Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4244 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
εισαγωγής είναι το πήρε απο Θεσσαλονίκη νομίζω και το σίγουρο είναι οτι δεν είναι βουλγαρικο γιατι μου έίπε οτι έχει πολύ καλύτερη καύση γιατί χρησιμοποιούσε βουλγαρικο. Αν θέλεις στειλε μου μαιλ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. πες μου τι σε ενδιαφερει να τον ρωτησω και να σου πω.

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4246 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε: εισαγωγής είναι το πήρε απο Θεσσαλονίκη νομίζω και το σίγουρο είναι οτι δεν είναι βουλγαρικο γιατι μου έίπε οτι έχει πολύ καλύτερη καύση γιατί χρησιμοποιούσε βουλγαρικο. Αν θέλεις στειλε μου μαιλ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. πες μου τι σε ενδιαφερει να τον ρωτησω και να σου πω.

Η Βουλγαρία έχει 15+ εργοστάσια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4247 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Όταν ξεκίνησα αυτό το θέμα ήμουν σίγουρος ότι θα είναι ένα παρατηρητήριο τιμών σε πραγματικό χρόνο και με πληροφορίες για την ποιότητα του προϊόντος. Το θεωρώ απίστευτα χρήσιμο και για εμπόρους και για καταναλωτές. Στην εποχή της πληροφορίας η ανταλλαγή αυτής είναι το άλφα και το ωμέγα.
Συνεχίζουμε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4249 από basilis
Απαντήθηκε από basilis στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

alex έγραψε: ποσο εχει το πελλετ στα ιωαννινα?ξερει κανεις???


Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο site και μου φαίνεται οτι έχει ένα επίπεδο και μπορείς να μάθεις αρκετά πράγματα. Για τον φίλο που ρώτησε λοιπόν.....

Στα Ιωάννινα έχει 252eur+ΦΠΑ παραδοση στην πόρτα σου.
Η ποιότητα είναι DIN51731 απο οξυά, πολύ καλό δοκιμασμένο απο γνωστό μου.
Νομίζω οτι ίδια τιμή το έχει και στην Αθήνα. Για Γιάννενα είμαι σίγουρος για την τιμή αλλά για Αθήνα δεν το ξέρω 100%.


Ρε φίλε μήπως ξέρεις αν η τιμή αυτή ισχύει και για Αθήνα ?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4254 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet

kostas1 έγραψε: Μάστορα στο είπα και πρίν εδώ κάτω γίνεται σκοτωμός.Πάνω έχετε πολλά ατού .ακόμα και αυτό της εισαγωγης εδω εμείς τρωγώμαστε με τους εμπόρους



φιλε κωστα εισαγωγης και 4,20/15 κιλο μου καθετε πολυ βαρυ..Γενικα η τιμη μου καθετε βαρια αλλα...

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4257 από konstantin
Απαντήθηκε από konstantin στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα σε όλους!Διαθεσιμότητα σε εγχώριο πέλλετ υπάρχει στον Φράγκο Ιορδάνη στον Βύρωνα.Η τιμή του είναι 250 ευρώ + φ.π.α.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.330 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ