Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4215 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Έχετε διαπιστώσει αρπαχτές, για ελληνικό, η για εισαγόμενο ?

Γιατί εγώ παρακολουθώ το κους-κους εδώ στα θέματα και εντοπίζω προβλήματα και παράπονα μόνο στην ποιότητα του υλικού.

Και γιατί να κάνει αρπαχτή ένας Ελληνας βιοτέχνης ? Δεν τον απασχολεί να έχει ευχαριστημένη και σίγουρη πελατεία ?
Νομίζω πως κάπου έχει μπερδευτεί η δουλειά. Μήπως ορισμένοι αγοράζουν εισαγόμενα, και μόλις κλατάρει η εισαγωγή τρέχουν να πάρουν από όπου βρουν ?

Στην Πέλλα έχω ακούσει "τίποτα σίγουρο" ότι πωλούν τον τόνο 180ευρώ.....αλλά όχι ευκαιριακά, εάν είσαι πελάτης του μόνο.

Βέβαια από ότι βλέπω, αμάν κάνει ο κόσμος να βρει φθηνό πελλετ...... μήπως δεν ψάχνει εκεί που πρέπει. :(

Το καλοκαίρι κάποιοι βρήκαν με 180 ευρώ! Τώρα στη Βόρεια Ελλάδα πήγε 280 περίπου και Αθήνα 320 περίπου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4217 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Κύριοι πιστευω στο χέρι μας είναι να βγάλουμε στο περιθώριο τους άρπαγες.Εχουμε πλέον καταναλωτική συνήδειση και μπορούμε να αξιολογήσουμε τις καταστάσεις και πλέον έχουμε ένα ισχυρό όπλο. Την επικοινωνία που κάνουμε αυτήν την στίγμη.'Οπως βγάζουμε λαυράκια με όλη την επικοινωνία που κάνουμε έτσι πιστεύω ότι μπορούμε να επιλέξουμε τους προμηθευτές μας και η να τους επιβραβευσουμε η να τους απορρίψουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Καμμένος απο το πετρέλαιο
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4218 από Καμμένος απο το πετρέλαιο
Απαντήθηκε από Καμμένος απο το πετρέλαιο στο θέμα Τιμές pellet
Σήμερα έμαθα από φίλο που ενδιαφέρεται για αγορά πέλλετ ότι ο Τσουλφίδης στην Αθήνα που εμπορεύεται αυστριακό πέλλετ όπως λέει το δίνει 3,73 ευρώ ο τόννος παραδοτέο. Δίνει μόνο τόνο. Οποιος γνωρίζει κάτι καλύτερο ας το πει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4220 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Ρώτα περισσότερες πληροφορίες τον φίλο σου ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Καμμένος απο το πετρέλαιο
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4222 από Καμμένος απο το πετρέλαιο
Απαντήθηκε από Καμμένος απο το πετρέλαιο στο θέμα Τιμές pellet
Τι περισσότερες πληροφορίες θέλεις Κωστα? Εχεις τιμή, έχεις και όνομα προμηθευτή. Πολλοί υποστηρίζουν ότι αυτό είναι το καλύτερο ξυλοπέλλετ της αγοράς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4223 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Μπήκα στο site και δεν λέει τιμές.Θα επικοινωνήσω αυριο μαζί τους να δω τι θα μου πουν.Όσο για την ποιότητα αν δεν το κάψεις δεν ξέρεις τίποτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.330 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ