Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74863 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

LEONAS έγραψε: Οπως βλεπω καποιον θελετε να καλυψεται οποτε θα σταματησω
να γραφω εδω γιατι οι κλικες ειναι περισσοτερες απο το αλλο
φορουμ δυστυχως.
Ελπιζα ο δημιουργος αυτου του φορουμ να ειχε λυσει αυτα τα
φαινομενα δυστυχως γελαστικα.


Leonas εκανες χιουμορ στο παρακάτω

LEONAS έγραψε:

panagiotis25 έγραψε: ρε παιδιά η θερμοκρασία καυσαερίων δεν μου πάει κάτω από 200.
καίω πελλετ με ρυθμίσεις με ρυθμίσεις 40 αέρα 2 τροφ και 55 αναμονή. primus 25


κάνω κάτι λάθος;
επίσης παρατηρησα ότι όταν σβύνει ο λεβητας καίει το πελλετ μέσα στον κοχλυα!!!!
μπορεί να τραβαει αέρα από κάπου και πού;



Κανε οτι κανουν και οι αλλοι χαμηλωσε την ισχυ του λεβητα και
θα πεσουν τα καυσαερια η' βαλε το αισθητηριο πανω στο καπελο
απο την καμιναδα.


Το οποίο όμως παρεξηγήθηκε και ξεκίνησε το θέμα. Προσωπικά μου αρεσει το χιουμορ σου αρκεί να καταφέρνεις να το εξηγείς και σε οσους δεν το κατάλαβαν και περεξηγούνται.

Κλίκες που ανεφερες αν θελεις να το κανουμε πιο λιανά για να καταλάβω τι μου λες.
Σιγουρα εγώ θα υποστηριξω τον κολλητό μου αν του την πείς ή την γυναίκα μου αν της τα πείς ή τον συνάδελφο μου για αλληλοϋποστήριξη σε καποιες περιπτωσεις.

Σίγουρα οταν κανουμε κριτική η καυστικο χιούμορ ή οτιδηποτε αλλο θα πρεπει να περιμένουμε και τις αντιδράσεις και να τις δεχομαστε καλοπροαίρετα πάντα οπως θα περίμενες να είχαν δεχτεί και οι αλλοι το χιουμορ σου ή την κριτική σου καλοπροαίρετα.

Μη θιγεσαι από ενα συμβάν και μη φευγεις τόσο ευκολα. Το φορουμ σε χρειαζεται αλλα το να φας ενα μπαν για μια μέρα οταν περάσεις τα εσκεμένα δεν είναι και τοσο μεγαλο θεμα. (ηδη το εβγαλα)

ΥΓ. Σε λιγο θα μας πείς οτι τα πέρνουμε από την mavil γιατί διαγράφουμε τα καυστικά σχολιά σου. :lol: :lol: :lol:
ΥΓ2. Γιατί δεν ερχεσαι να γνωριστούμε από κοντά την Τετάρτη. Καλά είναι τα γραπτά αλλά κουβεντες ομορφες με χιουμορ και σταρατες γινονται απο κοντά πιο ομορφα πιστευω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74864 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

PRIMUS 45 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Γιατί ποιους κανόνες παρέβηκες Νίκο; Άμα είναι να το φας καθυστερημένα με τόκο! :Ρ

Σοβαρά, δεν πιστεύω πως το ban είναι λύση για τίποτα. Μόνο σε περιπτώσεις σπαμ...

Ένιγουέη... Καληνυχτώ...

Δεν παρεβηκα κανενα κανονα εγω για τον LEONA λεω
Αυτο Ρε απαράδεκτοι, βγάλτε ρε σεις το ban του LEONA... Εδώ άλλοι κι άλλοι δεν το φάγανε...
που πηγαινε??????????/


Το Απαράδεκτοι προφανώς στους πρώην συναδέλφους του. .... και το Ρε βεβαίως βεβαίως.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74899 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

LEONAS έγραψε: Παναγιωτη εσυ εισαι το μοναδικο ατομο που βγηκες να πεις αληθειες και
αυτος ειναι ενας λογος που σε συμπαθω ιδιαιτερα οπως και αν ανεβεις
προς τα πανω
ελα να μιλησουμε για λεβητες.


Μόνο που θα χρειαστεί για προστασία μια διμοιρία των ΜΑΤ για να περάσει από τα Μάλγαρα. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74958 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

PRIMUS 45 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Γιατί ποιους κανόνες παρέβηκες Νίκο; Άμα είναι να το φας καθυστερημένα με τόκο! :Ρ

Σοβαρά, δεν πιστεύω πως το ban είναι λύση για τίποτα. Μόνο σε περιπτώσεις σπαμ...

Ένιγουέη... Καληνυχτώ...

Δεν παρεβηκα κανενα κανονα εγω για τον LEONA λεω
Αυτο Ρε απαράδεκτοι, βγάλτε ρε σεις το ban του LEONA... Εδώ άλλοι κι άλλοι δεν το φάγανε...
που πηγαινε??????????/



σε μενα :P :whistle:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74984 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Μιας και το θέμα είναι επισημάνσεις στους συντονιστές ας επισημάνω 1-2 πράγματα όπως τα βλέπω από την δική μου οπτική η οποία βεβαίως βεβαίως δεν έχει το αλάθητο του Πάπα.

Θα ξεκινήσω με μία επισήμανση προς τον Κερβερο παρόλο που δεν είναι συντονιστής πλέον.
Ο Ελληνικός τρόπος σκέψης δεν έχει χώρο μέσα της για Ιαπωνικού τύπου "σαμουραισμούς". Οσο και αν κάπου μέσα μας το φιλότιμο βρίσκει σαν ηθικά σωστό και σαν τελευταία λύση την αποχώρηση όταν θιγόμαστε.
Η αποχώρηση δεν είναι ποτέ ένα μέτρο που συμβάλλει θετικά. Ατομα που έχουν τις δυνάμεις, το μεράκι, τις ικανότητες και μπορούν να προσφέρουν δεν πρέπει να αποχωρούν. Γιατί? Διότι είτε θα αφήσουν παραπανίσιο βάρος σε άλλους επίσης άξιους είτε διότι αν αποχωρήσουν όλοι οι άξιοι στο τέλος ο χώρος θα καλυφθεί από ανάξιους.

Spawn,
Εκανες λάθος που έριξες μία μέρα μπαν σε μέλος που ζητάει να βρεθεί κάποιος άρχοντας με κάκκαλα να τον μπανάρει. Έπρεπε να ρίξεις τόσες μέρες όσα μέλη έχει η συντονιστική ομάδα.

Jnet,
Αντιλαμβάνομαι ότι είσαι γενικός διαχειριστής του φόρουμ αυτού. Αντιλαμβάνομαι ότι θέλεις να υπάρχει ισορροπία. Αλλά δεν αντιλαμβάνομαι να ακυρώνεις πράξεις των διαχειριστών τις οποίες θεωρείς σωστές. Δλδ εάν θεωρείς ότι έπρεπε να γίνουν μόνο συστάσεις προς κάποιο μέλος που "παρεκτρέπεται" και θεωρείς ότι η ποινή αποκλεισμού 1 μέρας πάει πολύ τότε ναι. Να ακυρώσεις την ποινή. Αλλά εάν θεωρείς ότι " το να φας ενα μπαν για μια μέρα οταν περάσεις τα εσκεμένα δεν είναι και τοσο μεγαλο θεμα" τότε είναι λάθος σου να το παίρνεις πίσω.

Θα κλείσω όπως άρχισα. Με μία επισήμανση προς πρώην διαχειριστή. Ίσως και λάθος μου τώρα που ξαναδιαβάζω τι έγραψα (μιας και μου φαίνεται πως έχει πολύ "ύφος" το κείμενό μου) αλλά έχω το κακό συνήθειο όταν γράφω κάτι να μη το σβήνω.
Αν μου επιτρέπεις DOOM_NX. Εντελώς καλοπροαίρετα. Ειλικρινά χωρίς καμία διάθεση να γράψω κάτι που να έχει σκοπό να σου υποδείξω αλλά σαν σκοπό έχει να σε βάλει σε σκέψεις.
Το ότι δεν είσαι πλέον διαχειριστής δεν σημαίνει ότι δεν ήσουν ποτέ. Φαντάσου (και λέω φαντάσου γιατί δεν νομίζω να υπάρχει) έναν πολιτικό που ήταν άψογος όσο ήταν στην ενεργό πολιτική. Φαντάσου αυτόν λοιπόν μόλις αποσυρθεί να αποκαλεί τους άλλους ενεργούς πολιτικούς απαράδεκτους. Η πρώτη σκέψη είναι ότι καλά κάνει και τους τα χώνει. Όμως η αμέσως επόμενη σκέψη είναι "μα καλά, γιατί δεν φρόντισε στην ενεργό του δράση να τους τα πεί και να τους αλλάξει και να τους ξεμπροστιάσει όταν είχε και την δύναμη στα χέρια του?". Οπότε η τελική εικόνα που μένει είναι άσχημη. Και είναι κρίμα.
Ίσως ατυχές το παράδειγμα μιας και καταλήγει να εξομοιάζει τους διαχειριστές αυτού του φόρουμ με τους πολιτικούς αλλά φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι το νόημα που έχει η επισήμανσή μου.
Την καλημέρα μου
:)


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Gdevil.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, γιαννης-δραμα, GT, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74988 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

mastoras έγραψε:

LEONAS έγραψε: Παναγιωτη εσυ εισαι το μοναδικο ατομο που βγηκες να πεις αληθειες και
αυτος ειναι ενας λογος που σε συμπαθω ιδιαιτερα οπως και αν ανεβεις
προς τα πανω
ελα να μιλησουμε για λεβητες.


Μόνο που θα χρειαστεί για προστασία μια διμοιρία των ΜΑΤ για να περάσει από τα Μάλγαρα. :lol:

Επειδη χτες παρακολουθησα την κοκορομαχια που εγινε στο φορουμ,
Θα ηθελα να σας πω μερικα πραγματα που μπορει να εχουνε γραψει πολλοι.
Ο γραπτος λογος σε καμια περιπτωσει δεν μπορει να ειναι σαν τον λογο
face to face.
To site δεν μπορει να εχει σε καθενα μας απο μια καμερα για να βλεπουμε εαν ο αλλος
κανει πλακα η τα λεει σοβαρα αυτα που συζηταμε.
Εμεις οι ΕΛΛΗΝΕΣ εχουμε ενα κακο δεν μπορουμε να δεχτουμε την αποψη του αλλου
εστω και εαν ειναι λαθος
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ
Και βεβαια μιας και το site εχει να κανει με την ενεργεια και οτι αλλο εχει να κανει
με την δουλεια του LEONA [μπορει να εχει 50 χρονια στην δουλεια μπορει να ειναι
ο καλυτερος μαστορας μπορει να ειναι απο το πρωι μεχρι το βραδυ μεσα στην ενημερωση
για αυτα που μιλαμε εδω μεσα] πρεπει να μας σεβεται και να τον σεβομαστε σε οτι
και να μας πει σχετικα παντα με την δουλεια του.
Και οχι μονο ο LEONAS βεβαια εαν υπαρχει και καποιος αλλος που γνωριζει
Πρεπει σε αυτο το site να παρουσιαζουμε να ρωταμε να μαθαινουμε για αυτο το
νεο φρουτο που μας πασαραν για να μας τα παρουνε αλλιως [βλεπε οτι δεν κατεβαζουνε το πετρελαιο]
αυτο λεει κατι,και αντι εμεις -βαζω και εμενα μεσα- να εχουμε μια συνεργασια μια ανταλαγη γνωσεων
οσες ειναι αυτες γιατι δεν πιστευω οτι ολοι γιναμε υδραυλικοι ηλεκτρολογοι μηχανικοι
και δεν ξερω και εγω ποια αλλη ειδικοτητα εχει σχεσει με το site.
Τωρα θα το παρω λιγο προσωπικα εχω δωσει το τηλ. με εχουνε παρει τουλαχιστον 50 ατομα
ξεχωριστα απο το site και τις πληροφοριες μεσα απο αυτο ,εχω παει σε 4-5 οικογενειες λογω
του οτι μενω στα ΓΙΑΝΝΕΝΑ δεν εχω προσβαση σε πολλους απο αυτους που με εχουνε παρη τηλ.
Και το πιο βασικο δεν οδηγω !!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αληθεια ειναι
που μου ανοιξαν την πορτα τους καποιον που μιλανε μεσα απο ενα site χωρις να ξερουνε ποιος τι
ειναι αυτος πηγα και τους βοηθησα
.Τηλ.με τις ωρες Αθηνα Λειβαδια Σπαρτη Βολο
απο οπου θελετε αφου τον καθενα που με παιρνει τηλ τον εχω γραμμενο με το ονομα του στο site.
Δεν ειναι ωραιο αυτο ρε παιδια?!!!!!
Αμαν αυτοι η μιζερια!!!!!!!!!!!!
Περνεις την γυναικα σου και λες σημερα γυναικα παμε Ηγουμενιτσα
για να δουμε εναν φιλο που εχει προβλημα με τον λεβητα του!!!!!!
Φευγεις και με 2-3 σακκουλες πορτοκαλια ασχετο
Γνωριζεις κοσμο βοηθας τον κοσμο
Βεβαια οταν θα παω στην Θεσσαλονικη θα ηθελα να γνωρισω το LEONA και οποιος αλλος
ειναι εκει κοντα.
Αυτα ηθελα να πω μπορει να εγινα κουραστικος συγχωρεστε με


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.124 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ