Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79884 από velanas
Απαντήθηκε από velanas στο θέμα Τιμές pellet
εγώ μπερδεύτηκα εντελώς με τα pellet.τελικά υπάρχει κάνα καλο που να κανεις την δουλειά σου άπο ότι κατάλαβα δεν υπάρχει σταθερή ποιότητα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79933 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

velanas έγραψε: εγώ μπερδεύτηκα εντελώς με τα pellet.τελικά υπάρχει κάνα καλο που να κανεις την δουλειά σου άπο ότι κατάλαβα δεν υπάρχει σταθερή ποιότητα

Σταθερή ποιότητα θα βρεις μόνο στα πιστοποιημένα φίλε μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80363 από Pioy
Απαντήθηκε από Pioy στο θέμα Τιμές pellet
Καλημερα και παλι και συγγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση. Λοιπον καυστηρα πηραμε μονο. Λεβητα αφησαμε αυτον που ειχαμε.Ο καυστηρας μας ειναι ο pellasX, απο αυτα που διαβασαμε και που ακομε απο φιλους γνωστους που ολο κατι τους παρουσιαζουν τα δικα τους εμεις ειμαστε πολυ ικανοποιημενοι. Για περισσοτερα τεχνικα μαλλον πρεπει να γραψει ο Γρηγορης. παντως απο θεμα ζεστης δεν εχω κανενα παραπονο και ειμαι και γυναικα ετσι. Το πελλετ που με ρωτησατε εχει Dinplus 7A040 και το ONORM M7135 GEPRUFT N 2006 232 αυτα τα νουμερα εχει...σας δινω και μια φωτογραφια...δεν ειναι και πολυ καλλιτεχνικη :)
τελικα δεν μπορω να ανεβασω την φωτο...δεν ξερω γιατι...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80364 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
πρεπει να ειναι μικροτερη απο 150 kb :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85526 από zoe beza
Απαντήθηκε από zoe beza στο θέμα Τιμές pellet
Καλημερα! αν και λιγο καθυστερημενα μπηκα στο site(χτες απο κουβεντα μου το ειπε μια φιλη) συνηθως τον χειμωνα μας εδω στην καστορια τον περναμε με 7-10 τοννους πελλετ. φετος μας κανανε δοκιμαστικα δωρο 6 τσουβαλακια καποιο πελλετ απο κουκουτσι και ξυλο ελιας με ελαιοφυλα κατι σαν mix. ε το βαλαμε και εμεις αφου ηταν δωρο και μετα μου ειπε ο αντρας μου οτι του αρεσε υπερβολικα απο αποδοση αλλα και οικονομια. φετος αγορασαμε 4,5 τοννους απο αυτο το πελλετ με την τιμη των XXXε/τονο. XXXευρω/τονο αγορα + XXXευρω μεταφορικα απο Αθηνα για Καστορια. Ηδη εχω κλεισει μια ποσοτητα 5 τοννων (με το συμβολικο ποσο των XXX ευρω λογω οτι ημουν παλια πελατης) για του χρονου διοτι περυσι οριακα προλαβαμε πριν εξαντληθει.

ηθελα να ρωτησω αυτο το πελλετ ειναι εισαγωγη η παραγεται εδω στην Ελλαδα? αν καποιος εχει αγορασει να μου πει σας παρακαλω (XXXXXXXXXXXX) η φιρμα που εγραφε το τσουβαλακι

ευχαριστω!

Edit by GT : διαγραφή τιμής - επωνυμίας.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GT.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85533 από zoe beza
Απαντήθηκε από zoe beza στο θέμα Τιμές pellet
Συγνωμη ξεχαστηκα!

την παραγγελια στον παραπανω την εκανα μεσω του XXXXXXXX.gr ΄"XXXXXXXXXXX" ο εμπορος και πατηστε μετα προιοντα (του συγκεκριμενου εμπορου) και σημερινη τιμη που εχει τα συγκεκριμενα πελλετ ειναι XXXευρω/τονο!
Εγω θα τα καψω ομως του χρονου με XXX ευρω τον τονο λογω της προπαραγγελιας!
Συγνωμη που αργησα βρε παιδια!



Edit by GT : διαγραφή τιμής - επωνυμίας.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GT.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.340 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ