Δε βρίσκω το PM

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71158 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Δε βρίσκω το PM

nextforbest έγραψε:

GT έγραψε:

nextforbest έγραψε:


Ουτε εμπορος ειμαι ουτε λεφτα θελω να βγαλω απο το φορουμ.Ειμαι ενας χρηστης που θελω να διευκολυνω την επικοινωνια μου και να βελτιωσω την πρακτικοτητα του φορουμ.

Πιστεψε με καμια διαθεση δεν εχω για αντιπαραθεση αλλα επειδη με τα ΡΜ βλεπω οτι εχετε γενικοτερα σαν forum μια ευαισθησια οταν κλεινεις μια ψηφοφορια που προσπαθω να κανω με νυχια και με δοντια λογικο ειναι να αντιδρασω με αυτο τον τροπο.Οσο για το οτι δεν προλαβαινεις να κανεις ενα απλο ποστ και να αναφερεις οτι μεταφερθηκε ενω προλαβαινεις να το ενσωματωσεις και να βαλεις και τον ιδιο τιτλο, μου φαινεται παραξενο.Πωσα ποστ μεταφερεις καθημερινα?Υποχρεωμενος δεν εισαι αλλα εαν ησουν στη θεση μου θα παρεξηγουσες το ιδιο.

Επειδη δεν θελω να παρει αλλο διασταση το θεμα, μου αρκει η απαντηση σου οτι Δεν εγινε για φιμωση αλλα για λογους πρακτικοτητας.


Ούτε εγώ είμαι έμπορος, ούτε βγάζω λεφτά από το φόρουμ.

Και εγώ απλός χρήστης ήμουν για 9-10 μήνες και στη συνέχεια αποδέχτηκα πρόταση να γίνω συντονιστής, για να βοηθήσω όσο μπορώ σε αυτή την αξιόλογη προσπάθεια που λύνει τα προβλήματα τόσων ανθρώπων.

Η μόνη διαφορά με πριν, είναι πως έχω μωβ χρώμα στο nickname, πιο πολλά κουμπιά από εσένα, ότι τώρα δαπανάω πολύ περισσότερο υπερπολύτιμο για εμένα και την οικογένειά μου χρόνο, ότι φέρω ευθύνες, ότι πλέον έχω υποχρεώσεις απέναντι στο φόρουμ, ότι μπαίνω σε διάφορα στόχαστρα κατά καιρούς, όπως τώρα ας πούμε.
Αυτός είναι ο συντονιστής και τίποτα περισσότερο. Δεν ξέρω τι έχεις στο μυαλό σου...

Το "με νύχια και με δόντια", δεν το καταλαβαίνω ούτε είμαι μέντιουμ να δω πόση προσπάθεια κατέβαλες και τι εμπόδια βρήκες... επίσης δεν έκλεισα καμία ψηφοφορία, καθώς στο ήδη υπάρχον θέμα όπου συντόνισα το θέμα σου, μπορεί κάλλιστα να συνεχιστεί η ψηφοφορία. Απορώ γιατί το έκανες θέμα, πραγματικά.

Το αν προλαβαίνω να κάνω ένα ακόμα post παραπάνω, δεν είσαι σε θέση να το γνωρίζεις, ούτε και το πόσους συντονισμούς μπορεί να κάνω καθημερινά και στην τελική δε θα κάτσω να δώσω αναφορά σε κανέναν πλην του διαχειριστή μας και της Ομάδας Συντονισμού του φόρουμ.
Είναι προφανώς ότι δεν έχεις ασχοληθεί με παρόμοιο αντικείμενο, αλλιώς δε θα τα έλεγες αυτά.
Όπως είναι προφανές ότι δεν έχεις αντιληφθεί πως βρίσκεσαι σε ένα δημοκρατικότατο και υπέρ του δέοντος ανεκτικό φόρουμ.

Αν ήμουν στη θέση σου αγαπητέ μου φίλε δε θα σε παρεξηγούσα καθόλου, κάνεις μεγάλο λάθος.

Επίσης την όποια διαφωνία σου θα μπορούσες να την εκφράσεις αρκετά πιο κόσμια, χωρίς να με προσβάλλεις.
Το μήνυμά σου έσταζε ειρωνεία και χολή, αλλά δεν είχες διάθεση για αντιπαράθεση... μάλιστα.

Σταματήστε ορισμένοι να βλέπετε παντού φαντάσματα και συνομωσίες. Δεν προσφέρει κάτι...

Και κάντε και μια επανάληψη καλού κακού στους όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας, η επανάληψη είναι μήτηρ μαθήσεως...

Σε προκαλώ εκ νέου, αν επιθυμείς να αλλάξεις κάποια κακώς κείμενα, ζήτα να γίνεις συντονιστής.

Εμ μας βγαίνουν τα μάτια, εμ χάσαμε την ανέμελη περιήγηση και φορτωθήκαμε ευθύνη, να δεχόμαστε και άδικα πυρά?!?!?!?!

Ρε παιδιά λίγη κατανόηση...

Σας παρακαλώ θερμά να σεβαστείτε τις προσπάθειες των συντονιστών, να αναγνωρίσετε την ανιδιοτελή προσφορά τους και να μην επιτίθεστε με το παραμικρό.

Ευχαριστώ πολύ.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71170 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Δε βρίσκω το PM

LEONAS έγραψε: Ειναι πολλα τα λεφτα Αααρρηηηηη :silly:


Οφείλεις να εξηγήσεις άμεσα επακριβώς τι εννοείς με το διφορούμενο χρησμό σου.

Κατηγορείς κάποιον για κάτι?


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71184 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Θεωρω πολυ καλη επιλογη την συνειδητη απουσια πμ.
Οπως ξερετε οι περισσοτεροι ειμαι υδραυλικος.
Στο αλλο φορουμ, το παλιο τα πμ ηταν ελευθερα.
Τι γινοταν;;; Προσπαθωντας να βοηθησω καποιον απαντωντας στα ερωτηματα του, στο καπακι δεχομουν δεκαδες πμ απο ανθρωπους που ηθελαν την γνωμη μου πανω στο προβλημα τους.
Μπαχαλο, δεν ηταν δυνατον να απαντησω σε ολους σε καμια περιπτωση.
Το βασικοτερο ομως ηταν οτι δεν υπηρχε ο γραπτος λογος που εδω μενει και ανατρεχει οποιοσδηποτε για να βοηθηθει.
Το φορουμ στις σελιδες του εχει πολυ μεγαλη συλλογη γνωσης σε ολους τους τομεις της ενεργειας.
Αυτη η διαφορα με κερδισε 100%, και πρεπει να την εκτιμησετε ολοι γιατι κανει το φορουμ ξεχωριστο.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras, GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71192 από nextforbest
Απαντήθηκε από nextforbest στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Στο προηγουμενο ποστ σου ειπα οτι δεν θελω να δωσουμε διαστασεις στο θεμα αλλα επιμενεις.

Ενταξει GT κανε την δουλεια σου σαν συντονιστης και βοηθα το φορουμ στην ομαλη λειτουργια του.
Ολα τα αλλα εγω τα ακουω βερεσε.Δεν προσβαλα κανεναν και η επιλογη να γινεις συντονιστης ηταν δικη σου δεν σε αναγκασε κανενας.
Οταν κανουμε ενα λαθος το παραδεχομαστε δεν κανουμε τα παντα για να φαινεται ο αλλος λαθος.Πιστευω πολλες φορες και οι συντονιστες μπορει να κανουν λαθη, ανθρωπινο ειναι.

FREE PM!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71197 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Δε βρίσκω το PM
απλα δεν εκανε λαθος .
και φυσικα κανεις δεν ειναι αλανθαστος


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71201 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Δε βρίσκω το PM

nextforbest έγραψε: Στο προηγουμενο ποστ σου ειπα οτι δεν θελω να δωσουμε διαστασεις στο θεμα αλλα επιμενεις.

Ενταξει GT κανε την δουλεια σου σαν συντονιστης και βοηθα το φορουμ στην ομαλη λειτουργια του.
Ολα τα αλλα εγω τα ακουω βερεσε.Δεν προσβαλα κανεναν και η επιλογη να γινεις συντονιστης ηταν δικη σου δεν σε αναγκασε κανενας.
Οταν κανουμε ενα λαθος το παραδεχομαστε δεν κανουμε τα παντα για να φαινεται ο αλλος λαθος.Πιστευω πολλες φορες και οι συντονιστες μπορει να κανουν λαθη, ανθρωπινο ειναι.


Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα και παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!


Σοβαρά η τελευταία σου άκρως ειρωνική φράση νομίζεις πως δεν προσβάλλει κανέναν ?

Ή μήπως το να σου μιλάει κάποιος και να σου εξηγεί πράγματα όμορφα και σύ να απαντάς πως όλα τα άλλα τα ακούς βερεσέ το βρίσκεις ως σωστή απάντηση στον συνομιλητή με αλληλοσεβασμό ?
Το ότι μιλάς έτσι και μετά γράφεις πως δε θέλεις να δώσεις συνέχεια δε σημαίνει πως αυτό θα γίνει κιόλας,έτσι δεν είναι ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ