Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26395 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Ξερω τεχνικους πλουσιους η τουλαχιστον πιο πλουσιους απο πολυ κοσμο που γνωριζω.Οι ιστοριες τυπου Ξανθοπουλου Μαστορα νομιζω ειναι λιγο ρομαντικες για το 2012 . Δυστυχως η ευτυχως διαφωνουμε .Οι εμποροι δεν ξερω κατα ποσο ειναι αποκλεισμενοι απο τα θεματα συζητησεων , ομως καθε μερα στο φορουμ ειναι και κουβεντιαζουν . Εσυ ο ιδιος εχεις ανοιξει 100 συζητησεις με τον DinPellet και αλλους .Ο Μοσχαλης ειναι τεχνικος ?? Οταν ομως προσφερθηκε να κανει το συγκριτικο τεστ για τα πελλετ ολοι χαρηκαμε !! Λεω παραδειγματα ,ουτε αδερφια , ουτε ξαδερφια , ουτε καν γνωστοι μου ειναι .Στο φιναλε αν θελετε αποκλειστε τους . Απλα νομιζω θα μαστε και οι 2 χαμενοι .

Και στα γραφω εγω αυτα που εχω μαλωσει με εμπορους και θα μαλωσω απειρες φορες !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26398 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...
Ρε εσείς θα με τρελάνετε τώρα.

Μαστόρι που να δουλεύει με τα χέρια και να είναι πλούσιος ? :ohmy:

Πλάκα μου κάνετε τώρα.....για δώστε ένα .....μόνο ένα παράδειγμα.

Μάστορας που πάει στην δουλειά για το μεροκάματο......και εσείς γνωρίζετε πολλούς τέτοιους που είναι λεφτάδες ?

Τι είναι αυτά που λέτε :angry: :ohmy: τα βλέπει και ο κοσμος και αγριεύει :angry:

38 χρόνια έχω στο μαστοριλίκι, και γνωρίζω 1.000 άλλους μαστόρους, με συνεργεία, με μαγαζιά κτλ κτλ και όλοι μπατίρηδες είμαστε.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26399 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

giogud έγραψε: Δεν ξέρω αν υπονοείτε κάτι. Πάντως αποδείχθηκε ότι είχα δίκιο. Το προϊόν δεν είναι ακριβώς αυτό που σας υποσχέθηκαν.. :S :S :S

Κάτι Big Bag που ίσως είναι της Schweighofer,(σίγουρα όχι από το Sebes), που συσκευάζονται κάπου στην Βουλγαρία και πωλούνται ως Enplus A1.
Μήπως τελικά είχα δίκιο που επέμενα;


Στα μαθηματικα πρεπει να σουν αστερι εσυ παντως φαινεσαι !! Το να αποδεικνυεις κατι σημαινει πως ειναι 100% αληθες . Εσυ εκοβες το σβερκο σου οτι η τιμη ειναι χωρις ΦΠΑ και οτι αποκλειεται να ισχυει.Τωρα σε πειραζει που η συσκευασια γινεται στη Βουλγαρια λες και τον νοιαζει τον καθε ανθρωπο που τσουβαλιαζεται το πελλετ και 2ον αμφισβητεις την ποιοτητα και την ταυτοτητα του λεγοντας οτι ΙΣΩΣ ειναι της Schweighofer μονο και μονο για να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οτι ειχες δικιο ...

Λιγο τραβηγμενο απ τα μαλλια το πορισμα σου δε βρισκεις ?? :blink:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26401 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

mastoras έγραψε: Ρε εσείς θα με τρελάνετε τώρα.

Μαστόρι που να δουλεύει με τα χέρια και να είναι πλούσιος ? :ohmy:

Πλάκα μου κάνετε τώρα.....για δώστε ένα .....μόνο ένα παράδειγμα.


Μαστορα μην τρελαινεσαι , κουβεντα κανουμε . Εγω ξερω φιλους μου υδραυλικους και ελαιοχρωματιστες και μηχανολογους που καθαριζουν 40-50 χιλιαρικα το χρονο . Εσυ αληθεια τι θεωρεις ''πολλα λεφτα'' ??? Ρωταω γιατι το ψυγειο της φαμιλιας με 20χιλιαρικα Maximum το γεμιζεις ... :S

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26403 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

mastoras έγραψε:
Δεν υπάρχει έμπορος που θα έρθει εδώ για σου σου προσφέρει ανιδιοτελώς την βοήθεια του.


Γιατί ξέρεις μάστορα που θα έρθει σπίτι σου ανιδιοτελώς να σου προσφέρει την βοήθειά του;

Μάλλον είναι θέμα ανθρώπου και όχι θέμα επαγγέλματος!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26405 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Φίλοι του energ.gr και έμποροι...

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Δεν ξέρω αν υπονοείτε κάτι. Πάντως αποδείχθηκε ότι είχα δίκιο. Το προϊόν δεν είναι ακριβώς αυτό που σας υποσχέθηκαν.. :S :S :S

Κάτι Big Bag που ίσως είναι της Schweighofer,(σίγουρα όχι από το Sebes), που συσκευάζονται κάπου στην Βουλγαρία και πωλούνται ως Enplus A1.
Μήπως τελικά είχα δίκιο που επέμενα;


Στα μαθηματικα πρεπει να σουν αστερι εσυ παντως φαινεσαι !! Το να αποδεικνυεις κατι σημαινει πως ειναι 100% αληθες . Εσυ εκοβες το σβερκο σου οτι η τιμη ειναι χωρις ΦΠΑ και οτι αποκλειεται να ισχυει.Τωρα σε πειραζει που η συσκευασια γινεται στη Βουλγαρια λες και τον νοιαζει τον καθε ανθρωπο που τσουβαλιαζεται το πελλετ και 2ον αμφισβητεις την ποιοτητα και την ταυτοτητα του λεγοντας οτι ΙΣΩΣ ειναι της Schweighofer μονο και μονο για να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οτι ειχες δικιο ...

Λιγο τραβηγμενο απ τα μαλλια το πορισμα σου δε βρισκεις ?? :blink:


Είπα ότι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή και αυτό αποδείχθηκε 100%.
To πέλλετ είναι από το Comanesti και δεν έχει καμία σχέση ούτε με enplusA1 ούτε με το γνωστό πέλλετ της Schweighofer.
O καταναλωτής πρέπει να ενημερώνεται και τελικά ενημερώθηκε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ