Συζητήσεις πάνω στους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21687 από spyroskosmas

kosmidis80 έγραψε: Οσον αφορά για το παραπάνω, αν και καθυστερημένα θα ενημερωθεί και o Jnet για να σβηστουν τουλάχιστον τα email. Παράλληλα υπήρχε και η δική σας διευθυνση, οποτε εν μερει ας το θεωρησουμε δικαιο και απο τις δυο πλευρες. Το ξαναλεω όμως χωρις να ειναι και σωστο!



Αν θεωρείται λύση να σβηστούν τα email είναι..τουλάχιστον άνευ ουσίας, να μην πω υποκριτικό . Το πιθανότερο είναι πως οι οικονομικές προσφορές βρίσκονται ήδη στα χέρια των ενδιαφερομένων. Το ίδιο ισχύει και με το site μου που δεν αναγράφεται πλέον. Όποιος όμως θέλει, δε μπορεί να το δει;
Προσωπικά δεν το κατηγορώ. Άλλωστε το ζήτησα στο προηγούμενο post μου.
Εσείς το κατηγορείτε (σε καμια περίπτωση δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σας κ.Κοσμίδη - αναφέρομαι σε κάποια μέλη του forum).Το επιζητείτε όμως.
Εν κατακλείδει αναφέρω πως όταν όλους μας αφορά η τιμή αγοράς προϊόντων (γιατί κι εγώ αγοράζω προϊόντα που εμπορεύονται άλλοι),η οποία είναι σημαντικότατος παράγοντας στην επιλογή, ας μην κάνουμε ότι δεν ασχολούμαστε με το θέμα. Ειδικά στις εποχές που ζούμε.
Σε καμιά όμως περιπτωση δεν μπορεί να αποτελεί λύση το σβήσιμο των email.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21689 από spyroskosmas

mastoras έγραψε:
Πολύ απλά, για να αποφύγουμε την κατάχρηση του χώρου του energ.gr από εμπόρους, πωλήσεις, και διαφημίσεις.....μέσα στα θέματα συζητήσεων.
Μια μικρή ανεκτικότητα υπάρχει, εάν προσφέρει κανείς ένα δώρο στα μέλη του energ.gr η τοποθετήσει ένα banner για τα λειτουργικά έξοδα του site. Μέχρι εκεί όμως. :)



Την κατάχρηση δεν τη θέλει κανείς. Γι΄αυτό είπα σε ξεχωριστό χώρο του forum.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21692 από kosmidis80

spyroskosmas έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Οσον αφορά για το παραπάνω, αν και καθυστερημένα θα ενημερωθεί και o Jnet για να σβηστουν τουλάχιστον τα email. Παράλληλα υπήρχε και η δική σας διευθυνση, οποτε εν μερει ας το θεωρησουμε δικαιο και απο τις δυο πλευρες. Το ξαναλεω όμως χωρις να ειναι και σωστο!



Αν θεωρείται λύση να σβηστούν τα email είναι..τουλάχιστον άνευ ουσίας, να μην πω υποκριτικό . Το πιθανότερο είναι πως οι οικονομικές προσφορές βρίσκονται ήδη στα χέρια των ενδιαφερομένων. Το ίδιο ισχύει και με το site μου που δεν αναγράφεται πλέον. Όποιος όμως θέλει, δε μπορεί να το δει;
Προσωπικά δεν το κατηγορώ. Άλλωστε το ζήτησα στο προηγούμενο post μου.
Εσείς το κατηγορείτε (σε καμια περίπτωση δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σας κ.Κοσμίδη - αναφέρομαι σε κάποια μέλη του forum).Το επιζητείτε όμως.
Εν κατακλείδει αναφέρω πως όταν όλους μας αφορά η τιμή αγοράς προϊόντων (γιατί κι εγώ αγοράζω προϊόντα που εμπορεύονται άλλοι),η οποία είναι σημαντικότατος παράγοντας στην επιλογή, ας μην κάνουμε ότι δεν ασχολούμαστε με το θέμα. Ειδικά στις εποχές που ζούμε.
Σε καμιά όμως περιπτωση δεν μπορεί να αποτελεί λύση το σβήσιμο των email.


και αρα τι λυση θα μπορουσαμε να βρουμε, κατοπιν εορτης?

Τουλαχιστον το να βγουν τα email, δεν θα επιτρεψει σε αλλους εμπορους απο σημερα και περα να κανουν και αυτοι ευκολοτατα το ψαρεμα τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21693 από kosmidis80

spyroskosmas έγραψε:

mastoras έγραψε:
Πολύ απλά, για να αποφύγουμε την κατάχρηση του χώρου του energ.gr από εμπόρους, πωλήσεις, και διαφημίσεις.....μέσα στα θέματα συζητήσεων.
Μια μικρή ανεκτικότητα υπάρχει, εάν προσφέρει κανείς ένα δώρο στα μέλη του energ.gr η τοποθετήσει ένα banner για τα λειτουργικά έξοδα του site. Μέχρι εκεί όμως. :)



Την κατάχρηση δεν τη θέλει κανείς. Γι΄αυτό είπα σε ξεχωριστό χώρο του forum.


Mα γι αυτο και εγινε η διαδικασια με την αμεση επαφη σας με την διαχειρηση για την προσφορά των όποιων μηχανηματων ή υλικων.

Προς Θεου, ουτε εγω αναφερομαι προσωπικα σε εσας, μην παρεξηγηθω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21708 από Sp4wN

Αν θεωρείται λύση να σβηστούν τα email είναι..τουλάχιστον άνευ ουσίας, να μην πω υποκριτικό . Το πιθανότερο είναι πως οι οικονομικές προσφορές βρίσκονται ήδη στα χέρια των ενδιαφερομένων. Το ίδιο ισχύει και με το site μου που δεν αναγράφεται πλέον. Όποιος όμως θέλει, δε μπορεί να το δει;


Απο τη μια δε θελουμε να δρα ο καθενας μονος του απο την αλλη δεν υπαρχει καποιος αυτο το διαστημα να συντονισει ... δηλαδη τι πρεπει να γινει τωρα ? Να περιμενουμε το φωτεινο αστερι της Βηθλεεμ Κοσμιδη και Μαστορα και να κανουμε προσευχες για το ποτε θα και πως θα παρουμε προσφορα ?

Πειτε μου εσεις αν εχετε καλυτερες προτασεις και γω ακουω !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21766 από kosmidis80
Οχι φυσικα κανεις δεν πρεπει να στηριχτει στον μαστορα και στον Χ κοσμιδη για κατι που θα πληρωσει για να αγορασει!

Απλα για να γινει δικαιο και ουσιαστικα να πετυχουμε σκοπους του φορουμ, που ειναι μεταξυ αλλων το να βοηθηθει ο ιδιωτης με πληροφοριες και γνωσεις, αλλα και με σωστες και οικονομικες προτασεις αγορας, καπως πρεπει να περιοριστει ή αν θελεις να συντονιστει για να μην γινει ξεφραγο αμπελι στο βωμο του κερδους εμπορων!

Πολυ ευχαριστως να το οργανωσετε μονοι σας ή αν θελεις ενα ατομο απο εσας να ασχοληθει και να παρει σβαρνα ολους τους εμπορους της αγορας ή οτι αλλο θελετε και να μας ενημερώσει ολους για αυτα που θα μαθει!
Αλλα διαφορετικο εντελλως κομματι ειναι να ψαχνετε μεμονομενα και να ανοιγετε διαδρομο για να πατηθουν οροι του φορουμ, που ειναι ξεκαθαροι κατα την εγγραφη!

Αν διαβασετε ξανα τους ορους εγγραφης, θα καταλαβετε τι εννοω!

Εν παδει περιπτωση, αυτο που μας προβληματιζει πιστευω οτι θα μας κανει πιο δυνατους για να ξεπερασουμε πιο ευκολα τετοιου ειδους προβληματα στο μελλον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ