Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9388 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

MATDK έγραψε: ΑΣΤΕΡΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΤΖΑΚΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΨΕΥΔΟΡΟΦΗ ΞΕΡΩ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΩΝ ΣΩΛΗΝΑ 12 ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ( ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΝ ΘΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΑΕΡΑΣ ΚΑΥΣΗΣ ΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΟΜΙΖΩ...


Κάνε μόνο την είσοδο 13 που είναι σημαντική, για να αποκτήσει ροή αέρα το τζάκι σου και να μην υπερθερμαίνει τον αέρα μέσα στην φούσκα. Τώρα λογικά μπορεί να έχεις πάνω από 150 βαθμούς μέσα, το οποίο είναι απαράδεκτο, θα αρχίζουν να σκάνε οι γυψοσανίδες σε λίγο καιρό. Αν ανοίξει η ροη, θα πέσεις κάτω από τα 100 που είναι και το νορμάλ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9389 από kwnmix
Απαντήθηκε από kwnmix στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αστέρη να σαι καλά.
Θα το εκτυπώσω και θα του πω πως ακριβώς να το κάνει. Ελπίζω να τα καταφέρει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9390 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΑΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΝ ΒΓΑΛΩ ΤΝ ΣΩΛΗΝΑ Κ ΠΟΣΟΣ ΜΕΓΕΘΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ? ΕΔΩ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ? (ΤΑ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΤΖΑΚΙΟΥ Κ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΝ ΣΩΛΗΝΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ)
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9391 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΤΩΝ ΣΩΛΗΝΑ 12 ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ Κ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ 13 ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑ? ΑΑ ΤΝ 13 ΝΑ ΚΑΝΩ 1 Η 2 ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9393 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Πρέπει να κάνεις μιά περσίδα σε μέγεθος σαν τις πάνω, ακριβώς κάτω από το κόκκινο κύκλο. Την 12 άστην, γιατί αν την βάλεις εκεί που δείχνεις, θα φέρνει κρύο αέρα τον οποίο θα ρουφάει μέσα η περσίδα από κάτω, οπότε τζάμπα κόπος. Θα δούλευε αν το έφερνες ανάμεσα στο μάρμαρο και την εστία σου, την οποία θα σήκωνες ένα πόντο για να γίνει η χαραμάδα. Τώρα άστο έτσι, θα καίς 5-10% παραπάνω ξύλο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9394 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΠΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΡΑΜΑΔΡΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΟΥ ΤΖΑΚΑ ΑΥΡΙΟ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ! ΓΙΑΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.549 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ