Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86677 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Από απλά μέλη, γίνεται.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88607 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

KERBEROS έγραψε: 1) EINAI ΑΝΗΘΙΚΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.

2) ΤΟ EMOTICON ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

3) ΤΟ 'ΓΡΑΨΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ. ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΤΡΟΝΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΝΤΑ ΖΗΛΟ. ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΝΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.

4) ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ (ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΙ). ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΡΟΠΗ.

5) Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ 'ΔΑΝΕΙΚΗ'. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΙΕΝΕΞΕΙΣ.

6) ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΝΙΩΔΩΣ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ 'ΑΔΑΩΝ' ΜΕΛΩΝ! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΣΥ, ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΖΩΝΤΑΝΟ, ΠΟΣΤΑΡΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΑΥΤΟ. ΑΛΛΟΙ ΤΗΡΟΥΣΑΝ ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ!

7) ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ. ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

8. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ 'ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΟΥΝ' ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΣΥΝΕΙΣΈΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΣΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ; ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΕΙΤΕ...

9) ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ!

10) ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ! ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ!

Φίλε Πετρο θα συμφωνήσω μέχρι κεραίας σε αυτά που λες εκτός από το 8 όπου προσωπικά είμαι στην ομάδα των παλαιότερων μελών και σε διαβεβαιώνω ότι αποχώρησα από ενεργό μέλος λόγω
1ον και κυριότερο λογω συμπεριφορας ορισμένων συντονιστών και
2ον λόγω αρκετών προτάσεων που έκανα και δεν εισακουστηκα .

Σε διαβεβαιώνω λοιπόν ότι όχι μόνο δεν βαρέθηκα να συμμετάσχω ενεργά στο φόρουμ αλλά μου ήταν αρκετά δύσκολο να διακόψω .
Στάλθηκε από το LG-P880 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88612 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

sta1 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: 1) EINAI ΑΝΗΘΙΚΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.

2) ΤΟ EMOTICON ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

3) ΤΟ 'ΓΡΑΨΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ. ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΤΡΟΝΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΝΤΑ ΖΗΛΟ. ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΝΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.

4) ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ (ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΙ). ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΡΟΠΗ.

5) Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ 'ΔΑΝΕΙΚΗ'. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΙΕΝΕΞΕΙΣ.

6) ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΝΙΩΔΩΣ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ 'ΑΔΑΩΝ' ΜΕΛΩΝ! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΣΥ, ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΖΩΝΤΑΝΟ, ΠΟΣΤΑΡΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΑΥΤΟ. ΑΛΛΟΙ ΤΗΡΟΥΣΑΝ ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ!

7) ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ. ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

8. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ 'ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΟΥΝ' ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΣΥΝΕΙΣΈΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΣΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ; ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΕΙΤΕ...

9) ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ!

10) ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ! ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ!

Φίλε Πετρο θα συμφωνήσω μέχρι κεραίας σε αυτά που λες εκτός από το 8 όπου προσωπικά είμαι στην ομάδα των παλαιότερων μελών και σε διαβεβαιώνω ότι αποχώρησα από ενεργό μέλος λόγω
1ον και κυριότερο λογω συμπεριφορας ορισμένων συντονιστών και
2ον λόγω αρκετών προτάσεων που έκανα και δεν εισακουστηκα .

Σε διαβεβαιώνω λοιπόν ότι όχι μόνο δεν βαρέθηκα να συμμετάσχω ενεργά στο φόρουμ αλλά μου ήταν αρκετά δύσκολο να διακόψω .
Στάλθηκε από το LG-P880 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Καιρός να ενεργοποιηθούν λοιπόν ξανά παλιά μέλη!
Χαίρομαι που επανήλθες.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88702 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Κε διαχειριστά και Κύριοι συντονιστές,

Τις τελευταίες 3-5 ημέρες όποτε συνδέομαι στην ιστοσελίδα του energ μου εμφανίζονται συνέχεια pop-up google διαφημίσεις περίπου 10 σε 1 λεπτό..

Π.χ.
ams1.ib.adnxs.com/pop?enc=mE7rNqj9lj-YTu...3D53%26dlo%3D1&dlo=1

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88707 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Ad block ... κανει δουλεια :)

εμενα δεν εμφανιζει παντως κατι ...εκτος απ τις google διαφημισεις στην πανω πλευρα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88711 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Εμένα ποτέ δε μου έβγαλε pop up, δουλεύω mozilla και πιο παλιά explorer.

Μήπως είναι κάποια άλλη ρύθμιση (ασχέτως adblock)?


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ