Δε βρίσκω το PM

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71095 από παλτακης
Απαντήθηκε από παλτακης στο θέμα -PM-"To be or not to be?"

nextforbest έγραψε: και απανταω πρωτος!:)

Ειναι το μοναδικο φορουμ σε ολο το ιντερνετ απο αυτα που εχω μπει και δεν μπορεις να επικοινωνησεις με τον πιο ευκολο τροπο και πρεπει να ψαχνεις εαν ο αλλος εχει email,facebook που δεν διευκοληνει καθολου τον τροπο επικοινωνιας,
γι'αυτο η απαντηση μου ειναι

NAI
θελω να υπαρει η επιλογη pm!!!

Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα και παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!

Εφ'οσον μπαινεις σε φορουμ τοτε γνωριζεις οτι οι διαχειριστες εχουν το δικαιωμα να κανουν σύμπτυξη θεματων με το ιδιο θεμα και χωρις ενημερωση (βεβαια ενα ποστ το θεμα ενσωματωθηκε καλα θα ειναι ) αλλα ετσι λειτουργουν ...οσο για την επιλογη πμ εχει να κανει με την διακριτικότητα του φορουμ αν το βαλει σε επιλογη στην λογικη να ειναι στην ευχερεια του καθε μελους ξεχωριστα αν θελει να μπαινει στην διαδικασια αυτη δλδ να δεχεται και να απανταει σε πμ .
Και σκεψου ποσα πμ μπορει να δεχτει ενα μελος καθημερινα λογο εμπειριας σε καποια πραγματα και παραλληλα να απανταει .
Και εγω ψαχτηκα να βρω την επιλογη ....παραλληλα καταλαβα οτι στην συγκεκριμενη περιπτωση φορουμ θα ηταν λιγο δυσκολο και πλεον πιστευω οτι καλα κανουν και δεν την εχουν .
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by παλτακης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT, liakjim

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71114 από nextforbest
Απαντήθηκε από nextforbest στο θέμα Δε βρίσκω το PM

GT έγραψε:

nextforbest έγραψε: Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα και παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!


Αγαπητέ nextforthebest, εγώ συντόνισα το θέμα σου στο παρόν.
Το έκανα απλά και μόνο για λόγους πρακτικότητας, επειδή τα περί προσωπικών μηνυμάτων τα συζητάμε εδώ, για να μην υπάρχουν διάσπαρτα θέματα.

Άλλωστε αν δεν κάνω λάθος, έχω αφήσει "σκιά" του θέματός σου ως ξεχωριστό τίτλο, όπως επίσης και τον τίτλο σου στα επίμαχα post. Και το έκανα για να φαίνεται ότι ξεκίνησε από άλλο θέμα και ότι θέλεις να συζητηθεί κάτι λίγο διαφορετικό.

Συνεπώς τα περί φίμωσης της γνώμης σου κλπ, καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Επίσης, αν ήταν κάθε φορά που συντονίζουμε κάποιο θέμα ή post να αναφέρουμε σε νέο post τι έγινε και για ποιο λόγο, δε θα προλαβαίνουμε ούτε ανάσα να παίρνουμε.

Σας παρακαλώ θερμά, μην τα βλέπετε όλα καχύποπτα, μην κάνετε με το παραμικρό αρνητικές κρίσεις και μην είστε έτοιμοι για παρεξήγηση με το παραμικρό.

Καταβάλλουμε μεγάλη προσπάθεια να κρατάμε το φόρουμ νοικοκυρεμένο, με σωστή διάταξη θεμάτων και ενοτήτων, ώστε να είναι κατά το δυνατό ευανάγνωστο και εύκολα περιηγήσιμο ακόμα και για τα νέα μέλη που δε γνωρίζουν τη δομή του.

Όποιος θεωρεί ότι μπορεί να βοηθήσει το φόρουμ ως συντονιστής, ας δηλώσει επιθυμία, ώστε να διορθώσει όσα κακώς κείμενα διαγιγνώσκει.

Έχει αρχίσει και κουράζει νομίζω αυτή η μόνιμη καχυποψία και η συνεχής διάθεση για αντιπαράθεση.

Ευχαριστώ. :)


Ουτε εμπορος ειμαι ουτε λεφτα θελω να βγαλω απο το φορουμ.Ειμαι ενας χρηστης που θελω να διευκολυνω την επικοινωνια μου και να βελτιωσω την πρακτικοτητα του φορουμ.

Πιστεψε με καμια διαθεση δεν εχω για αντιπαραθεση αλλα επειδη με τα ΡΜ βλεπω οτι εχετε γενικοτερα σαν forum μια ευαισθησια οταν κλεινεις μια ψηφοφορια που προσπαθω να κανω με νυχια και με δοντια λογικο ειναι να αντιδρασω με αυτο τον τροπο.Οσο για το οτι δεν προλαβαινεις να κανεις ενα απλο ποστ και να αναφερεις οτι μεταφερθηκε ενω προλαβαινεις να το ενσωματωσεις και να βαλεις και τον ιδιο τιτλο, μου φαινεται παραξενο.Πωσα ποστ μεταφερεις καθημερινα?Υποχρεωμενος δεν εισαι αλλα εαν ησουν στη θεση μου θα παρεξηγουσες το ιδιο.

Επειδη δεν θελω να παρει αλλο διασταση το θεμα, μου αρκει η απαντηση σου οτι Δεν εγινε για φιμωση αλλα για λογους πρακτικοτητας.

FREE PM!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71141 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Ειναι πολλα τα λεφτα Αααρρηηηηη :silly:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71146 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Δε βρίσκω το PM
LEONAS ετσι οπως το αφηνεις να "κρεμεται στον αερα" ειναι ΛΙΑΝ παρεξηγησιμο...
Καταλαβαινεις φανταζομαι.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71150 από γιωργος
Απαντήθηκε από γιωργος στο θέμα Δε βρίσκω το PM

nextforbest έγραψε:

GT έγραψε:

nextforbest έγραψε: Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα και παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!


Αγαπητέ nextforthebest, εγώ συντόνισα το θέμα σου στο παρόν.
Το έκανα απλά και μόνο για λόγους πρακτικότητας, επειδή τα περί προσωπικών μηνυμάτων τα συζητάμε εδώ, για να μην υπάρχουν διάσπαρτα θέματα.



Άλλωστε αν δεν κάνω λάθος, έχω αφήσει "σκιά" του θέματός σου ως ξεχωριστό τίτλο, όπως επίσης και τον τίτλο σου στα επίμαχα post. Και το έκανα για να φαίνεται ότι ξεκίνησε από άλλο θέμα και ότι θέλεις να συζητηθεί κάτι λίγο διαφορετικό.

Συνεπώς τα περί φίμωσης της γνώμης σου κλπ, καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Επίσης, αν ήταν κάθε φορά που συντονίζουμε κάποιο θέμα ή post να αναφέρουμε σε νέο post τι έγινε και για ποιο λόγο, δε θα προλαβαίνουμε ούτε ανάσα να παίρνουμε.

Σας παρακαλώ θερμά, μην τα βλέπετε όλα καχύποπτα, μην κάνετε με το παραμικρό αρνητικές κρίσεις και μην είστε έτοιμοι για παρεξήγηση με το παραμικρό.

Καταβάλλουμε μεγάλη προσπάθεια να κρατάμε το φόρουμ νοικοκυρεμένο, με σωστή διάταξη θεμάτων και ενοτήτων, ώστε να είναι κατά το δυνατό ευανάγνωστο και εύκολα περιηγήσιμο ακόμα και για τα νέα μέλη που δε γνωρίζουν τη δομή του.

Όποιος θεωρεί ότι μπορεί να βοηθήσει το φόρουμ ως συντονιστής, ας δηλώσει επιθυμία, ώστε να διορθώσει όσα κακώς κείμενα διαγιγνώσκει.

Έχει αρχίσει και κουράζει νομίζω αυτή η μόνιμη καχυποψία και η συνεχής διάθεση για αντιπαράθεση.

Ευχαριστώ. :)


Ουτε εμπορος ειμαι ουτε λεφτα θελω να βγαλω απο το φορουμ.Ειμαι ενας χρηστης που θελω να διευκολυνω την επικοινωνια μου και να βελτιωσω την πρακτικοτητα του φορουμ.

Πιστεψε με καμια διαθεση δεν εχω για αντιπαραθεση αλλα επειδη με τα ΡΜ βλεπω οτι εχετε γενικοτερα σαν forum μια ευαισθησια οταν κλεινεις μια ψηφοφορια που προσπαθω να κανω με νυχια και με δοντια λογικο ειναι να αντιδρασω με αυτο τον τροπο.Οσο για το οτι δεν προλαβαινεις να κανεις ενα απλο ποστ και να αναφερεις οτι μεταφερθηκε ενω προλαβαινεις να το ενσωματωσεις και να βαλεις και τον ιδιο τιτλο, μου φαινεται παραξενο.Πωσα ποστ μεταφερεις καθημερινα?Υποχρεωμενος δεν εισαι αλλα εαν ησουν στη θεση μου θα παρεξηγουσες το ιδιο.

Επειδη δεν θελω να παρει αλλο διασταση το θεμα, μου αρκει η απαντηση σου οτι Δεν εγινε για φιμωση αλλα για λογους πρακτικοτητας.



εχου δικιο τα παιδια φιλε Νεχτ τους εχουμε πριξει.
καλο ειναι ναλεγονται ολα φανερα να μαθαινουμε και μεις οι ασχετοι καλο κανει!!
ωρε παλικαρια τωρα τελευταια παρατηρητε πολυ νευρικοτητα ,ειρωνια και εκνευρισμος
φταιει η κριση???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71156 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Δε βρίσκω το PM

nextforbest έγραψε: Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα καια παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!



Αν αναφέρεστε σε μένα, να σας πω ότι απλά έκανα ένα σχόλιο με αφορμή κάποιον που θέλησε να διαφημιστεί - όχι και με τόσο κομψό τρόπο. Δεν υπήρχε λόγος να ανοίξω νέο θέμα, απλά και μόνο για ένα σχόλιο. Η επιθυμία για pm είναι σεβαστή, αλλά από εκεί και πέρα, δεν ηχεί ωραία να αφήνετε υπονοούμενα για κάποιους, λέγοντας ότι δεν θέλουν να ακουστούν γνώμες χρηστών.
Ας σεβαστούμε, εμείς ως νεότερα μέλη, κάποιους που βρίσκονται εδώ, πολύ περισσότερο καιρό από εμάς (αυτονόητο ότι κάτι ανάλογο θα πρέπει να γίνεται και εκ μέρους τους).
Πιστεύω ότι το θέμα ενσωματώθηκε για πρακτικούς λόγους κι όχι οποιονδήποτε άλλο. Αλλωστε, για πολλές ώρες, τουλάχιστον 15, ήταν αυτόνομο, χωρίς να τοποθετηθεί κάποιος.
Προσωπικά, μάλλον θα έλεγα όχι στα pm, ή τουλάχιστον θα μου ήταν αδιάφορα. Κι αυτό γιατί όποτε χρειάστηκα κάτι, είχα απάντηση από κάποιον σχεδόν αμέσως. Απάντηση που ίσως ενδιέφερε κι άλλους.
Οσο περνάει ο καιρός, θα καταλάβεις ότι σ' αυτό το φόρουμ υπάρχουν πολλοί που μπορούν να εξηγήσουν πρόθυμα και αναλυτικά, λύνοντας απορίες.
Φιλικά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ