Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18675 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Τιμές pellet
καλημερα οι προσφορες μηπως μπορουν να γινουν και για ορεστιαδα???
κανενας δεν ειναι απο εδω πανω ρε παιδια???
κατω απο 300 τιποτα δεν ερχεται εδω πανω.....κανενα πελλετ και κανενας πιο φτηνος δεν λεμε για 298ευρω λεμε να πιασουμε τιμες κοντα στα 250

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18679 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

love.bacardi έγραψε: καλημερα οι προσφορες μηπως μπορουν να γινουν και για ορεστιαδα???
κανενας δεν ειναι απο εδω πανω ρε παιδια???
κατω απο 300 τιποτα δεν ερχεται εδω πανω.....κανενα πελλετ και κανενας πιο φτηνος δεν λεμε για 298ευρω λεμε να πιασουμε τιμες κοντα στα 250


Η σίγουρη περίπτωση για να πιάσεις αυτή την τιμή είναι να βρεις άλλους 3-4 και να παραγγείλετε πλήρες φορτίο. Να βρείτε και ένα κλάρκ που θα ακολουθεί την νταλίκα που θα έρθει και θα ξεφορτώνει σε κάθε σημείο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18739 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Τιμές pellet
υπαρχει το schweighofer σε bigbag 1100 κιλα με πιστοποιηση? το βρηκα 286 περιπου απο ορεστιαδα ειναι καλα? που θα ειναι η πιστοποιηση στην σακουλα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18793 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Τιμές pellet
απο βορεια να κατεβουμε νοτιο οσο δεν παει
ψαχνω να βρω ΠΕΛΛΕΤ στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ γιατι απλα δεν εχω αποθηκευτικο χωρο και ακουω κατι παλαβα 350τον τονο ευρω και δεν ξερουν να μου πουν καν τι μαρκα ειναι ...πληροφοριες κανεις?
εχω σκοπο να τοποθετσηω μια αεροθερμη γιατι δεν θα την παλεψουμε φετος με πετραιλαιο
ευχαριστω προκαταβολικα.

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18794 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

ACIDBLACK έγραψε: απο βορεια να κατεβουμε νοτιο οσο δεν παει
ψαχνω να βρω ΠΕΛΛΕΤ στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ γιατι απλα δεν εχω αποθηκευτικο χωρο και ακουω κατι παλαβα 350τον τονο ευρω και δεν ξερουν να μου πουν καν τι μαρκα ειναι ...πληροφοριες κανεις?
εχω σκοπο να τοποθετσηω μια αεροθερμη γιατι δεν θα την παλεψουμε φετος με πετραιλαιο
ευχαριστω προκαταβολικα.


Ενημερωθείτε σχετικά από τις προσφορές που έχουν γίνει στο φόρουμ.
Προσφορες προς μέλη
Επικοινωνήστε με τους εμπόρους. Σίγουρα θα βρείτε κάτι κάλύτερο. Δεν μπορώ από εδώ να σας πω πόσο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18847 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Τιμές pellet
Αγαπητε giogud

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση ,οπως εγραψα και στο μηνημα μου δεν εχω αποθηκευτικο χωρο οποτε δεν μπορω να παραγγειλω μια παλετα η ακομα και μιση αναζητω λοιπον εναν εμπορο εδω τοπικα που θα μπορει να με προμηθευει εβδομαδιαια τα απαιτουμενα τσουβαλια για την θερμανση του σπιτιου (7-10).
Η προσπαθεια που κανετε ολοι σας στο φορουμ εινα εκπληκτικη αλλα πρεπει να παρουμε υποψη οτι καποιο δεν εχουν χωρους αποθηκευσης (διαμερισματα)
παρακατω παραθετω την δευθυνση ηλεκτρονικου ταχυδρομειου για περαιταιρω συνενοηση
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
καλες καυσεις ευχομε
φιλικα

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.331 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ