάτης.Οντως πήρε αυξηση 20euro.Οφείλω να ομολογήσω πάντως οτι το πέλλετ της που έκαψα ήταν μακράν το καλύτερο,άπό όσα έχω κάψει,και έχω δοκιμάσει πολλά.Κλίνκερ καθόλου και καλή καυση.Αλλά ακριβό.
Από ΜΑΚΗ μου έδωσε ένας μαντράς επίσης στον Τύρναβο 4,12 euro τή σακουλα.
Με βλέπω να ψάχνομαι για πυρηνόξυλο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4373 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Δεν έχω σόμπα που καίει πέλλετ φίλε μου. :)

Εγώ προσπαθώ να ζεσταθώ με ένα λέβητα ξύλου που αγόρασα φέτος, η μάρκα του νομίζω είναι ......



Υ.Γ. Ποτέ στην ζωή μου δεν ήμουν χυδαίος, η φωτογραφία και η ονομασία του φυτού είναι πέρα για πέρα αληθινή.

Ωραίο φρούτο!
Μάλλον στην Κρήτη θα ευδοκιμεί, γι' αυτό δεν κλαίνε εκεί οι χήρες κι οι ζωντοχήρες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4374 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet
Στα Φάρσαλα συνεχίζουμε να αγοράζουμε το ΜΑΚΚΗ 4,00€ το 15κιλο, σήμερα πήρα 10 σακιά. Δυστυχώς δεν έχω αντιληφθεί κάποιον να έχει φέρει το alpha wood.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4378 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Χλαμίδης, στη Σουρωτή Θεσσαλονίκης, 277Ε το βουλγάρικο (με ιταλικά γράμματα) AHIRA. Έχει και καλύτερο (έτσι είπε) βουλγάρικο στα 290Ε. Για όποιον ξέμεινε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4380 από alex
Απαντήθηκε από alex στο θέμα Τιμές pellet
ειναι καλης ποιοτητας το βουλγαρικο???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4382 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

alex έγραψε: ειναι καλης ποιοτητας το βουλγαρικο???


Στην αρχή της παλέτας είμαι ακόμα. Για μένα, είναι ελαφρώς καλύτερο από το ΑΛΦΑ στο κλίνκερ, πολύ καλύτερο στην οσμή και στον καπνό που βγάζει (αυτά αφορούν τους γείτονες). Πρόβλημα δεν έχω κανένα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.369 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ