Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100159 από dimlyk

Fokion έγραψε: Νομιζω οτι απο την στιγμη που το θεμα (θα) εχει παρει την δικαστική οδο, θα πρεπει κι εμεις ολοι "να το αφησουμε στην ησυχια του" χωρις αλλα σχολια.

ΣΙΓΟΥΡΑ ομως με στεναχωρει ( ως ατομο ) η αποχωρηση της Zarisecoenergy


συμφωνω και θα παρακαλουσα τους δυο ενδιαφερομενους κυριως να μην συνεχισουν εδω μεσα την αντιπαραθεση υπονοουμενων .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100162 από mastoras

Fokion έγραψε:

mastoras έγραψε: Εμ έλα που δεν είμαστε εκτός θέματος.

Για αλλαξοκαρεκλιές μιλάμε εδώ. :lol:

Έστησαν πάγκο ο ζαρίς και γκιουρντ και διαλαλούν το κοινό εμπόρευμα τους στο κόσμο, διαπραγματεύοντας τις πωλήσεις τους ο καθένας τους με τα μέλη.

Αυτή δεν είναι συζήτηση.....αυτό είναι προώθηση συγκεκριμένων πέλλετ[Schweighofer & Golden Nuggets.......και ξαναμανα σε λίγο το θέμα των πιστοποιημένων στην φόρα.

Καλοστημένα λογοπαίγνια για κατσίκια που μασάνε ταραμάδες......εξ ου και οι μομφές κατά του φόρουμ και της διαχείρισης.

Ταπεινά η άποψη μου :lol:


ε και???
και σκαει ο creta και τα κανει μπαχαλο....
( συνεχιζω το μη πιστευτω απο εμενα σεναριο σου )
και να σου πω και κατι??????
προβλημα τους......
απο την στιγμη που ο Φωκιων μου πουλαει με νομιμο παραστατικό δε πα να το εχει φερει κι απο την Ουγκαντα......

Δε θα κανω το ΣΔΟΕ...
Ας κανουν οι πελλετεμποροι ενα συλλογο τυπου ΠΟΒΕΑΜ για τα συνεργεια κι ας τα βρουνε μεταξυ τους...

Ξαναλεω
εγω πηρα κανονικό παραστατικό.

και συνεχιζουμε τα εκτός θεματος θα μας βριζουν οι συντονιστες ( μια φορα δοκιμασα και τα εκανα μπαχαλο.........)


Μήπως ήθελες να απαντήσεις σε άλλον Φωκίων, και κατά λάθος έκανες παράθεση το μηνυμα μου ? :dry:

Δεν μίλησα εγώ πουθενά για παραστατικά, φπα κτλ. :huh:

Η αντίδραση μου έχει να κάνει με την μόνιμη και συστηματική διαφήμηση συγκεκριμένου πέλλετ, συγκεκριμένου εργοστασίου, μέσα σε όλα τα θέματα του energ.gr που έχουν σχέση με το πέλλετ.

Φανταστείτε τι θα γίνει εδώ μέσα εαν ακουλουθήσουν την τακτική και το θράσος του μάγκα, όλοι οι άλλοι έμποροι που πωλούν διαφόρων άλλων είδων μάρκες πέλλετ. Απο ενημερωτικό κοινωνικό φόρουμ, θα καταντήσει τηλεμαρκετινγκ, με χώρο για παλαίστρα.

Νομίζω οτι κανείς απο εσάς δεν το θέλει αυτό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100163 από Fokion
Ενοχος ο κατηγορουμενος ( εγω δηλαδη :cheer: ) το πηγα πιο μακρυα ( επειρεασμενος σαφως και απο ολη την κουβεντα...)

το σχολιο ομως παραμενει μεχρι το "....προβλημα τους"

ΔΕΝ ειμαστε - πλεον - ασχετοι.....
Ξερουμε τι κανει το πιστοποιημενο τι το α-πιστοποιητο
και αναλλογως ποσο κανει το ενα ποσο κανει το αλλο αποφασίζουμε.

Επι προσωπικου.
Πιστοποιημενο "πολυδιαφημισμενο" που λες κι εσυ, θα παρω ΜΟΝΟ αμα μου.... το χαρισουν.

Ως εχεις δει me bioenergypoint εχω "μπει" στο groupbuy αν και να σου πω την μαυρη μου αληθεια με γαργαλαει και το "κρητικό" για πολλους λογους οχι μονο λογω τιμης.
Θα δειξει οπως η πορεια....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100164 από Fokion
Αντιθετως

ΜΑΚΑΡΙ να μπουν ΟΛΟΙ οι πελετεμποροι και να σφαζονται, κοσμια εννοειται

θα τους ανοιγα μια ξεχωριστη ενοτητα με καθε εταιρεία δικο της θεμα και ας εβαζαν εκει και ΜΟΝΟ εκει, ΟΤΙ θελουν να πουλησουν ( σχετικό παντα με την θερμανση εννοειται ) κι ΟΟΟΟΟΟΟΟΠΟΙΟΣ ηθελε θα πηγαινε να δει τι γραφουν - διαφημιζουν...

Σε πολλά φορουμ το εχω δει αυτο και λειτουργει μια χαρα σε πληροφορω...
Καθε εμπορος - επαγγελματιας παει ΕΚΕΙ και ΜΟΝΟ εκει και βαζει την οποια προσφορά του

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Fokion.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234, tzistsam

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100168 από vag1234
Σαν απλό μέλος με λυπεί που στο συγκεκριμένο θέμα έφτασαν τα πράγματα εδώ..

Τα παραπάνω δυστυχώς μπορούν να συμβούν.

Προσωπικά νομίζω ότι είναι οι παιδικές ασθένειες ενος forum και η απειρία του διαχειριστή και των moderators (χωρίς παρεξήγηση τους εκτιμώ όλους αν και δεν έχουμε γνωριστεί προσωπικά) από την στιγμή που 'εκτοξεύτηκε' το forum μέσα σε 6 μήνες.. Μόλις ξεκαθαρίσει λίγο η κατάσταση στο συγκεκριμένο κομάτι της αγοράς και πλέον υπάρχει η εμπειρία στην διαχείριση θα στρώσει το πράγμα..

Να κάνω 3-4 προτάσεις αν μου επιτρέπεται:

1. Να μπανάρονται μόνιμα οι έμποροι που προσπαθούν με διαφημιστούν με έμμεσο τρόπο.
2. Οι έμποροι να απαντανε σε απορίες-διευκρυνίσεις μόνο γύρω από τα προϊοντα τους ή να δίνουν προτάσεις επίλυσης προβλημάτων προς απλά μέλη αλλιώς να αποκλείονται μόνιμα.
3. Να πληρώνουν χώρο δημοσίευσης πέρα από την διαφήμιση π.χ. topic αποκλειστικά για την zarisecoenergy ή cretapellet κλπ
4. Να απαγορεύεται ρητά & δια ροπάλου οποιαδήποτε διένεξη-δυσφήμηση μεταξύ εμπόρων ακόμα και όταν υπάρχουν απτές αποδείξεις. Να αποστέλλονται μόνο μέσω e-mail στον διαχειριστή.
5. Να αποκλείονται μόνιμα απλοί χρήστες-μέλη οι οποίοι δυσφημούν προκλητικά υπηρεσίες-προϊόντα χωρίς δημοσιοποίση των στοιχείων τους (τουλάχιστιον στους moderators) ή απτές αποδείξεις.

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100169 από vag1234

Fokion έγραψε: Αντιθετως

ΜΑΚΑΡΙ να μπουν ΟΛΟΙ οι πελετεμποροι και να σφαζονται, κοσμια εννοειται

θα τους ανοιγα μια ξεχωριστη ενοτητα με καθε εταιρεία δικο της θεμα και ας εβαζαν εκει και ΜΟΝΟ εκει, ΟΤΙ θελουν να πουλησουν ( σχετικό παντα με την θερμανση εννοειται ) κι ΟΟΟΟΟΟΟΟΠΟΙΟΣ ηθελε θα πηγαινε να δει τι γραφουν - διαφημιζουν...

Σε πολλά φορουμ το εχω δει αυτο και λειτουργει μια χαρα σε πληροφορω...
Καθε εμπορος - επαγγελματιας παει ΕΚΕΙ και ΜΟΝΟ εκει και βαζει την οποια προσφορά του


Με πρόλαβες καθώς πληκτρολογούσα..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ