Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151319 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Εσυ που εισαι θεσσαλονικη σιγουρα θα στειλουν καποιον και υπαρχει υποστηριξη εκει μιας και το εργοστασιο κατασκευης ειναι στη ΣΙΝΔΟ και ο Αντωνης στη περιοχη Πευκα.εγω θα το εκανα μονος μου η θα ελεγα σε φιλο σιδερα εαν δεν ειχα ηλεκτροκοληση.απλα απο Κατερινη και κατω ειναι δυσκολη η υποστιρηξη αν και εμενα στο προβλημα μου ηταν διπλα μου σε ολα και ας ημασταν 300 χιλιομετρα μακρυα.ευτυχως που υπαρχει και καποιος που σηκωνει το τηλεφωνο!!!!σκεφτειτε να ηταν απο αλλη χωρα ο λεβητας και να μην μπορουσες να συνενοηθεις!!!ολα καλα θα πανε κοσμα ειναι πολλα χρονια ο ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ στο χωρο.παλιος λεβετοποιος και εμπειρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151321 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Re:Re:Λέβητες Progetto Pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Εσυ που εισαι θεσσαλονικη σιγουρα θα στειλουν καποιον και υπαρχει υποστηριξη εκει μιας και το εργοστασιο κατασκευης ειναι στη ΣΙΝΔΟ και ο Αντωνης στη περιοχη Πευκα.εγω θα το εκανα μονος μου η θα ελεγα σε φιλο σιδερα εαν δεν ειχα ηλεκτροκοληση.απλα απο Κατερινη και κατω ειναι δυσκολη η υποστιρηξη αν και εμενα στο προβλημα μου ηταν διπλα μου σε ολα και ας ημασταν 300 χιλιομετρα μακρυα.ευτυχως που υπαρχει και καποιος που σηκωνει το τηλεφωνο!!!!σκεφτειτε να ηταν απο αλλη χωρα ο λεβητας και να μην μπορουσες να συνενοηθεις!!!ολα καλα θα πανε κοσμα ειναι πολλα χρονια ο ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ στο χωρο.παλιος λεβετοποιος και εμπειρος

εαν ο λεβητας ηταν επώνυμος και απο αλλη χώρα, δεν θα είχατε τέτοια προβλήματα, ισως θα είχατε κάποια μικροπροβληματα αλλα πιστεύω ο αντιπρόσωπος θα τα καλυπτε, για εμενα οι progretto εχουν φαι Χ, μια το καζανι τρυπαει μια τα ηλεκτρικά μια οι επιβραντιρες, σορρυ αλλα ενας που ελεγε για τα ελληνικά μηχανηματα να παει να ξυθει λίγο. κωστα ειλικρινά δεν περνεις την αντιπροσωπία για λαμια;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151322 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Re:Re:Λέβητες Progetto Pellet

fotisbasm έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Εσυ που εισαι θεσσαλονικη σιγουρα θα στειλουν καποιον και υπαρχει υποστηριξη εκει μιας και το εργοστασιο κατασκευης ειναι στη ΣΙΝΔΟ και ο Αντωνης στη περιοχη Πευκα.εγω θα το εκανα μονος μου η θα ελεγα σε φιλο σιδερα εαν δεν ειχα ηλεκτροκοληση.απλα απο Κατερινη και κατω ειναι δυσκολη η υποστιρηξη αν και εμενα στο προβλημα μου ηταν διπλα μου σε ολα και ας ημασταν 300 χιλιομετρα μακρυα.ευτυχως που υπαρχει και καποιος που σηκωνει το τηλεφωνο!!!!σκεφτειτε να ηταν απο αλλη χωρα ο λεβητας και να μην μπορουσες να συνενοηθεις!!!ολα καλα θα πανε κοσμα ειναι πολλα χρονια ο ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ στο χωρο.παλιος λεβετοποιος και εμπειρος

εαν ο λεβητας ηταν επώνυμος και απο αλλη χώρα, δεν θα είχατε τέτοια προβλήματα, ισως θα είχατε κάποια μικροπροβληματα αλλα πιστεύω ο αντιπρόσωπος θα τα καλυπτε, για εμενα οι progretto εχουν φαι Χ, μια το καζανι τρυπαει μια τα ηλεκτρικά μια οι επιβραντιρες, σορρυ αλλα ενας που ελεγε για τα ελληνικά μηχανηματα να παει να ξυθει λίγο. κωστα ειλικρινά δεν περνεις την αντιπροσωπία για λαμια;;;;

Νομίζω είσαι λάθος στην σκέψη σου Φώτη...
Δικαίωμα σου βεβαια.
Αλλα νομιζω ότι ο λεβητας του Κώστα ήταν 1 μεμονωμένο γγεγονός.
Και μπορεί να ετυχε...

Όσο για τα ηλεκτρονικά που λες ...
Ποιο ήταν το μεγάλο πρόβλημα?
Το καμένο ρελε?(που δεν έχει να κάνει με τον λεβητα)
Η' η καμμένη αντίσταση?
Οσο για τους επιβραντιρες του Μιχάλη νομιζω ειναι φυσική φθορά... Δεν ειναι απο μαντεμι αλλα απο σίδερο...
Ισως οι υψηλές θερμοκρασίες να τα φάγανε με τα χρονια, χωρίς όμως αυτό να κάνει τον λεβητα "άχρηστο".

Και για την εξυπηρέτηση όσες φορές εχω πάρει την εταιρία ήταν πολύ εξυπηρετικη και πρόθυμοι να βοηθήσουν.

Ποτέ δεν είχα το τεράστιο πρόβλημα που θα μου έκανε να πω ότι το μηχάνημα που πήρα μου βγήκε "μάπα"!!!
Και σίγουρα θα το πρότεινα σε κάποιον...

Αυτά απο έμενα ... Πάντα φιλικά...
Last edit: 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dimospsy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151323 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Αχ βρε Φώτη,ένας μήνας να περάσει να μην τσακωθείς με κάποιον...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151324 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε και τον καλύτερο λεβητα του κόσμου.
Ίσως υπερβάλλω και λίγο.
Αλλα στα 3 χρόνια που τον εχω είναι καλός και κάνει την δουλειά του.
Ισως να μην είχαμε και αυτά τα "προβληματα" που λέει ο Φώτης αν ήταν ένα αξιόπιστος "ξένος" λέβητας.
Αλλα για τα λεφτά του είναι ένα καλό και οικονομικό μηχάνημα για μένα χωρίς χρόνια εμπειρίας πίσω του.
Σίγουρα δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα σε αυτά τα 3 χρόνια .( εύχομαι να πάει τουλάχιστον 10 χρόνια ο λέβητας. )
Αλλα είναι κρίμα να κατηγορούμε μια ελληνική προσπάθεια...
Ο χρόνος θα μας πει αν τελικά η proggeto βγει καλή.

Απο κει και πέρα ο καθένας μπορεί να έχει την γνώμη του...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151325 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Re:Λέβητες Progetto Pellet
Φωτη διακρινω καποια ειρωνια?εαν ηταν ο λεβητας εκτος ελλαδας τα προβληματα θα ηταν μεγαλυτερα!!!!!!το μοτερ κοχλια μου καηκε καποτε και την αλλη μερα το ειχα στα χερια μου απο την εταιρια χωρις καμια επιβαρυνση!!!!μηπως τρωγεσαι με τα ρουχα σου??????η δεν καταλαβαινεις αυτα που λεω.διαβασες ποτε εδω μεσα 3-4 χρονια που γραφω να κατηγορησα κανεναν η την εταιρια η τεχνικο η οτιποινδηποτε?ασχολησου με τιποτα αλλο και αν ηθελα αντιπροσωπιες και παπαριες θα μιλαγα αλλιως!!!!την δουλεια μου την εχω δοξα το θεο 18 χρονια σε φαμπρικα!!!!ισα ισα οτι γραφω για ηλεκτρολογικα και ηλεκτρονικα η οτιδηποτε κανω στο λεβητα τα λεω τα δειχνω και πιστευω δινονται λυσεις!!!!ουτε το κανω να βαλω κατι στη τσεπη μου ουτε τιποτα!!!γι αυτο πιστευω ολο το φορουμ ειναι να βοηθαει ο ενας τον αλλο να γινεται κουβεντα και ΟΧΙ μαγκιτσες οπως το πας εσυ φιλαρακι!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.198 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ