Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74726 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Πάλι ειρωνικά απαντάς μιάς και οι λέβητες δεν είναι πρόσωπα και αυτό το γνωρίζει και ένα 3χρονο.
Δεν έχεις βρίσει κανέναν συμφωνώ και εγώ σ αυτό.Για το άλλο φόρουμ δε γνωρίζω και δε με αφορά ,αλλά γι αυτό μπορώ να πώ πως οι απαντήσεις σου είναι πολλές φορές ειρωνικού χαρακτήρα.Μερικές φορές βγάζουν γέλιο το παραδέχομαι ,αλλά αυτό δυστυχώς δεν είναι σε θέση να το δεχτεί ο καθένας που εκείνη τη στιγμή έχει "τον πόνο του " , έτσι δεν είναι ?

Κρίμα πάντως γιατί οι χωρίς ειρωνεία απαντήσεις σου ,επειδή γνωρίζεις πράγματα , μπορούν να φανούν πολύ χρήσιμες στον κόσμο που τις χρειάζεται .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74735 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Οπως βλεπω καποιον θελετε να καλυψεται οποτε θα σταματησω
να γραφω εδω γιατι οι κλικες ειναι περισσοτερες απο το αλλο
φορουμ δυστυχως.
Ελπιζα ο δημιουργος αυτου του φορουμ να ειχε λυσει αυτα τα
φαινομενα δυστυχως γελαστικα.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74741 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Τελικά ο μόνος που θα μείνω να δώσω την μάχη είμαι εγώ. :)

Κακό σκυλί......με κατάντησαν........αλλά ψόφο δεν έχει. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74742 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί είναι τόσο δύσκολο να παραδεχτεί ένας άνθρωπος πως κάνει κάτι λάθος .Όλοι τόσο σίγουροι είναι εδώ πως τα κάνουν όλα σωστά ?

Λεόνα δε θα σε παρακαλέσει κανείς για τίποτε .Ότι νομίζεις πράξε .Αυτό το συμπέρασμα που σου λέμε εγώ και ο GT το λέμε μετά από διαμαρτυρίες συμφορουμιτών.Δέν το κάνουμε επειδή μας αρέσει να λέμε άσχημα πράγματα στους ανθρώπους .Ίσα ίσα που προσπαθούμε να σου πούμε το να αλλάξεις λίγο το ύφος σου γιατί πολλές φορές είναι παρεξηγήσιμο.

Τώρα τις κλίκες και τις καλύψεις πως τις εννοείς και τις αναφέρεις ,δε μπορώ να καταλάβω.

Κακή διάθεση από την πλευρά μας πάντως ή προσωπική ατζέντα δεν υπάρχει και να είσαι σίγουρος γι αυτό.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74744 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

mastoras έγραψε: Τελικά ο μόνος που θα μείνω να δώσω την μάχη είμαι εγώ. :)

Κακό σκυλί......με κατάντησαν........αλλά ψόφο δεν έχει. :lol:


Εσύ πάλι μάχη θές να δώσεις ? Τελικά σε λάθος εποχή γεννήθηκες ... Στον Πελοποννησιακό πόλεμο έπρεπε να σε είχαν :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74749 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε: Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί είναι τόσο δύσκολο να παραδεχτεί ένας άνθρωπος πως κάνει κάτι λάθος .Όλοι τόσο σίγουροι είναι εδώ πως τα κάνουν όλα σωστά ?

Λεόνα δε θα σε παρακαλέσει κανείς για τίποτε .Ότι νομίζεις πράξε .Αυτό το συμπέρασμα που σου λέμε εγώ και ο GT το λέμε μετά από διαμαρτυρίες συμφορουμιτών.Δέν το κάνουμε επειδή μας αρέσει να λέμε άσχημα πράγματα στους ανθρώπους .Ίσα ίσα που προσπαθούμε να σου πούμε το να αλλάξεις λίγο το ύφος σου γιατί πολλές φορές είναι παρεξηγήσιμο.

Τώρα τις κλίκες και τις καλύψεις πως τις εννοείς και τις αναφέρεις ,δε μπορώ να καταλάβω.

Κακή διάθεση από την πλευρά μας πάντως ή προσωπική ατζέντα δεν υπάρχει και να είσαι σίγουρος γι αυτό.




Μονο σου το παραδεχεσαι οτι εχεις διαμαρτυριες και καρφωματα απο
καποιους συμφοριτες προς εμενα, ασε ξερω και ποια προσωπα ειναι.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ