Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86603 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
μια παρατηρηση αγαπητε γιωργο
ο χωρος των εμπορων ειδικα για το πελλετ δεν ειναι ακομα τοσο μεγαλος η τοσο ενδιαφερων για τους ιδιους . ευτυχως ισως οι περισσοτεροι η εστω πολλοι απο αυτους βρισκονται καπου εδω κοντα μας (κι εννοω το φορουμ) οποτε κι οποιος ενδιαφερεται ξερει πως να μας πλησιασει... μ αυτο φυσικα δεν αναιρω την προταση σου την οποια και ασπαζομαι ...ομως πολλοι απο εμας και κυριως πολλοι που απλα διαβαζουν αναγκαζονται να ψωνιζουν τσουβαλακια ...οι δε γνωστοι μας εμποροι ...ειτε πεφτουν πολυ μακρυα ειτε ενδεχομενως καποιοι δεν ασχολουνται μ αυτο το εμποριο .
κι αλλωστε δεν εχω και καμμια αναλογη προσφορα :)

ως εκ τουτου....θεωρω οτι ειναι προς οφελος μας ,,,σαν καταναλωτες ..το εκει σημερα πουλαει 3 ευρω το ταδε ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86614 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

Gdevil έγραψε: Αντί να κάνουν ένα ποστ όπως αυτό που κάνουν οι "κλακαδόροι"
"Πολύ καλό πέλλετ στην τάδε περιοχή με την τάδε τιμή. Πάτε φίλοι μου και αγοράστε. Το πήρα και σώθηκα. "



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Δεν παίζεσαι ρε Γιώργο! :cheer:

Έχεις εντρυφήσει στην ψυχολογία του δούρειου ίππου. ;)


Για τα υπόλοιπα μου επιτρέπεις να μην αναλύσω, θα βγει σεντόνι :blush: ... θα μου χαλάσει το πληκτρολόγιο αν συνεχίσω έτσι :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+1 για τη θανατερή ατάκα. :P


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86694 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Πέρισυ (λόγω άνεσης χρόνου) ενημέρωνα διαρκώς πάρα πολλούς εμπόρους για το φόρουμ και για τις εμπορικές δυνατότητες που προσφέρει (σ' αντίθεση με ό,τι πιστεύουν κάποιοι ως νεότεροι στο φόρουμ έχω τρέξει πολύ, χωρίς να το φωνάζω ;) ). Κρυάδα εισέπραξα από τους περισσότερους εμπόρους και άγνοια επί της έννοιας του φόρουμ.
Φέτος, έτσι και υπάρξει καμιά 'ομορφιά' με το πετρέλαιο θέρμανσης, προβλέπω να αγαπήσουν πολλοί το energ!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86802 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

KERBEROS έγραψε: Πέρισυ (λόγω άνεσης χρόνου) ενημέρωνα διαρκώς πάρα πολλούς εμπόρους για το φόρουμ και για τις εμπορικές δυνατότητες που προσφέρει (σ' αντίθεση με ό,τι πιστεύουν κάποιοι ως νεότεροι στο φόρουμ έχω τρέξει πολύ, χωρίς να το φωνάζω ;) ). Κρυάδα εισέπραξα από τους περισσότερους εμπόρους και άγνοια επί της έννοιας του φόρουμ.
Φέτος, έτσι και υπάρξει καμιά 'ομορφιά' με το πετρέλαιο θέρμανσης, προβλέπω να αγαπήσουν πολλοί το energ!


Kerbere δεν πιστευω οτι οι εμποροι που ενημερωσες δεν εχουν μπει να δουν τι παιζει.Να εισαι σιγουρος οτι εχουμε παρα πολλα μελη που το μονο που κανουν ειναι να προσπαθουν να πιασουν τον παλμο της αγορας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86808 από eliasger
Απαντήθηκε από eliasger στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

erimitis έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Πέρισυ (λόγω άνεσης χρόνου) ενημέρωνα διαρκώς πάρα πολλούς εμπόρους για το φόρουμ και για τις εμπορικές δυνατότητες που προσφέρει (σ' αντίθεση με ό,τι πιστεύουν κάποιοι ως νεότεροι στο φόρουμ έχω τρέξει πολύ, χωρίς να το φωνάζω ;) ). Κρυάδα εισέπραξα από τους περισσότερους εμπόρους και άγνοια επί της έννοιας του φόρουμ.
Φέτος, έτσι και υπάρξει καμιά 'ομορφιά' με το πετρέλαιο θέρμανσης, προβλέπω να αγαπήσουν πολλοί το energ!


Kerbere δεν πιστευω οτι οι εμποροι που ενημερωσες δεν εχουν μπει να δουν τι παιζει.Να εισαι σιγουρος οτι εχουμε παρα πολλα μελη που το μονο που κανουν ειναι να προσπαθουν να πιασουν τον παλμο της αγορας


Θα κάνουν την εμφάνιση τους το καλοκαιράκι .
Τώρα ακόμα πουλάνε .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86809 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
θα σ εχουμε στην πορτα για την υποδοχη ηλια :evil:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.146 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ