Ομαδική παραγγελία μπρικέτας (Αθήνα)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45291 από dmtr
Mόλιε έλαβα το παρακάτω μήνυμα

"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΗΤΡΗ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ.
ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ,ΤΟ ΦΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ.
ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ Ή ΔΡΥ ,ΑΚΟΠΟ:120Ε/τ
ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ Ή ΔΡΥ ,ΚΟΜΜΕΝΟ:137Ε/τ
ΜΠΡΙΚΕΤΑ (90% ΟΞΙΑ & 10% ΔΡΥ,18.000 Κj,υγρασια <10%) :208 Ε/τ"

Βέβαια μιλάμε πάντα για πλήρες φορτίο 24 - 26 τόνους

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dmtr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tasos01, danes

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45303 από tasos01

dmtr έγραψε: Mόλιε έλαβα το παρακάτω μήνυμα

"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΗΤΡΗ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ.
ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ,ΤΟ ΦΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ.
ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ Ή ΔΡΥ ,ΑΚΟΠΟ:120Ε/τ
ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ Ή ΔΡΥ ,ΚΟΜΜΕΝΟ:137Ε/τ
ΜΠΡΙΚΕΤΑ (90% ΟΞΙΑ & 10% ΔΡΥ,18.000 Κj,υγρασια <10%) :208 Ε/τ"

Βέβαια μιλάμε πάντα για πλήρες φορτίο 24 - 26 τόνους


καλησπερα....μια χαρα ειναι οι τιμες για τα σημερινα δεδομενα....εγω μεσα για 2 τονους οξια και ακομα και ακοπα

chama 78 plus

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45305 από dmtr
Λοιπόν

(Αν και έχω για να συμπληρωθεί το φορτίο. Αν χρειαστεί δίνω τη θέση μου σε κάποιον άλλον)

dmtr 2 τόνους μπριγκέτα
tasos01 2 τόνους ξύλα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tasos01

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45311 από ace
dmtr από πια χώρα είναι ?

πληρωμή με την παράδοση ?
τα κομμένα ξύλα μπορούν να είναι και για σόμπα, 25cm ?
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ace.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45313 από dmtr

ace έγραψε: dmtr από πια χώρα είναι ?


Γιουκοσλαβία

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45335 από dmtr
μήνυμα που έστελα

Θα ήθελα κάποιες επιπλέον πληροφορίες.
α) για τι φορτίο μιλάμε;
β) πως ειναι συσκευασμένες οι μπρικετες
βα)τα ξύλα τα κομένα είναι σε παλέτα; Τι υγρασία έουν τα ξύλα;
γ) σε πόσα σημεία μπορεί να γίνει μερική εκφόρτωση;
δ) υπάρχει δυνατότητα εκφόρτωσης με παλετοφόρο, δηλαδη το φορτηγο έχει υδραυλική πόρτα;
ε) μπορούν να κοπούν πολλές αποδείξεις σε διαφορετικά ονόματα;

απάντηση
Α) Το φορτιο ειναι 24 τονοι.
Β) Προς το παρων οι μπρικετες ειναι σε σακι των 33κιλων.Ερχονται σε παλετα του ενος ή δυο τονων η καθε μια.
Το εργοστασιο εχει ηδη των εξοπλισμο για να τις βγαλει σε συσκευασια των 10 κιλων.Ομως ακομη δεν τις εχει δωσει στη κυκλοφορια και ουτε γνωριζω ποτε θα το κανει.
ΒΑ)Τα κομμενα ξυλα ειναι σε παλετα με διαστασεις παλετας 1 Χ 1 Χ 1.80 και ειναι τυλιγμενη με διαφανεια .
Τα ξυλα στη Σερβια κοβονται απο Φεβρουαριο μεχρι και Σεπτεμβριο.Δε μπορω να σου δωσω την υγρασια του ξυλου σε ποσοστο.Θα προσπαθησω να σου στειλω μια φωτο με καποια ξυλα που ηρθαν πριν λιγες μερες .
Γ)Σαφως και θα ειναι καλυτερο να ειναι οσο το δυνατον λιγοτερα.Θελω να μου δωσεις ποια θα ειναι τα σημεια εκφορτωσης.Εγω θα ενημερωσω την εταιρεια δινοντας την χιλιομετρικη αποσταση . Ειναι σημαντικο να μη χασει πολυ χρονο το φορτηγο και να μην χρειαστει να διανυσει μεγαλες αποστασεις.Οπως επισης να ειναι ευκολη η προσβαση.Δωσε μου εσυ καποιες πληροφοριες για τον τοπο ξεφορτωσης και εγω θα σε ενημερωσω για το τι μπορει να γινει.
Δ)Τα φορτηγα ειναι με τεντα στο πλαι που ανοιγουν.Τις παλετες τις κατεβαζουν οι πελατες με κλαρκ.Οποτε δε νομιζω να υπαρχει προβλημα.(θα σου στειλω μια φωτο με τα φορτηγα μηπως και σε βοηθησει)
Ε)Πες μου αν καποιος απο τους παραληπτες μπορει να ειναι ο εισαγωγεας.Αν οχι εχω εταιρεια που μπορει να κανει την εισαγωγη .Δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα με τις αποδειξεις σε διαφορετικα ονοματα.Θελω ομως να σου απαντησω αυριο πανω σε αυτο ωστε να μη σου πω κατι λαθος.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ