Δε βρίσκω το PM

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71290 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Δε βρίσκω το PM

LEONAS έγραψε: Ειναι πολλα τα λεφτα Αααρρηηηηη :silly:

Επειδή αυτήν συγκεκριμένα τη φράση την ξανάκουσα και από κάποιν άλλον, μάλλον ο mastoras ήταν, μου λες σε παρακαλώ σε ποιον Άρη αναφέρεστε; Τον Βελουχιώτη;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71295 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Ενημερωτικά, όχι προς κάποιον συγκεκριμένο, αλλά επειδή γνωρίζω κάποια πράγματα. Αρκετοί φίλοι μου έχουν δικά τους site. Κάποια από τα πιο γνωστά στη Βόρεια Ελλάδα. Ασχολούνται από το πρωί μέχρι το βράδυ, με δεκάδες χιλιάδες χτυπήματα καθημερινά και αυτό που πετυχαίνουν, είναι να βγάζουν με το ζόρι τα έξοδα τους. Site που σίγουρα τα ξέρετε αρκετοί από σας. Και ορισμένοι υποθέτουν ότι αφήνουν πολλά κέρδη, αλλά η αλήθεια είναι διαφορετική. Και δεν ξέρω ειλικρινά αν αξίζει να ασχολείσαι 365 μέρες το χρόνο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71305 από nextforbest
Απαντήθηκε από nextforbest στο θέμα Δε βρίσκω το PM

jnet έγραψε:
Η δυνατοτητα δεν υπάρχει στο kunena forum οπότε δεν είναι σε περιορισμο. Φυσικά με κάποιο plugin θα μπορούσε να προστεθεί.




Επειδη το εχεις αναφερει ξανα οτι δεν υπαρχει η δυνατοτητα μπορεις σε παρακαλω να μου πεις ποια ειναι η εκδοση του kunena τωρα?
Σε ολες τις εκδοσεις εκτος της 1.0 παιζει απο οτι λεει το kunena wiki kunena wiki
Το plugin δεν ειναι πολυ δυσκολο να μπει.

FREE PM!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by nextforbest.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71342 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Δε βρίσκω το PM

dmtr έγραψε:

LEONAS έγραψε: Ειναι πολλα τα λεφτα Αααρρηηηηη :silly:

Επειδή αυτήν συγκεκριμένα τη φράση την ξανάκουσα και από κάποιν άλλον, μάλλον ο mastoras ήταν, μου λες σε παρακαλώ σε ποιον Άρη αναφέρεστε; Τον Βελουχιώτη;


1]Ο mastoras εάν μιλήσει για λεφτά, αυτό θα γίνει με νούμερα και όχι με υπονοούμενα.

2]Είμαι και ήμουν κατά των Προσωπικών μηνυμάτων στο φόρουμ του energ.rg. Οι λόγοι έχουν προαναφερθεί πολλές φορές, άσκοπο να το ξανασυζητάμε.

3]Λεφτά σε αυτό το φόρουμ δεν υπάρχουν. Εάν υπάρξουν ποτέ θα το μάθετε πρώτα από εμένα, γιατί θα είμαι από τους πρώτους που θα ζητήσουν μερίδιο. :P

4]Το φόρουμ του energ.gr μπορεί κάλλιστα να δεχτεί υποστήριξη και από τα απλά μέλη του, όταν αφήνονται αιχμές κατά από άλλα μέλη, ο υπερσυντονισμός από τους συντονιστές του, είναι λάθος γιατί στο τέλος μετατρέπεται σαν τον Βόα που σφίγγει το θύμα του μέχρι να το σκάσει.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71347 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Δε βρίσκω το PM
μεχρι τωρα παντως δεν ειχαμε θυματα :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71348 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Δε βρίσκω το PM
άμα αναλάβεις εσύ Μάστορα ,θα παρακαλάνε να είχε αναλάβει ο βόας !! :P :lol:

Άσε που στο φόρουμ οι συντονιστές παραείμαστε ευγενικοί για "σφιξιμο ερπετού " :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ