Kratki Oliwia 18kW by caftis

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95551 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
σιγά μη βάλεις και συντριβάνι !!! :P

αν βάλεις πέτρες γνώμη μου να βάλεις λευκές και όχι βοτσαλάκι αλλά λίγο πιο χοντρές για να μπορείς να σκουπίζεις .όσο αφορά τα σποτ στο κέντρο δεν ταιριάζει έχεις είδη μια πηγή φωτισμού δεξια και αριστερά όμως θα έδειχνε ωραίο .αν αποφασίσεις να βάλεις πάντως δε θα έχεις πρόβλημα με την ροή αέρα αλλά αν βάλεις Led όπως είπε ο κύριος Διονύσης δε θα είναι και επικίνδυνα για τα παιδιά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95555 από βασιλιης
Απαντήθηκε από βασιλιης στο θέμα Kratki Oliwia 18kW by caftis
Καλημερα
Καλοριζικο και απο μενα
Στο κενο λεω να βγαλεις τα τρια μπροστινα πλακακια ,να κοψεις τα δεξια αριστερα στο ιδιο φαρδος
Να κοψεις ενα πατρον και βαση αυτου να κοψεις τζαμι παχος 12 χιλιοστα.
να δημουργησεις εναν οδηγο μπρος πισω ουτος ωστε να μπαινοβγαινει με μια βεντουζα
και απο κατω να βαλεις βοτσαλα λευκα και led ταινια σε ολο το μηκος

Βοηθαμε οσο μπορουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95559 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Kratki Oliwia 18kW by caftis
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΚαλημέρα

Έχω φτιάξει την εσωτερικη σκάλα αντίστοιχα με ριχτάρια από γυαλί και χρησιμοποίησα 8αρι ασφαλείας με αμμοβολή στο πίσω μέρος.

Ιδέα :
-Αν λοιπόν δεν θέλεις πέτρες θα μπορούσες να βάλεις στο πάνω μέρος από ρετάλια παρκέ ή laminate που θα βρείς ευκολα.
-Να τα κόψεις για το πάνω μέρος και να τα στερεώσεις κολλητα σε σκελετό μεταλλίκό ή γαλβανιζέ γυψοσανίδας.
- Ριχτάρια από γυαλί αμμοβολή.
- Στερέωμα τα ριχτάρια κολλητά με σιλικόνη - προσοχή να μην γεμίσει η αμμοβολή στο πίσω μέρος με σιλικόνη γιατί θα είναι σαν λεκές.
- Φωτισμός στο πίσω και πάνω μέρος κάτω από το παρκέ, γαι να φαίνεται ομοιόμορφα το φως (δες για μπλέ - γαλάζιο ή και για χρωματιστά.
μπορείς να βάλεις και φωτοσωλήνα απλώς να ξέρεις οτι μπορεί να έχει και μικρότερη διάρκεια ζωής.
- Υπάρχουν και έτοιμα κιτ με τηλεχειρηστήριο (έχω στα πίσω και πλαίνα της τηλεόρασης ):





Ότι και να κάνεις να ξέρεις ότι θα είναι κατα πάσα πιθανότητα καλό... ;) και θα αναδείξει το τζάκι περισσότερο.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95568 από δημητριαδης
Απαντήθηκε από δημητριαδης στο θέμα Kratki Oliwia 18kW by caftis
καλημέρα πολύ ωραία δουλειά
να ρωτήσω κάτι έστω και αυτές τις λίγες
φορές που το άναψες τα τζάκι το τζάμι παραμένει καθαρό.
έχει το oliwia αεροκουρτινα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95569 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Κύριε Δημητριάδη όλα τα μοντέλα έχουν αεροκουρτίμα .απλά στα χαλύβδινα λειτουργεί καλύτερα από ότι στα μαντεμένια .αν βάζουμε στεγνό ξύλο ή μπρικέτα χρειάζεται κάθε 80-100 ώρες καθάρισμα αν όμως βάλουμε πάνω απο 15% υγρασία κάθε 15-20 ώρες .Έχουμε βρει μια λύση που στου Τάκη την έχουμε κάνει είδη και αντιδράει ακόμα καλύτερα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95584 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Kratki Oliwia 18kW by caftis
Να σου πω κι εγώ την άποψή μου για το κενό. Αν βρεις λιστέλο στο ίδιο πλάτος με το κενό και σε κοντινή απόχρωση με τα πλακάκια σου, νομίζω ότι και όμορφο θα δείξει, άλλα θα είναι και πολύ εύκολη η τοποθέτηση.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ