EcoSpar: Ερωτήσεις - Προβλήματα λειτουργίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46875 από avlissi
Εμένα η δικιά μου οταν πιάσει θερμοκρασία νερου χαμηλωνει την ενταση και οταν πεσει η θερμοκρασια στα νερα αυξανει την ενταση της. Τώρα στους 65 και οταν πιασουν τα κρυα στους 70. Ποτέ δεν ξεπερασε το μέγιστο όριο θερμοκρασίας.

Το ψευδεσθαι ανελευθερον,ή αληθεια γενναιον
(Το να ψεύδεται κανείς είναι ανελεύθερο. Το να λέει την αλήθεια είναι γενναίο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46881 από XAALAARAA

avlissi έγραψε: Εμένα η δικιά μου οταν πιάσει θερμοκρασία νερου χαμηλωνει την ενταση και οταν πεσει η θερμοκρασια στα νερα αυξανει την ενταση της. Τώρα στους 65 και οταν πιασουν τα κρυα στους 70. Ποτέ δεν ξεπερασε το μέγιστο όριο θερμοκρασίας.


σιγουρα εχει επιλογη στο μενου τις σομπας για να δουλεψει οπως την δικη σου και να μην σβηνει μολις πιασει την επιθημητη θερμοκρασια αλλα ποιος θα μας πει πως γινετε

η δικια μου τουλαχιστον εχει

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46887 από avlissi
veziris σου έστειλα email το μανουαλι της σομπας. Υπάρχουν 2 μοντέλα το δικό μου πρέπει να ειναι το βερσιον 1 απο οτι κατάλαβα σήμερα που μίλησα με τον εισαγωγέα στην Ελλάδα. Στο μήνυμα θα βρείς και τα τηλ. Δέν χάνεις τίποτα να τους πάρεις τηλέφωνο και να τους ζητήσεις λύση. Κατα πάσα πιθανοτητα ο τοπικος πωλητής (διοτι απο οτι καταλαβα όλοι μονο να πουλησουν - ξεφορτωθουν θελουν)δεν θα σε βοηθήσει. Εγω οτι χρειαστηκα επικοινωνησα κατευθειαν με τον εισαγωγεα και πηρα λυση.

Το ψευδεσθαι ανελευθερον,ή αληθεια γενναιον
(Το να ψεύδεται κανείς είναι ανελεύθερο. Το να λέει την αλήθεια είναι γενναίο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46889 από XAALAARAA

avlissi έγραψε: veziris σου έστειλα email το μανουαλι της σομπας. Υπάρχουν 2 μοντέλα το δικό μου πρέπει να ειναι το βερσιον 1 απο οτι κατάλαβα σήμερα που μίλησα με τον εισαγωγέα στην Ελλάδα. Στο μήνυμα θα βρείς και τα τηλ. Δέν χάνεις τίποτα να τους πάρεις τηλέφωνο και να τους ζητήσεις λύση. Κατα πάσα πιθανοτητα ο τοπικος πωλητής (διοτι απο οτι καταλαβα όλοι μονο να πουλησουν - ξεφορτωθουν θελουν)δεν θα σε βοηθήσει. Εγω οτι χρειαστηκα επικοινωνησα κατευθειαν με τον εισαγωγεα και πηρα λυση.


αν μπορεις κανε ενα κοπο και στειλτο και σε μενα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46892 από avlissi
το έστειλα

Το ψευδεσθαι ανελευθερον,ή αληθεια γενναιον
(Το να ψεύδεται κανείς είναι ανελεύθερο. Το να λέει την αλήθεια είναι γενναίο)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46906 από XAALAARAA

avlissi έγραψε: το έστειλα


το μονο που βλεπω ειναι αυτο οπου θα πρεπει να αυξησουμε την τιμη απο 2 σε κατι περισοτερο
old display selida 51
εσενα τι τιμη εχει εκει ??



ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ