ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21894 από -mike-
Απαντήθηκε από -mike- στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

jnet έγραψε:

GT έγραψε: Φίλε -mike- πρώτον καλωσήρθες στο φόρουμ, δεύτερον με γεια το μηχάνημα και καλές - οικονομικές καύσεις σου εύχομαι!

Αν περιηγηθείς, θα διαπιστώσεις ότι υπάρχει ήδη θέμα για τις κινέζικες αερόθερμες πελλετόσομπες (NB PA 13kw και HP 22 12kw κυρίως, αλλά και άλλες μικρότερες), όπου παρατίθενται πολλές χρήσιμες πληροφορίες, από τις οποίες οι αναγνώστες αποκτούν σφαιρική άποψη!

Γνώμη μου είναι ότι θα ήταν καλύτερα να γράφεις εκεί τις εντυπώσεις, απορίες, απόψεις και ότι άλλο επιθυμείς, για να μη σκορπίζουν οι πληροφορίες και δυσχεραίνεται η αναζήτηση των ενδιαφερομένων!

Πάτα εδώ----> Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα


Είναι θεμιτό παντως ο κάθε χρήστης να ανοίγει δικό του θέμα και να παρούσιαζει την σόμπα που εχει βαλει σπίτι του οπως και τις καταναλώσει που εχει και τις οποιες εντυπώσεις.

Εαν μαζευτούν πολλά ισως να κανουμε κατηγορία "Παρουσιάστε τη σόμπα σας" οπως εχει γίνει και για τους λέβητες.




καλως σας βρηκα και εσας αγαπητε διαχειριστα και συγνωμη για την οποια αναστατωση εχει προερθει απλα θεωρησα κατα την κριση μου οτι πιο σωστη ενοτητα ηταν αυτη με τις σομπες πελλετ,εαν υπηρχε η ενοτητα παρουσιαστε την σομπας σας σιγουρα θα βρισκοταν εκει το θεμα μου,ευχομαι συντομα να εχουμε την ενοτητα αυτη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21914 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-
Φίλε mike τα μπουριά και τα υλικά υπήρχαν μαζί με την σόμπα ή τα αγόρασες ξεχωριστά ?? Επίσης επειδή θέλω να την τοποθετήσω στο μπαλκόνι μου το καλοκαίρι θα μπορώ να βγάζω το μπουρί ώστε να μην είναι αντιαισθητικό το θέαμα ??? Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21919 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-
Φίλε -mike-, μην "απολογείσαι", μια γνώμη εξέφρασα, με βάση τα δικά μου πιστεύω ως προς τη δομή του θέματος, επειδή το παρακολουθώ πολύ καιρό και έχω μια σειρά ας πούμε.

Σαφώς και η επισήμανσή μου δεν αποτελεί κάτι δεσμευτικό για σένα, εξάλλου όπως είπε και ο admin, εσύ αποφασίζεις.

Άλλωστε απλό μέλος είμαι και εγώ, συνεπώς δε θα μπορούσα να σου κάνω "παρατήρηση"!

Και αν κάποιος προκάλεσε αναστάτωση, αυτός ήμουν εγώ, με την παρέμβαση που έκανα και σίγουρα όχι εσύ!

Και πάλι καλωσήρθες και καλά ποσταρίσματα!

Αγαπητέ jnet, για να μην υπάρξει παρεξήγηση, προφανώς και δεν προσπάθησα να παρέμβω στο έργο σου, ούτε είχα σκοπό να το παίξω μοντεράτορας. Πιστεύω προκύπτει με σαφήνεια και από τα λεγόμενά μου, απλά κρίνω σκόπιμο να το διευκρινήσω ρητά, για παν ενδεχόμενο!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21920 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

GT έγραψε:
Αγαπητέ jnet, για να μην υπάρξει παρεξήγηση, προφανώς και δεν προσπάθησα να παρέμβω στο έργο σου, ούτε είχα σκοπό να το παίξω μοντεράτορας. Πιστεύω προκύπτει με σαφήνεια και από τα λεγόμενά μου, απλά κρίνω σκόπιμο να το διευκρινήσω ρητά, για παν ενδεχόμενο!


Δεν ύπηρξε κανένα θέμα. Αλλωστε το είπα παραπάνω


-mike- σε αυτές τις κληρώσεις δεν μπορείς να συμμετέχεις γιατί γράφτηκες αργότερα. Θα χαρούμε να συμμετέχεις σε μελλοντικές.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": -mike-

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21923 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-
την καλημερα μου και απο την μερια μου φιλε mike εχω την ιδια σομπα και εγω και ειμαι πεπισμενος οτι τον χειμωνα οντως θα ζεσταθουμε γιατι με τα πετρελαια μονο τα χερια και η τσεπη του πετρελαια ζεστενοταν. με την σομπα εμεινα και εγω πολυ ευχαριστημενος και τωρα περιμενω και το φιλτρο νερου απο εκει που την πηρα. καλες καυσεις να εχουμε και να μην ξεχναμε οτι τους αγαπαμε τους σχιστοματιδες γιατι κανουν πραγματα οντως value for money.. οτι χρειαστεις και μπορω να βοηθησω εδω θα ειμαι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": -mike-

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21947 από -mike-
Απαντήθηκε από -mike- στο θέμα ΗΡ22 12kW & ΗΡ24A 9kW by -mike-

georgebest έγραψε: Φίλε mike τα μπουριά και τα υλικά υπήρχαν μαζί με την σόμπα ή τα αγόρασες ξεχωριστά ?? Επίσης επειδή θέλω να την τοποθετήσω στο μπαλκόνι μου το καλοκαίρι θα μπορώ να βγάζω το μπουρί ώστε να μην είναι αντιαισθητικό το θέαμα ??? Ευχαριστώ.


καλησπερα georgebest εγω προμηθευτικα ολο το σετ μαζι,σομπα και μπουρια ηταν ολα μεσα μεχρι την τελευταια βιδα.τωρα οσο για το καλοκαιρι το μπουρι αφαιρητε βγαζοντας 6 βιδες,μετα βαλτο εσυ στην αποθηκη σου και το χειμωνα αντε παλι εξω,οτι απορια εχεις για την τοποθετηση μπορεις να ρωτησεις,οσο για τον προμηθευτη εαν τον χρειαστεις θα απαντησω στο email σου,η διαφημηση δεν μου ταιριαζει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ