Προτάσεις και επισημάνσεις

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3125 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Το ίδιο συμβαίνει και σε εμένα αλλά και σε άλλους μάλλον αλλά είναι στο συγκεκριμένο topik δεν θεωρώ οτι εχει σχέση με το Session lifetime

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3706 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Φίλε alxakc. Αν θέλεις μπορείς να πάρεις ενα τηλ. .


Θα προτιμούσαμε να ακούγαμε και οι υπόλοιποι αυτά που θέλετε να του πείτε. Για αυτό είναι το Forum.


Αν παρόλα αυτά θέλετε να επικοινωνησει το μέλος μαζί σας στείλτε μύνημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Και θα το προωθήσουμε στο Mail του μέλους.


θα ηταν πολυ καλυτερα αν υπηρχαν πμ η να φαινονται τα εμαιλ των μελων ωστε να μπορει καποιος να επικοινωνήσει με οποιον θελει χωρις να ζηταει την συγκαταθεση σας καλος η κακος αυτη ειναι η αποψη μου

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3724 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Φίλε alxakc. Αν θέλεις μπορείς να πάρεις ενα τηλ. .


Θα προτιμούσαμε να ακούγαμε και οι υπόλοιποι αυτά που θέλετε να του πείτε. Για αυτό είναι το Forum.


Αν παρόλα αυτά θέλετε να επικοινωνησει το μέλος μαζί σας στείλτε μύνημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Και θα το προωθήσουμε στο Mail του μέλους.


θα ηταν πολυ καλυτερα αν υπηρχαν πμ η να φαινονται τα εμαιλ των μελων ωστε να μπορει καποιος να επικοινωνήσει με οποιον θελει χωρις να ζηταει την συγκαταθεση σας καλος η κακος αυτη ειναι η αποψη μου


Τότε ομως οι διαφοροι που θέλουν να πουλήσουν θα μπορούσαν να ενοχλήσουν τον οποιονδήποτε εμπαινε εδω μέσα και ελεγε οτι εψαχνε να αγοράσει κάτι. Συμφωνείς? Θα το ήθελες να γινοταν αυτό?

Πάντως η διαχειριστική ομάδα μελετάει και αλλους τρόπους επικοινωνίας.
Ο κάθε χρήστης βεβαια στο προσωπικό του προφίλ μπορεί να βάλει αρκετά στοιχεία από instant Messengers και από αλλα κοινωνικά δίκτυα και να υπάρχει η επιθυμιτή επικοινωνία με κάποιον.
Δειτε το δικό μου προφίλ για παράδειγμα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...&userid=62&Itemid=59

Οι χρήστες που θέλουν μπορούν να περάσουν στοιχεία εκεί (MSN,skype,FaceBook,Twitter,LinkedIn,etc)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3725 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

jnet έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Φίλε alxakc. Αν θέλεις μπορείς να πάρεις ενα τηλ. .


Θα προτιμούσαμε να ακούγαμε και οι υπόλοιποι αυτά που θέλετε να του πείτε. Για αυτό είναι το Forum.


Αν παρόλα αυτά θέλετε να επικοινωνησει το μέλος μαζί σας στείλτε μύνημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Και θα το προωθήσουμε στο Mail του μέλους.


θα ηταν πολυ καλυτερα αν υπηρχαν πμ η να φαινονται τα εμαιλ των μελων ωστε να μπορει καποιος να επικοινωνήσει με οποιον θελει χωρις να ζηταει την συγκαταθεση σας καλος η κακος αυτη ειναι η αποψη μου


Τότε ομως οι διαφοροι που θέλουν να πουλήσουν θα μπορούσαν να ενοχλήσουν τον οποιονδήποτε εμπαινε εδω μέσα και ελεγε οτι εψαχνε να αγοράσει κάτι. Συμφωνείς? Θα το ήθελες να γινοταν αυτό?εμενα προσωπικα αν με ενοχλουσε καποιος σιγουρα θα το μαθαινατε και εσεις ;)

Πάντως η διαχειριστική ομάδα μελετάει και αλλους τρόπους επικοινωνίας.
Ο κάθε χρήστης βεβαια στο προσωπικό του προφίλ μπορεί να βάλει αρκετά στοιχεία από instant Messengers και από αλλα κοινωνικά δίκτυα και να υπάρχει η επιθυμιτή επικοινωνία με κάποιον.
Δειτε το δικό μου προφίλ για παράδειγμα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...&userid=62&Itemid=59

το εχουμε δει www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...=profile&Itemid=νο59
αφου τα συμπληρωσεις γινονται χρωματιστα :) :)

Οι χρήστες που θέλουν μπορούν να περάσουν στοιχεία εκεί (MSN,skype,FB,Tw,etc)


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6127 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Επειδή οι περισσότεροι ψάχνουν για μπούσουλα , ας μοιραστούμε την εργασία για ένα ολοκληρωμένο οδηγό αγοράς σε :
α) τι προσφέρεται σε κάθε περιοχή πχ ξύλο , πέλλετ , αέριο , πυρήνα
β) πως διαλέγουμε το επιθυμητό καύσιμο , πχ πέλλετ βολευει στα διαμερίσματα , ξύλο στις αυλές
γ) υποκατηγορίες για τα μηχανήματα , ποιοι αυτοματισμοί προσφέρονται και τι χρειάζεται για την συνήρηση τους
δ) κατηγορία για σωστή κατασκευή και συντήρηση καμινάδας
ε) τι σημαίνει δοχείο αδράνειας και πως βοηθάει ( πχ έχεις 3 καυστήρες , έναν πετρελαίου , έναν πέλλετ και ένα ξύλου , και με το δοχείο αδράνειας μπορείς να εκμεταλευτείς και τους τρεις )
ζ) επεξήγηση , όταν αλλάζουμε καυστήρα των χ θερμίδων , πηγαίνουμε σε ίδιων θερμίδων καυστήρα όχι περισσότερο ούτε λιγότερο ...

Η προταση αυτή γίνεται διότι βλέπω αρχίσαν οι ερωτήσεις τύπου έχω τόσα τμ και θέλω να ζεσταθώ , διαλέξτε μου κάτι ... Με τον μπούσουλα , ο οποίος μπορεί να εμπλουτίζεται , έχουμε την ευκαιρία να δώσουμε μία ολοκληρωμένη βάση ανάγνωσης , πριν αρχίσει να ρωτάει ο φίλος μας ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6136 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

N1k0s έγραψε: Επειδή οι περισσότεροι ψάχνουν για μπούσουλα , ας μοιραστούμε την εργασία για ένα ολοκληρωμένο οδηγό αγοράς σε :
α) τι προσφέρεται σε κάθε περιοχή πχ ξύλο , πέλλετ , αέριο , πυρήνα
β) πως διαλέγουμε το επιθυμητό καύσιμο , πχ πέλλετ βολευει στα διαμερίσματα , ξύλο στις αυλές
γ) υποκατηγορίες για τα μηχανήματα , ποιοι αυτοματισμοί προσφέρονται και τι χρειάζεται για την συνήρηση τους
δ) κατηγορία για σωστή κατασκευή και συντήρηση καμινάδας
ε) τι σημαίνει δοχείο αδράνειας και πως βοηθάει ( πχ έχεις 3 καυστήρες , έναν πετρελαίου , έναν πέλλετ και ένα ξύλου , και με το δοχείο αδράνειας μπορείς να εκμεταλευτείς και τους τρεις )
ζ) επεξήγηση , όταν αλλάζουμε καυστήρα των χ θερμίδων , πηγαίνουμε σε ίδιων θερμίδων καυστήρα όχι περισσότερο ούτε λιγότερο ...

Η προταση αυτή γίνεται διότι βλέπω αρχίσαν οι ερωτήσεις τύπου έχω τόσα τμ και θέλω να ζεσταθώ , διαλέξτε μου κάτι ... Με τον μπούσουλα , ο οποίος μπορεί να εμπλουτίζεται , έχουμε την ευκαιρία να δώσουμε μία ολοκληρωμένη βάση ανάγνωσης , πριν αρχίσει να ρωτάει ο φίλος μας ...



Η πρόταση σου είναι πολύ καλή και θα μπορούσε σιγά σιγά να υλοποιείτε. Αρχικά οχι σε ολα τα κομμάτια. Γιατί πχ ενας οδηγός αγοράς προυποθέτει την υπαρξη μια βάσης δεδομένων ετσι ωστε να μπορείς να ψάχνεις με βάση κάποια κριτηρια.
Τα υπόλοιπα ομως κομμάτια. Δηλαδη αυτά που θα βοηθούσαν εναν χρήστη να βρεί ευκολα κάποιες πληροφορίες θεωρω οτι μπορούν να γίνουν και σχετικά αμεσα αρκεί να υπάρξει ο ανθρωπος ο οποίος θα μάζευε το κάθε θέμα ο οποίος και δεν χρειάζεται να είναι ο ίδιος σε καθε θέμα.

Ετσι λοιπόν οποιος θεωρεί οτι μπορεί να αναλάβει να μαζέψει ενα θέμα ας το δηλώσει και να αρχίσουμε σιγά σιγά να τα μαζεύουμε.

Αυτά που θα μαζευτούν θα μπορούσαν να γίνουν αρθρα στο συστημα περιεχομένου του energ.gr οπως ακριβώς εγινε με το παρακάτω.

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_co...icle&id=47&Itemid=73

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ