Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16183 από fantomas23
Απαντήθηκε από fantomas23 στο θέμα Τιμές pellet
κ εκτος απο τα μεταφορικα παιζει κ ι τιμη στο πελλετ!εαν ειναι 100%π.χ μονο ελατο ειναι λιγο πιο ακριβο!οταν ειναι ανακατεμενο π.χ βουλγαρικο ειναι λιγο πιο φτηνο αλλα δεν καιγεται καλα!κ οσοι λενε καποιοι εδω οτι το φπα το κλεβουμε κανουν λαθος!απλα το αποδιδεις καποια στιγμη!δεν το γλυτωνεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16218 από fantomas23
Απαντήθηκε από fantomas23 στο θέμα Τιμές pellet
θα ηθελα να πω κ κατι ακομα!ακουω,διαβαζω, οι κ βλεπω που λενε καποιοι γιατι το πελλετ ειναι ακριβο ι φτηνο!θα σας λυσω την απορια!εαν π.χ εμπορας απο βορεια ελλαδα κ αγοραζει απο βουλγαρια επειδει ειναι κοντα κ εχει λιγα μεταφορικα κ το παιρνει απευθειας απο το εργοστασιο δεν πρεπει να πουλαει πανω απο 240μ250 τον τονο λιανικη!ειναι αισχροκερδεια μετα!εγω το ειδα το πελλετ το βουλγαρικο κ σας λεω ειναι μαπα τις μαπας!τι να το κανεις να το παρεις 10μ15 ευρω φτηνοτερα κ να εχεις προβληματα!για αυτο οταν θα πηγαινετε να αγορασετε να ρωτατε πρωτα τι προελευσεως ειναι!περαν στο βουλγαρικο βαζουν μεσα φλοιο κ ανακατεμενο με πευκο κ συν ακομα δεν ειναι κ καλα πεπιεσμενο! οι τιμες κυμαινονται στα 300 ευρω ο τονος!
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by fantomas23.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16226 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

fantomas23 έγραψε: θα ηθελα να πω κ κατι ακομα!ακουω,διαβαζω, οι κ βλεπω που λενε καποιοι γιατι το πελλετ ειναι ακριβο ι φτηνο!θα σας λυσω την απορια!εαν π.χ εμπορας απο βορεια ελλαδα κ αγοραζει απο βουλγαρια επειδει ειναι κοντα κ εχει λιγα μεταφορικα κ το παιρνει απευθειας απο το εργοστασιο δεν πρεπει να πουλαει πανω απο 240μ250 τον τονο λιανικη!ειναι αισχροκερδεια μετα!εγω το ειδα το πελλετ το βουλγαρικο κ σας λεω ειναι μαπα τις μαπας!τι να το κανεις να το παρεις 10μ15 ευρω φτηνοτερα κ να εχεις προβληματα!για αυτο οταν θα πηγαινετε να αγορασετε να ρωτατε πρωτα τι προελευσεως ειναι!περαν στο βουλγαρικο βαζουν μεσα φλοιο κ ανακατεμενο με πευκο κ συν ακομα δεν ειναι κ καλα πεπιεσμενο!στον νομο αργολιδας οι τιμες κυμαινονται στα 300 ευρω ο τονος!





Και ειδικά στο Λυγουριό Αργολίδας?! ;)

ΜΠααααα...... λάθος κάνεις..... στο νομό Αργολίδας σε λίγο, θα είναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ φτηνότερα απ'όσο νομίζεις!!!



3 ΦΟΡΤΗΓΑΚΙΑ ΦΥΓΑΝΕ.... :whistle: :whistle:

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16229 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Τιμές pellet

fantomas23 έγραψε: θα ηθελα να πω κ κατι ακομα!ακουω,διαβαζω, οι κ βλεπω που λενε καποιοι γιατι το πελλετ ειναι ακριβο ι φτηνο!θα σας λυσω την απορια!εαν π.χ εμπορας απο βορεια ελλαδα κ αγοραζει απο βουλγαρια επειδει ειναι κοντα κ εχει λιγα μεταφορικα κ το παιρνει απευθειας απο το εργοστασιο δεν πρεπει να πουλαει πανω απο 240μ250 τον τονο λιανικη!ειναι αισχροκερδεια μετα!εγω το ειδα το πελλετ το βουλγαρικο κ σας λεω ειναι μαπα τις μαπας!τι να το κανεις να το παρεις 10μ15 ευρω φτηνοτερα κ να εχεις προβληματα!για αυτο οταν θα πηγαινετε να αγορασετε να ρωτατε πρωτα τι προελευσεως ειναι!περαν στο βουλγαρικο βαζουν μεσα φλοιο κ ανακατεμενο με πευκο κ συν ακομα δεν ειναι κ καλα πεπιεσμενο!στον νομο αργολιδας οι τιμες κυμαινονται στα 300 ευρω ο τονος!






Γινεσαι λιγο πιο συγκεκριμενος;; για ποιο βουλγαρικο μιλας;; η μηπως γενικολογεις!!!
Εσυ μπορει να το ειδες το βουλγαρικο, που οπως λες ειναι μαπα και δεν ειναι πεπιεσμενο...
καποιοι ομως (και εγω) εδω και δυο χρονια το εχουμε καψει με αριστο τροπο και χωρις προβληματα σε διαφορετικους λεβητες...αρα μας βγαζεις ψευτες... η κανω λαθος;;;

ΥΓ. ειμαι υδραυλικος και το εχω διαπιστωσει σε 15 διαφορετικους λεβητες πελατων μου αυτο οποτε καλα ειναι να μας εξηγησεις την τοποθετηση σου.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16238 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε: 3 ΦΟΡΤΗΓΑΚΙΑ ΦΥΓΑΝΕ.... :whistle: :whistle:


Πάλι διαφήμηση κάνεις ? :angry: ......θα βγώ στο μπαλκόνι στην Χειμάρας και θα φωνάζω. :lol: .....Εκτός και έαν με "λαδώσεις" με κάνα τσουβαλάκι πέλλετ, καλοκαίρι που είναι τώρα. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16242 από fantomas23
Απαντήθηκε από fantomas23 στο θέμα Τιμές pellet
το δοκιμασα κ δεν αναβε με τιποτα!ειχε πολλα προβληματα!κ σε σομπα κ σε καυστηρα!ενα στα 3 φορτια κ αν ηταν καλο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.375 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ