Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100005 από terisds
.fokion,ούτε σε ξέρω,ούτε με ξέρεις,και δεν νομίζω να έθιξα κανέναν με τα γραφόμενα μου.Όσο για την φλαντζα, μήπως την έχεις κάψει εσύ ήδη;;;;;
Με κάτι συμπεριφορές σαν τις δικές σας ,μας-σας,βαρέθηκε ο κόσμος,αλλά από ότι βλέπω ,εσείς το ίδιο βιολί βαράτε
Συνεχίστε έτσι,αλλά την ευθιξία να την δείχνετε σε όλους,όχι όπου σας βολεύει. Καλημέρα σας.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100006 από KERBEROS
Ως πρώην συντονιστής μπορώ να διαβεβαιώσω ότι προβλήματα υπήρξαν λόγω ασυμφωνίας χαρακτήρων και μεθόδων συντονισμού.
ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
Μην κυνηγάτε φαντάσματα. Είναι δύσκολο να τηρηθούν ισορροπίες. Το έζησα και δεν είναι καθόλου εύκολο.

Και κάτι τελευταίο:
Κάποια μέλη, τα οποία εκτιμώ απεριόριστα, πρέπει να καταλάβουν κάτι. Υπάρχει πάρα πολύς κόσμος, αφάνταστα πολύς, που για πολλούς και διάφορους λόγους δεν μπορεί ούτε να φτιάξει μόνος του πέλλετ, ούτε να αποθηκεύσει μεγάλες ποσότητες, ούτε να αναζητήσει με άλλους τρόπους εμπόρους και προμηθευτές. Δεν ζει στην επαρχία, κάνει δουλειά που δεν του επιτρέπει άλλες ασχολίες, ζει σε διαμέρισμα, δεν μπορεί να ρωτά εκατό εμπόρους και εκατομμύρια άλλα πράγματα. ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ (έστω και για διαφορές λίγων ευρώ). Όλοι παρεκτρεπόμαστε εδώ μέσα σε διάφορες φάσεις. Κι όταν λέμε ΟΛΟΙ εννοούμε ΟΛΟΙ. Κανείς δεν έχει το αλάθητο. Καλύτερες τιμές επιδιώκουμε όλοι οι καταναλωτές και καλύτερες πωλήσεις οι έμποροι. Απλά μπορούμε να το κάνουμε με ψυχραιμία.

Καλή συνέχεια.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, PRIMUS 45, vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100013 από Fokion

terisds έγραψε: .fokion,ούτε σε ξέρω,ούτε με ξέρεις,και δεν νομίζω να έθιξα κανέναν με τα γραφόμενα μου.


Ευτυχως αναγνωση ξερω...


terisds έγραψε: Όσο για την φλαντζα, μήπως την έχεις κάψει εσύ ήδη;;;;;


Δεν "κραυγασα" εγω με μεγαλοστομιες τυπου "περιμενω" και άλλα "χαριτωμενα"...

terisds έγραψε: Με κάτι συμπεριφορές σαν τις δικές σας ,μας-σας,βαρέθηκε ο κόσμος,αλλά από ότι βλέπω ,


Ενω η δικη σας ???? προς τους συντονιστες???

terisds έγραψε: εσείς το ίδιο βιολί βαράτε


προσωπικα δε βαραω κανενα βιολι και δεν εκφραζω αποψη για το τι ενδεχομένως βαρατε εσεις...


terisds έγραψε: Συνεχίστε έτσι,αλλά την ευθιξία να την δείχνετε σε όλους,όχι όπου σας βολεύει. Καλημέρα σας.


Πλυθηντικός ευγενειας... οταν το δευτερο προσωπο πλυθιντικου το κανετε δευτερο ενικου ξανασυζηταμε..

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100027 από sdancer75

patrinos1963 έγραψε: εγω παραγγειλα 3 παλετες απο cretapellet 226 ευρω στην αθηνα + 20 ευρω για πατρα στην πορτα μου τα περιμενω σε 2 μερες


+20 Ευρώ για κάθε παλέτα (δηλαδή +60 Ευρώ στη σύνολο) φαντάζομαι έτσι δεν είναι ?

Φιλικά

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100034 από Fokion
Συγνωμη που παρεμβαινω, αλλα καταλαβα καλα????

226 ευρω "στην πορτα σου" για αθηνα η παλέτα = 1050 κιλά????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100035 από george28

andros έγραψε: Καλησπερα σε ολους.
Επειδη σκοπευω να παραγγειλω 8 τονους για Αθηνα εχω την εξης απορια.
Απο οσο θυμαμαι τα μεταφορικα για Αθηνα στην Zarisecoenergy ηταν στην πρωτη προσφορα 25€/τονο (εχει αφαιρεθει ο πρωτος πινακας). Στην καινουρια προσφορα εχει κατεβει αισθητα η τιμη της παλεττας αλλα εχει ανεβει αισθητα η τιμη των μεταφορικων απο 25 σε 43€. Εντουτις στον νεο πινακα των μπριγκετων εξακολουθουν να ειναι 25€.
Εχει γινει τυπογραφικο λαθος ή ειναι κατι που δεν καταλαβαινω εγω?

Ευχαριστω

Υ.Γ. Και επειδη οι τελευταιες ημερες ειναι προκλητικες και πεφτει πολυ ξυλο, να ξεκαθαρισω οτι δεν ρωταω με σκοπιμοτητα απλα απο απορια.


επειδή και εγώ θέλω να παραγγείλω για Αθήνα (Μοσχάτο), μπορώ να ρωτήσω γιατί αυξήθηκαν τα μεταφορικά ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.179 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ