Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91736 από stratis 1

ftspetro έγραψε: λοιπον Κωστα και Στρατή βρηκα λαμαρινα διατρητη και θα ξεκινησω με παχος 1mm και διατομη τρυπας 6mm. μαυρη λαμαρινα τα 2μετρα επι 1 μετρο 35 ευρω συν ΦΠΑ. επισης Στρατή ρωτησα για το μοτερ και τους υποπολαπλασιαστες που εχεις για την τροποποιηση για να αναδεύεις το πριονιδι και μου ειπαν για να μου δωσουν τιμη πρεπει να τους δωσω και άλλα στοιχεια για το μοτερ και τους υποπολαπλασιαστες. θα μπορουσες να μου πεις στους υποπολαπλασιαστες τι γραφει στο type? στα πλαγια των υποπολαπλασιαστων?




www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...=topic&limitstart=30

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91737 από Βιομαζιστής

ftspetro έγραψε: λοιπον Κωστα και Στρατή βρηκα λαμαρινα διατρητη και θα ξεκινησω με παχος 1mm και διατομη τρυπας 6mm. μαυρη λαμαρινα τα 2μετρα επι 1 μετρο 35 ευρω συν ΦΠΑ. επισης Στρατή ρωτησα για το μοτερ και τους υποπολαπλασιαστες που εχεις για την τροποποιηση για να αναδεύεις το πριονιδι και μου ειπαν για να μου δωσουν τιμη πρεπει να τους δωσω και άλλα στοιχεια για το μοτερ και τους υποπολαπλασιαστες. θα μπορουσες να μου πεις στους υποπολαπλασιαστες τι γραφει στο type? στα πλαγια των υποπολαπλασιαστων?



Δεν πιστεύω να θέλουν να σου πουλήσουν 2 τ.μ διάτρητη λαμαρίνα!
:woohoo:

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91761 από ftspetro
Απαντήθηκε από ftspetro στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
Στρατη αυτα τα στοιχεια τους έδωσα και εγω, στο καταστημα που πηγα και μου ειπαν πως για να βγαλουν άκρη, πρεπει να τους πω τα στοιχεια που εχει ο καθε υποπολλαπλασιαστης διπλα στην λεξη type. τα νουμερα 80 και 40 δεν τους ειναι αρκετα. τι να σου πω? αυτο μου ειπαν, αυτο σου λεω. όσο Κωστα για την διατρητη λαμαρινα... ναι μου μιλουν για ολόκληρο κομματι 2 μετρων. φυσικα και δεν θα το παρω απο εκει, αλλά τελικά όπου βρουν δινουν ότι θελουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91777 από stratis 1
Φωτη το 40αρι γραφει type kmv 050.
Το 80αρι γραφει type kmv 030.
Να κανει μιση στροφη το λεπτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91793 από ftspetro
Απαντήθηκε από ftspetro στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
φιλε να εισαι καλα. σ ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. αυριο θα ξαναπαω για να εχω περισσοτερες πληροφοριες για το μοτερ και τους υποπολλαπλασιαστες. για την λαμαρινα που θελω να κανω κοσκινο, λεω να παρω ενα κομματι και να παλεψω να κανω τις τρυπες μονος μου όπως λεει και ο Κωστας. εσυ τι λες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91797 από stratis 1

ftspetro έγραψε: φιλε να εισαι καλα. σ ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. αυριο θα ξαναπαω για να εχω περισσοτερες πληροφοριες για το μοτερ και τους υποπολλαπλασιαστες. για την λαμαρινα που θελω να κανω κοσκινο, λεω να παρω ενα κομματι και να παλεψω να κανω τις τρυπες μονος μου όπως λεει και ο Κωστας. εσυ τι λες?


Εγω λεω να πας στην Αλιαρτο να στη τρυπησει ο Κωστας :P :P :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.124 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ