Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26489 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Nαι βασικα υπηρξε μια ενταση απο εχτες το βραδυ και μαλλον επρεπε να το παρουμε ολοι μας πιο ψυχραιμα!


Οσον αφορα τις κακοτοπιες και τα θεματα που θα προκυπτουν, πιστευω οτι στο επομενο διαστημα θα αυξηθουν, θεωρω ομως οτι μελη και συντονιστες θα κανουμε το καλυτερο για να τα ξεπερναμε!

Keep walking παιδες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26518 από eliasger
Απαντήθηκε από eliasger στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
kosmidis 80 πιστεύω ότι όλοι εσείς οι συντονιστές κάνετε πραγματικά πολύ καλή δουλειά και μπράβο σας που το forum λειτουργεί πάρα πολύ σωστά και υσοροπημένα .
Τώρα όσων αφορά τα λιγοστά παρατράγουδα νομίζω ότι είναι αναποφεφκτα γιατί και εγώ αν ήμουν έμπορος και έβλεπα πόσα μέλη έχει αυτή η παρέα θα προσπαθούσα να ισχωρείσω και πιθανόν με όχι και πολύ θεμιτό τρόπο .

tzavars @ yahoo.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26555 από foxsat
Απαντήθηκε από foxsat στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Θα μπορουσε να γινει και μια ψηφοφορια επι του θεματος.
Αν θελουμε τμημα για εμπορους η ακομη και για pdf διαφημιστικά τους.
Εγω παντος συμφωνω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1, dmtr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #26727 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Πάντως εγώ έχω να πω καλό κουράγιο και καλό συντονισμό στους συντονιστές-διαχειριστές γιατί πραγματικά καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο το έργο τους μιας και δεν είναι ένα φόρουμ χαλαρής κουβέντας.
Καλό κουράγιο λοιπόν. :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26826 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Έρριξα μια ματιά στην ενότητα Group buy και είδα 9 θέματα ανοιγμένα. Εκτός αυτών θυμάμαι ότι είχε ανοίξει και θέμα για κινέζικη πελλετόπρεσα καθώς και για καυσόξυλα, που πλέον δεν αναφέρονται.
Αν δεν κάνω λάθος, αλλιώς διορθώστε με, το μόνο που τελεσφόρισε είναι το Group buy pellet, και πιστεύω ότι αυτό έγινε λόγω της παρουσίας των εμπόρων στο φόρουμ.

Κάνω λάθος;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26841 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

dmtr έγραψε: Αν δεν κάνω λάθος, αλλιώς διορθώστε με, το μόνο που τελεσφόρισε είναι το Group buy pellet, και πιστεύω ότι αυτό έγινε λόγω της παρουσίας των εμπόρων στο φόρουμ.

Κάνω λάθος;


" είναι πολλά τα λεφτά Αρη " :lol:

Πελλετόπρεσες θα πάρουν 4, καυσόξυλα βρίσκεις σε κάθε γωνία.........χρυσά κουκούτσια όμως μόνο στο χρηματιστήριο.

Επίσης το group buy μηχανημάτων ολοκληρώνεται στα μέσα του Οκτώβρη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ