Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97970 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε:

giogud έγραψε:

thomas έγραψε: (πλακα μας κανει ο τυπος ,εδω τοσο τα παιρνουμε τον χειμωνα και στο σπίτι μας)


Σαφώς και η τιμή 295€ τον Χειμώνα είναι χωρίς ΦΠΑ......
Μα είναι και βλάκες. Τουλάχιστον να κονομούσαν και κάνα φράγκο. Την κάνουν που την κάνουν. Η τιμή για Schweighofer από Νοέμβριο έως και Μάρτιο, δεν θα μπορούσε να είναι κάτω από 340€ στην Θεσσαλία.
Πούλα ρε βλάκα 320€ να βγάλεις σχεδόν άλλα τόσα.



το εχω πει και σε αλλο ποστ giogud ,οτι τον Ιανουαριο αγοραζα 300 ευρω/τονο , με τιμολογιο 150 ευρω .Μα εδω προσφορα εμπορα στο φορουμ νομιζω για πληρες φορτιο 265 απο Θεσ/κη γκολτεν ναγκετς και μαζι με μεταφορικά πιστευω να βγει 285/τ,αυτος θελει 295;


Δεν σχολίασα την τιμή που σου έδωσαν τώρα. Την χειμωνιάτικη σχολίασα.
Όσο για την πρακτική σου, συγχαρητήρια. To φόρουμ καλό θα ήταν να διαγράψει όλες τις αναρτήσεις που αναφέρονται σε τιμές που είναι προϊόν φοροδιαφυγής και αθέμιτου ανταγωνισμού.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97971 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πήγα σε ενα μεγάλο pet shop για να αγοράσω μια αντιπαρασιτική αμπούλα. Αυτή που επερνα και παλαιοτερα 11,5€ Μου λέει υπάρχει και μια αλλη στα 5,5. Φυσικά και πήρα αυτή με τα 5,5 και οταν ρωτησαμε πως είναι δυνατο τετοια διαφορά, μας είπε η κυρία στο ταμείο οτι η ακριβή εχει διαφημιστεί παρα πολύ.
Εγώ επιπλεον θεωρω οτι εχει καλύτερο δικτυο γιατί σε οποιο μαγαζί και αν πας την πρώτη βρισκεις.

Συμπέρασμα μη κολάτε σε μια συγκεκριμένη μάρκα υπάρχουν εναλλακτικές εκτός αν είναι μονοπώλιο κάτι

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97973 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αντοπαρασιτική αμπούλα = = = ????

Τι είναι και που χρησιμεύει ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97974 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για σκύλο προφανώς...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97976 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
λυγουριο αργολιδας BIOTHERM την ιδια τιμη ειπε θα εχει κ φετος!5 ευρω το σακουλη!335 τα 1050 κιλα!ειπε οσο μπορει θα βασταει τις τιμες!κ κανει καλο στον εαυτο του!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97982 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
www.heizpellets24.de/pelletpreis[/quote]
Είσαι άσχετος και παραπληροφορείς τον κόσμο. Στο εμπόριο είσαι, γνώστης το παίζεις. Φέρε πέλλετ και πούλα όσο νομίζεις. Κλείσε μας τα μαγαζιά.
Τους τρόπους φοροαποφυγής απλά τους φαντάζεσαι. Δεν υπάρχει τρόπος σε έστω και λίγη σοβαρή επιχείρηση. Αν δεν τιμολογώ έστω και το 10% από τις αγορές μου, σε 3-4 χρόνια θα βρεθώ με εικονική αποθήκη 2000 τόνων. Θα φαίνεται ότι έχω ενώ θα είμαι άδειος. Αυτές τις βλακείες τις κάνουν κάποιοι που πουλάνε 5-6 φορτηγά την χρονιά και δεν τους ελέγχει κανένας και δεν αξίζει να τους ελέγξει κανένας. Αλλά με μόνο τέτοιους στην αγορά, θα κρυώσει πολύς κόσμος. Πετρέλαιο θα καίτε μέσα στο καταχείμωνο.[/quote]
Γιωργο ειδες που ειναι διαφορα μας;; Ημουν και πελατης σου και ο τροπος που εκφραζεσαι δειχνει το επιπεδο σου!Σοβαρη επιχειρηση ειναι εκτος των ανω και αυτη που οταν ο πελατης της πληρωνει για ΠΑΡΑΔΟΣΗ στο σπιτι του να του το πηγαινει στο ΣΠΙΤΙ του και οχι σε αλλο ΧΩΡΙΟ αλλα αυτα μεταξυ μας ;)
ΤΕΣ ΠΑ!Δεν θα ασχοληθω με την πωληση πελλετ στο ΥΠ/ΜΑ του ομιλου μας μιας και υπαρχουν ηδη αρκετα ατομα που ασχολουνται εδω στην περιοχη! Ξερεις η λεξη ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ειναι αρκετα βαρυα και ΖΗΤΩ να την ΑΝΑΚΑΛΕΣΕΙΣ!

α και οσο για το χυμα κανε ενα τηλεφωνο στη γερμανια να σε ενημερωσουν!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.382 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ