Δε βρίσκω το PM

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #70947 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Δε βρίσκω το PM

John Passas έγραψε: Αυτό σε ρωτάω μικρέ, Πόσο? αν δεν ξέρεις δώσε μου μειλ κάποιου που ξέρει. Να λείπουν οι ειρωνείες.

Δεν ξέρεις να διαβάζεις, μεγάλε; Γράφω το email παραπάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #70988 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Απ: Δε βρίσκω το PM
Μπήκα από περιέργεια στο site της συγκεκριμένης εταιρίας. Το πρόβλημα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι η πληρωμή. Αναφέρουν ότι δέχονται μόνο κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Τα ξύλα έρχονται 3-4 μέρες αργότερα...
Τώρα, ποιος αγοράζει από έναν άγνωστο (που μπορεί να είναι και ο καλύτερος επαγγελματίας του κόσμου, μπορεί και όχι...), ξύλα τα οποία έχει δει μόνο σε φωτογραφία, χωρίς να ξέρει υγρασία κλπ., έχοντας προπληρώσει, είναι θέμα του καθενός...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71039 από vag990
Απαντήθηκε από vag990 στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Ο μέσος (στην καλύτερη) έμπορας του χώρου....
Άστα να πάνε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71069 από nextforbest
Απαντήθηκε από nextforbest στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα και παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!

FREE PM!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71089 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Δε βρίσκω το PM

nextforbest έγραψε: Να κανω μια ερωτηση?
Για ποιο λογο το θεμα μου ενσωματωθηκε στο θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ"?Χωρις μαλιστα καν να αναφερει ποιος το εκανε και για ποιο λογο!
Μαλλον καποιος δεν θελει να ακουστει η γνωμη των χρηστων του Φορουμ για τα προσωπικα μυνηματα?
Θα μπορουσε καποιος να πει οτι ειναι παρομοια θεματα(λαθος) αλλα και παλι σε αυτο το θεμα "Δε βρισκω το ΡΜ" δεν συζητανε καν για μυνηματα αλλα τρολλαρουν για banner και οτι καπνησει του καθενα.

Μου αρεσουν τα καλοελενχομενα φορουμ με σεβασμο στα δικαιωματα των χρηστων του.
Συνχαρητηρια!


Αγαπητέ nextforthebest, εγώ συντόνισα το θέμα σου στο παρόν.
Το έκανα απλά και μόνο για λόγους πρακτικότητας, επειδή τα περί προσωπικών μηνυμάτων τα συζητάμε εδώ, για να μην υπάρχουν διάσπαρτα θέματα.

Άλλωστε αν δεν κάνω λάθος, έχω αφήσει "σκιά" του θέματός σου ως ξεχωριστό τίτλο, όπως επίσης και τον τίτλο σου στα επίμαχα post. Και το έκανα για να φαίνεται ότι ξεκίνησε από άλλο θέμα και ότι θέλεις να συζητηθεί κάτι λίγο διαφορετικό.

Συνεπώς τα περί φίμωσης της γνώμης σου κλπ, καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Επίσης, αν ήταν κάθε φορά που συντονίζουμε κάποιο θέμα ή post να αναφέρουμε σε νέο post τι έγινε και για ποιο λόγο, δε θα προλαβαίνουμε ούτε ανάσα να παίρνουμε.

Σας παρακαλώ θερμά, μην τα βλέπετε όλα καχύποπτα, μην κάνετε με το παραμικρό αρνητικές κρίσεις και μην είστε έτοιμοι για παρεξήγηση με το παραμικρό.

Καταβάλλουμε μεγάλη προσπάθεια να κρατάμε το φόρουμ νοικοκυρεμένο, με σωστή διάταξη θεμάτων και ενοτήτων, ώστε να είναι κατά το δυνατό ευανάγνωστο και εύκολα περιηγήσιμο ακόμα και για τα νέα μέλη που δε γνωρίζουν τη δομή του.

Όποιος θεωρεί ότι μπορεί να βοηθήσει το φόρουμ ως συντονιστής, ας δηλώσει επιθυμία, ώστε να διορθώσει όσα κακώς κείμενα διαγιγνώσκει.

Έχει αρχίσει και κουράζει νομίζω αυτή η μόνιμη καχυποψία και η συνεχής διάθεση για αντιπαράθεση.

Ευχαριστώ. :)


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71092 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Δε βρίσκω το PM
γιατι εδω δεν ακουγεται η γνωμη των χρηστων?
καποιος συντονιστης θεωρησε οτι ειναι παρομοιο ...
μπορεις να ζητησεις να μεταφερθει με πιο ομορφο τροπο
και οχι απαιτωντας εξηγησεις
τα δικαιωματα σου φυσικα μπορεις να τα διαβασεις στους κανονες λειτουργιας του φορουμ .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.470 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ