Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86201 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

spyroskosmas έγραψε:

Asteris έγραψε: Διάβασε το τλευταίο post του Παναγιώτη και θα καταλάβεις.

Άμα βρεθούμε σε ένα καφενείο να συζητάμε και αρχίσω να σου κουνάω το χεράκι έτσι

, ή που θα πλακωθούμε στο ξύλο, ή που θα έρθει ο μαγαζάτορας και θα με βγάλει έξω. Αν ήταν της στιγμής και γενικά είμαι καλό παιδί κατά τα άλλα, θα μου πει "Έλα από Δευτέρα". Αν είμαι γενικά καλόπαιδο και κάνω όλη την ώρα φασαρία, θα μου και πει "Μην ξαναπατήσεις εδώ...". Θεωρώ ότι δεν φτάσαμε ακόμη εκεί, οπότε το διήμερο μπανάκι θα βοηθήσει τον Παναγιώτη να βγει να πιεί κάναν καφέ, χωρίς να τον σκοτίζουν οι αψιμαχίες εδώ μέσα...

Και μην νομίζετε ότι το να διατηρείς την τάξη είναι βίτσιο και γουστάρουμε να ρίχνουμε ban, θα φεύγανε τα μόνιμα τότε για ψύλλου πήδημα...


Δεν εξετάζω τι έκανε ο Doom. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει. Αλλού είναι το θέμα μου. Και εξηγούμαι...
Πόσα ποστ έκανε ο Doom έως ότου αποδειχθεί..σκάρτος;Πάνω ή κοντά στις 3.000. Ο ίδιος δεν είχε γίνει και mod; Με ποια κριτήρια έγινε mod; Αστέρη, το πρόβλημα είναι ότι κατ' εμέ ο Doom 1.Δικάστηκε, 2.Κρίθηκε ένοχος, 3.Επιβλήθηκε ποινή, 4. Τώρα εκτίει την ποινή
Καθαρά δημοκρατικές διαδικασίες δηλαδή.


Και τι θες να κάνουμε, δικαστήριο με ενόρκους όλα τα μέλη του Energ, για να δώσουμε ένα ban δύο ημερών?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86217 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Asteris έγραψε:

spyroskosmas έγραψε: ...
Αστέρη, το πρόβλημα είναι ότι κατ' εμέ ο Doom 1.Δικάστηκε, 2.Κρίθηκε ένοχος, 3.Επιβλήθηκε ποινή, 4. Τώρα εκτίει την ποινή
Καθαρά δημοκρατικές διαδικασίες δηλαδή.


Και τι θες να κάνουμε, δικαστήριο με ενόρκους όλα τα μέλη του Energ, για να δώσουμε ένα ban δύο ημερών?

Προσωπική άποψη είναι πως ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπορεί να κρίνει σωστά μία κατάσταση όταν είναι άμεσα εμπλεκόμενος.
Οπότε ίσως μία σκέψη θα ήταν ακόμα και mod να είσαι όταν κάτι σε αφορά άμεσα να μην έχεις το δικαίωμα να επιβάλλεις ποινή αλλά να κάνεις αναφορά ώστε άλλος mod να κρίνει τι πρέπει να γίνει.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Gdevil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86219 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Asteris έγραψε:

spyroskosmas έγραψε:

GT έγραψε: Αποκλεισμός δύο ημερών για την αχαρακτήριστη συμπεριφορά σου.


Γιατί τον αποκλείεις; Επειδή διαφωνείτε;


Διάβασε το τλευταίο post του Παναγιώτη και θα καταλάβεις.

Άμα βρεθούμε σε ένα καφενείο να συζητάμε και αρχίσω να σου κουνάω το χεράκι έτσι , ή που θα πλακωθούμε στο ξύλο, ή που θα έρθει ο μαγαζάτορας και θα με βγάλει έξω. Αν ήταν της στιγμής και γενικά είμαι καλό παιδί κατά τα άλλα, θα μου πει "Έλα από Δευτέρα". Αν είμαι γενικά καλόπαιδο και κάνω όλη την ώρα φασαρία, θα μου και πει "Μην ξαναπατήσεις εδώ...". Θεωρώ ότι δεν φτάσαμε ακόμη εκεί, οπότε το διήμερο μπανάκι θα βοηθήσει τον Παναγιώτη να βγει να πιεί κάναν καφέ, χωρίς να τον σκοτίζουν οι αψιμαχίες εδώ μέσα...

Και μην νομίζετε ότι το να διατηρείς την τάξη είναι βίτσιο και γουστάρουμε να ρίχνουμε ban, θα φεύγανε τα μόνιμα τότε για ψύλλου πήδημα...


Υπάρχει και κάτι πιο απλό. Να του ζητήσεις να το σβήσει!
Και οι συντονιστές είναι απλά μέλη. Ας μην παρουσιάζονται ως βασιλικότεροι του βασιλέως!

Εγώ επαναφέρω την πρόταση: αλλαγή συντονιστών σε τακτά χρονικά διαστήματα. Μόνο έτσι θα ευαισθητοποιηθούν πολλά μέλη! Μόνο έτσι θα χαλαρώνουν και οι εκάστοτε συντονιστές!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86221 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Gdevil έγραψε: Προσωπική άποψη είναι πως ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπορεί να κρίνει σωστά μία κατάσταση όταν είναι άμεσα εμπλεκόμενος..


σωστο

και γινεται

κι ΕΠΕΙΔΗ γινεται πολλές φορές χανεται η μπαλα καθοτι το - οποιο - θεμα τρεχει και μεχρι να συζητηθει εχει χαθει η μπαλα...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86225 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

KERBEROS έγραψε: Εγώ επαναφέρω την πρόταση: αλλαγή συντονιστών σε τακτά χρονικά διαστήματα. Μόνο έτσι θα ευαισθητοποιηθούν πολλά μέλη! Μόνο έτσι θα χαλαρώνουν και οι εκάστοτε συντονιστές!


Το είχα πεί πως συμφωνώ ,όταν το είχε προτείνει και ο Τάκης .Νομίζω πως όλοι οι συντονιστές θα δεχτούν άνετα να παραχωρήσουν τη θέση τους στους καινούργιους !! :)

Τώρα τα Βασιλικότεροι του Βασιλέως καλύτερα να μήν τα σχολιάσω .Γιατί από το πολύ σκύψε να πάρουμε το σαπούνι ,δε μπορούμε να καθίσουμε πιά !! :P :lol: :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86237 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
1) EINAI ΑΝΗΘΙΚΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.

2) ΤΟ EMOTICON ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

3) ΤΟ 'ΓΡΑΨΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥ. ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΤΡΟΝΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΝΤΑ ΖΗΛΟ. ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΝΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.

4) ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ (ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΙ). ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΡΟΠΗ.

5) Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ 'ΔΑΝΕΙΚΗ'. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΙΕΝΕΞΕΙΣ.

6) ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΝΙΩΔΩΣ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ 'ΑΔΑΩΝ' ΜΕΛΩΝ! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΣΥ, ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΖΩΝΤΑΝΟ, ΠΟΣΤΑΡΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΑΥΤΟ. ΑΛΛΟΙ ΤΗΡΟΥΣΑΝ ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ!

7) ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ. ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

8. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ 'ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΟΥΝ' ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΣΥΝΕΙΣΈΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΣΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ; ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΕΙΤΕ...

9) ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ!

10) ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ! ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jgrigos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ