Δε βρίσκω το PM

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57844 από dimlyk
για πολλους λογους δεν υπαρχουν πμ στο φορουμ
και ειχε γινει και σχετικη ψηφοφορια
στο προφιλ του καθε χρηστη υπαρχει η επιλογη να ειναι φανερο η κρυφο το εμαιλ
οποτε η επιλογη ειναι δικη του

φυσικα μπορεις να ζητησεις απο καποιον το εμαιλ του η να ποσταρεις το δικο σου :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57859 από παλτακης

dimlyk έγραψε: για πολλους λογους δεν υπαρχουν πμ στο φορουμ
και ειχε γινει και σχετικη ψηφοφορια
στο προφιλ του καθε χρηστη υπαρχει η επιλογη να ειναι φανερο η κρυφο το εμαιλ
οποτε η επιλογη ειναι δικη του

φυσικα μπορεις να ζητησεις απο καποιον το εμαιλ του η να ποσταρεις το δικο σου :)


Οκ ευχαριστω πολυ για την απαντηση ...αν θελετε μπορειτε το παρον νημα να το διαγραψετε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57874 από Sp4wN
Δε χρειάζεται να διαγραφεί ,θα συντονιστεί μαζί με τις άλλες παρόμοιες ερωτήσεις :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57927 από t123321
Παιδιά εμένα δεν με ενδιαφέρει και πολύ για τα ΠΜ. Μπήκα στο forum να ενημερωθώ για κάποια πράγματα και ίσως μπορέσω να βοηθήσω και κάποιους άλλους. Οπως όμως έχει εξελιχθεί η συζήτηση για τα ΠΜ με ενοχλεί λίγο η 'προσπάθεια' που γίνεται να προστατέψετε τους χρήστες του forum από τα spam πμ των εμπόρων η οποίοι όλως τυχαία δεν θα πληρώνουν και για διαφήμιση στο forum. Μην με παρξηγήσει κανένας ξέρω ότι το forum έχει έξοδα (όχι βέβαια και πάρα πολλά) τα οποία πρέπει να βγούν. Αλλά προτιμώ τις σταράτες κουβέντες. Είμαι μέλος σε πολλά forum και σε κανένα δεν με ενόχλησε έμπορος για διαφήμιση. Και ειλικρινά αν δώσω το email μου τότε δεν είναι που θα γεμίσει το mailbox με spam από εμπόρους;
Στο συμπέρασμα (δικο μου) λοιπόν: δεν μπαίνουν pm γιατί δεν μας αρέσει η δωρεάν προσπάθεια διαφήμισης από μερικούς (και φυσικά δικαίωμά σας)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57957 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Όντως δεν υπάρχουν Pm και ένας λόγος είναι το να μην ενοχλείτε κάποιος από αλιείς πελατών όπως άλλος ένας είναι ότι έγινε δημοψήφισμα και υπερτέρησε η άποψη να μην υπάρχουν.

Παρόλα αυτά είμαστε αυτή την στιγμή στην ανεύρεση λύσης η οποία θα ελέγχει τις περιπτώσεις αυτές οπότε δεν θα υπάρχει περίπτωση να γίνουν Pm με διαφημιστικούς σκοπούς. Μόλις καταφέρουμε και βρούμε την λύση θα μπορέσουμε να βάλουμε και τα Pm.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57969 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Δε βρίσκω το PM
Καλυτερα που δεν υπαρχουν π.μ στο αλλο φορουμ με
ειχαν πρηξει B)

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.131 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ