Συζητήσεις πάνω στους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23124 από terisds

jnet έγραψε:

terisds έγραψε: jnet,γιατί δέν δημοσιευεις την λιστα με αυτα τα "ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ" που πατανε το - στα προφιλ μας να δουμε ποιοι ειναι αυτοι οι "μαγκες"(κοπριες)που δεν τους αρεσει ειτε η φατσα μας,ειτε οτι αγορασαμε απο αλλου πελλετ? Σε παρακαλω(προκαλω)να το κάνεις.


Δεν νομίζω να μπορώ να τα δω. Και βέβαια μπορεί και να μην τα κρατάει το σύστημα.

Και εδω το συστημα ειναι ενοχο??????? :woohoo:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23128 από giogud

terisds έγραψε:

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: jnet,γιατί δέν δημοσιευεις την λιστα με αυτα τα "ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ" που πατανε το - στα προφιλ μας να δουμε ποιοι ειναι αυτοι οι "μαγκες"(κοπριες)που δεν τους αρεσει ειτε η φατσα μας,ειτε οτι αγορασαμε απο αλλου πελλετ? Σε παρακαλω(προκαλω)να το κανεις.


Εγώ σου έβαλα (-). Και φυσικά όχι γιατί δεν πήρες από μένα, αλλά γιατί δεν πήρες από κανέναν από τους συναδέλφους που βγάλαν προσφορά, υποβαθμίζοντας έτσι το group buy.

Μπράβο!! Τουλαχιστον εσυ φορας παντελονια και το παραδεχεσαι,και ειναι προς τιμην σου,αλλα δεν νομιζω να ειμαι υποχρεωμενος να παρω απο καποιον απο εσας,οταν βρηκα πιο καλη τιμη,και ειχα και μια υποχρεωση σε αυτον τον φιλο,οποτε την επομενη φορα να το σκεφτεις πιο καλα ,πριν πατησεις το -.

Δεν ήρθα και στο σπίτι σου να σου ζωγραφίσω (-). Στο φόρουμ μιλάμε, στο φόρουμ σου έβαλα (-), μικρή η σημασία του. Το ότι είχες υποχρέωση το καταλαβαίνω, αλλά το να βρήκες καλύτερη τιμή από το φόρουμ, λίγο δύσκολο. Ακατόρθωτο όχι, αλλά δύσκολο. Και σίγουρα το φορουμ θα βοήθησε να πετύχεις αυτή την τιμή.
Καληνύχτα :)
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23130 από terisds

giogud έγραψε:

terisds έγραψε:

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: jnet,γιατί δέν δημοσιευεις την λιστα με αυτα τα "ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ" που πατανε το - στα προφιλ μας να δουμε ποιοι ειναι αυτοι οι "μαγκες"(κοπριες)που δεν τους αρεσει ειτε η φατσα μας,ειτε οτι αγορασαμε απο αλλου πελλετ? Σε παρακαλω(προκαλω)να το κανεις.


Εγώ σου έβαλα (-). Και φυσικά όχι γιατί δεν πήρες από μένα, αλλά γιατί δεν πήρες από κανέναν από τους συναδέλφους που βγάλαν προσφορά, υποβαθμίζοντας έτσι το group buy.

Μπράβο!! Τουλαχιστον εσυ φορας παντελονια και το παραδεχεσαι,και ειναι προς τιμην σου,αλλα δεν νομιζω να ειμαι υποχρεωμενος να παρω απο καποιον απο εσας,οταν βρηκα πιο καλη τιμη,και ειχα και μια υποχρεωση σε αυτον τον φιλο,οποτε την επομενη φορα να το σκεφτεις πιο καλα ,πριν πατησεις το -.

Δεν ήρθα και στο σπίτι σου να σου ζωγραφίσω (-). Στο φόρουμ μιλάμε, στο φόρουμ σου έβαλα (-), μικρή η σημασία του. Το ότι είχες υποχρέωση το καταλαβαίνω, αλλά το να βρήκες καλύτερη τιμή από το φόρουμ, λίγο δύσκολο. Ακατόρθωτο όχι, αλλά δύσκολο.
Καληνύχτα :)

Το οτι δεν σε βλεπω,και δεν με βλεπεις,δεν παει να πει οτι εχω κατι εναντιον σου,ουτε εσυ σε εμενα,αλλα δεν νομιζω να εθιξα καποιον εδω μεσα,ασχετα εαν ειχαμε παλια μια αντιπαραθεση,ο σεβασμος-σεβασμος προς ολους,οσο για την τιμη ας μην μιλησω,γιατι μπορει να με πεις και ψευτη,καλυτερα να σταματησει εδω,χωρις να θιξουμε κανεναν.Καληνυχτα σου.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84839 από dimlyk
μπορεις να βγαλεις τα λινκ απ την υπογραφη σου και το προφιλ σου :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85050 από power
Παρακαλώ να διαγράψετε το προφίλ μου, δεν γνώριζα ότι οι συντονιστές - διαχειριστές έχουν το δικαίωμα να αφαιρούν από τα μελη avatar, (εφόσον δεν είναι προσβλητικά) mail και να τροποποιούν όπως γουστάρουν τα προφίλ των μελών.
Παρακαλώ να γίνει διαγραφή αντε και καλα κρασιά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85076 από dimlyk
προφανως δεν φροντισες να διαβασεις και τους ορους χρησης πριν αρχισεις να διαφημιζεις αλλα φορουμ
εν πασει περιπτωσει ...το αβαταρ σου μπορεις να το επαναφερεις μια και η διαγραφη του γινεται αυτοματα μεσω των επιλογων για διαγραφη των υπογραφων .
αν παντως επιμενεις ο λογαριασμος σου μπορει να απενεργοποιηθει ...
αν μετανιωσεις ,,, το εμαιλ το ξερεις :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ