Ανέκδοτα!!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79609 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Οι άντρες θέλουν μια κοπέλα τούρμπο στο κρεβάτι, αλλά να μαγειρεύει και σαν τη μάνα τους. Τη γνωστή γκομάνα.

Πας κουζίνα για νερό. Ε, θα φας κι ένα μελομακάρονο, μην το πιεις ξεροσφύρι.

Ανακάλυψαν λέει νερό και πάγο στον πλανήτη Ερμή. Ουίσκι και φιστίκια θα χρειαστεί να πάρουμε μόνο.


Είμαι στο ταξί και μπαίνει μια ασκημούλα.
- Ψυχικό;
- Δεν κάνω μάνα μου.

14 χρονών η άλλη και λέει, "ζω τη ζωή μου στα άκρα". Να δείτε που πίνει το γάλα της χωρίς καοτόνικ.

Νομίζεις ότι ξέρεις τον άλλον και ξαφνικά σου λέει ότι δεν τρώει φέτα.

11 χρόνια σ' αγαπώ, και 8 που δεν σ' αγγίζω, θα φτάσω τα 88 κι ακόμα θα ελπίζω. 11888 τυχαίο; δε νομίζω

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Ζητείται κοπέλα να ερωτευτώ παράφορα, να με κερατώσει, να με χωρίσει, να φάω κόλλημα, να μη τρώω, να χάσω τα κιλά του καλοκαιριού.

Αν δεις άντρα στο μπαλκόνι να ποτίζει τις γλάστρες, τα φυτά μάλλον καπνίζονται...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79777 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Δύο σουρωμένοι σε ένα κρεββάτι:
-Ρε,κουνιέται το κρεββάτι???
-Το ξέρω εγώ είμαι, την παίζω...
-Την δικιά μου παίζεις ρεεεεεεεε....
-Αααα γι' αυτό δε τελειώνω ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79795 από georgepap31
Απαντήθηκε από georgepap31 στο θέμα Ανέκδοτα!!!

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Οι άντρες θέλουν μια κοπέλα τούρμπο στο κρεβάτι, αλλά να μαγειρεύει και σαν τη μάνα τους. Τη γνωστή γκομάνα.

Μου θύμισες το άλλο:

Όλες οι γριές, μόλις βλέπουν μια να σηκώνεται στην εκκλησία και να κάνει τον σταυρό της, αμέσως σηκώνονται και κάνουν το ίδιο. Είναι το γνωστό σταυροcopy..


Δεν πρέπει να δίνουμε σε ανθρώπους με ηλίθιες απόψεις την ικανοποίηση της οργής μας.

Nicolás Gómez Dávila, 1913-1994, Κολομβιανός συγγραφέας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79906 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Ατάκες περί κρίσεως.
ΑΡΚΑΣ
"Στις πέτρες σου θέλεις αλάτι?"


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79919 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Ανέκδοτα!!!
O Γιωρίκας είχε σοβαρό οικονομικό πρόβλημα. Φωνάζει μια μέρα τη γυναίκα του και της λέει:
- Συμέλα, για να μην πάω φυλακή πρέπει να σε βγάλω στο κλαρί.
- Δεν μπορώ, Γιωρίκα, τι θα λέω στους πελάτες..
- Είναι απλό. Θα λες 50 ευρώ και όλα τ’ άλλα θα έρχονται μόνα τους. Εξάλλου εκεί κοντά θα ‘μαι κι εγώ και ο,τι απορία έχεις θα με ρωτάς!
Την πείθει, την ντύνει κατάλληλα και την κατεβάζει στη Συγγρού. Περιμένει, περιμένει… με τα πολλά σταματάει το πρώτο αυτοκίνητο.
- Πόσο κοπελιά? Είσαι και όμορφη!
- 50, του λέει η Συμέλα.
- Αχ, μόνο 20 ευρώ έχω της λέει.
Τρέχει αυτή στον Γιωρίκα και τον ρωτά τι να κάνει.
- Δε βαριέσαι? Καλά είναι και τα 20. Παρ’ του μια πί@α.
Γυρνάει η Συμέλα τρέχοντας στον πελάτη και του λέει τι μπορεί να του δώσει με 20 ευρώ. Βγάζει ο τύπος το… παλα@άρι και όταν το βλέπει η Συμέλα γουρλώνει τα μάτια και λέει.
- Περιμένετε μια στιγμή, έρχομαι αμέσως.
Τρέχει στο Γιωρίκα και του λέει:
- Γιωρίκα πασά μου, έχεις 30 ευρώ να μου δανείσεις και θα στα δώσω εγώ μετά?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79921 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Κρεβατομουρμούρα
Τρεις φίλοι τα πίνουν παρέα και συζητάνε ένα πρόβλημα που έχουν με τις γυναίκες τους: Την κρεββατομουρμούρα όταν αργούν να γυρίσουν στο σπίτι. Λέει λοιπόν ο πρώτος:
- Ρε εγώ γυρνάω στο σπίτι. Μπαίνω στην γειτονιά με σβηστό το αυτοκίνητο. Ανοίγω σιγά-σιγά την πόρτα, δεν ανάβω κανένα φως,περπατάω στις μύτες, γδύνομαι σιγά σιγά μπαίνω κάτω απο τα σκεπάσματα όσο πιο ήρεμα γίνεται και τελικά ξυπνάει και αρχίζει την μουρμούρα!!!
Ο δεύτερος τα ίδια…
Ο τρίτος πάλι λέει:
- Εγώ μπαίνω στο στενό με μπαντιλίκια. Ανοίγω με κλωτσιά την πόρτα, ανάβω όλα τα φώτα, περπατάω σαν τσολιάς, πετάω τα ρούχα μου στο κρεβάτι, σηκώνω τα σκεπάσματα και μπαίνω από κάτω και πριν προλάβει να μιλήσει της λέω: »Σούλα πάρε μου μια πί@α!’, και κάνει πως κοιμάται …

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.833 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ